Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jsem holka, ale vyrůstala jsem mezi klukama

  vydáno  •  Vztahy
  Do šesti let jsem měla jen staršího bratra. Chodila jsem s ním ven, měla jsem v něm velký vzor. V šesti letech se mámě narodila sestřička. Ale já vám budu vyprávět o době, než mi bylo šest.

  Když holka vyrůstá mezi klukama, trošku se to na ní podepíše. Já nejsem jiná. Mít staršího bratra bylo super. Chodila jsem s ním ven, naučil mě hodně věcí, co umím i ty, které už neumím, protože jsem je nepoužívala hodně dlouho. 

  Ráda jsem s klukama hrála i kuličkové války (air-soft), tedy nestřílela jsem, ale byla jsem zvěd. Pomáhala jsem oběma stranám.

  Jsem normální holka, jako malá jsem si hrála s panenkami, barbínami, ale také jsem lezla po stromech, hrála si na vojáky i s malými plastovými vojáky a byla jsem zvěd, ve hře zvané air-soft. Bavilo mě být s klukama, měla jsem je ráda, protože i když hráli proti sobě a často si ublížili, tak jim to vůbec nevadilo. Byli stále kamarádi.

  V zimě jsem s nimi bobovala, naučili mě házet sněhové koule, správně se krýt i jet na bobech a přitom stát (můj rekord bylo 200m z kopce, než jsem spadla). V létě jsem lezla po stromech, skákala z větví, lezla po skalách i hrála schovky do tmy. Někdy i po tmě.

  Skoro celý rok jsem s nimi hrávala air-soft, i když jsem občas jen tak tak utekla kulce. Jednou jsem dokonce dostala kousek od páteře. To bolelo hodně.

  Můj bratr mě také naučil jezdit na kole bez držení i s různými blbostmi typu: jízda na kole bez šlapání, rychlá jízda z kopce bez pádu, ale také i jak z kola seskočit, což mě stálo nejedny tepláky a kolena do krve sedřená.

  Od malička jsem byla jiná než ostatní holky v mém věku. Sice jsem si hrávala s panenkami, oblékala jsem si šatičky, ale také jsem si hrávala na vojáky i s vojáčky a učila se střílet na terč. Nikdy jsem nebyla úplná holka, zvlášť v pubertě na dětství ráda vzpomínám. Byla jsem slušně vychová holčička s klukovským vzorem a něco ve mně zůstalo dál. 

  Air-soft už nehraju, ale stále ráda a často lezu po různých stromech a po skalách skáču, až se máma drží za hlavu, aby se mi něco nestalo.

  Nemyslím si, že hodně holek má v sobě část kluka, ale já určitě ano. Nejvíc o tom naznačuje tábor, na kterém jsem byla. Byl to bunkrologický tábor, byly jsme tam čtyři  holky a moc se mi tam líbilo.

  Každý je originál a nebojte se být takoví, jací jste. Ostatní vám do toho nemají co kecat.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 11. prosince 2021 v 19:05.
  laurinka654 v něm napsala:

  Já to mám stejný mám staršího bráchu ale nehreju si z vojáčkama ale z pokémonama a z autama atd. A celámoje rodina se skládá jen a jen s kluků mám jenom bratrance. A tak děkuju že jsi udělala takový článek moc moc díky aspoň vím že nejsem jediná takže super článek a 5 tlapek.okokokokokokok

  Příspěvek z 31. října 2015 v 19:05.
  koala238 v něm napsala:

  😕

  Já mám stejně staryho brachu jako jsem Já a dva o hodně starší než jsem Já.
  Myslím že ségru Mít nikdy nebudu 141327182222