Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jsem holka nebo kluk?

  vydáno  •  Kamarádství
  Když někdo řekne holka, tak se většině lidí vybaví panenky, kočárky, šatičky atd. Jenže já si s panenkama hrála asi pětkrát za život. Nejsem na takové ty čajové dýchánky nebo módní přehlídku s panenkami. Raději si venku na hřišti zahraju fotbal nebo basketbal s klukama.

  Výstava panenek Barbie v Přešticích, © MAFRA

  Na internetu nehraju ty hry, ve kterých se oblékají nějaké panenky. Raději si zahraju nějakou skákačku nebo střílečku. Nečtu ty časopisy jako Filly, ale ABC.

  Jednou se nás paní učitelka zeptala, co bychom chtěli být v dalším životě - jestli zvíře, princezna nebo kytka. Samozřejmě všechny holky kromě mě řekly "princezna", já řekla "zvíře". Pak se mi holky ze třídy celý týden posmívaly. Nechápu proč. Je snad nějaká chyba mít rád zvířata? 

  Moje oblíbená barva: modrá, ostatních holek: růžová. Moje oblíbené zvíře: tygr, holek: kůň. Nevím, kolik podobných věcí bych ještě napsala. Holky ze třídy pořád nosí sukně, já asi třikrát za dva měsíce. Taky se starají, aby byly ty nejhezčí na světě. Když na sobě mají jenom malinký flíček, tak hned začnou brečet. Mně stačí, když mám něco na sebe. Holky čtou knihy jako Zuzka a poníci, já Lovce mamutů. Holky zajímají kytky, mě vesmír. Občas si říkám: nejsem kluk v holčičí kůži?


  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (~ 100)

  Příspěvek z 18. února 2013 v 18:01.
  mysnick v něm napsala:

  Reakce na hvězdička9:

  did´ je dobrý já čtu jenom to.
  PS:na živo bych řekla že jsi nemožná

  Příspěvek z 18. února 2013 v 17:58.
  mysnick v něm napsala:

  Reakce na MajaNg:

  Já bych ty kalhoty od tuše asi nenosila ,máma by je dala mezi věci na "vodpis"

  Příspěvek z 18. února 2013 v 17:56.
  mysnick v něm napsala:

  Reakce na kety1111:

  No já ,když jdu ven tak ve skříni dost dlouho někdy hledam a nosim jenom legíny a úzké věci(já bych řekla přicuclí)Moje oblíbená hudba:rock...asi jako ty.
  oblíbená barva:černá,modrá a fialová.Růžovou nenávidím ,ale oblíknu si jí.