Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jsem jiná?

  vydáno  •  volný čas doma · kamarádství · kamarádi
  Vím, že každý je originální, ale já neumím být originální a ani neumím nikoho kopírovat. Co jsem zač?

  Nevím, jestli mám nějakou poruchu psychiky, ale mám pocit, že se mnou není něco v pořádku. Ve škole se každému vyhýbám, nemluvím už moc se svými kamarádkami, straním se lidí a nechodím ven tak, jak jsem chodívala.

  Tady na Alík.cz jsem si už nějakou tu špatnou pověst udělala a nejde mi ji nahradit. Tomu, komu jsem ublížila, jsem se omluvila, ale nechce mi dát druhou šanci. Každý by si přece zasloužil druhou šanci, nebo snad ne?

  Maluji si poslední dobou do bloku smutné obrázky, tajemné a když už jdu ven, tak musím být sama a musím jít na místo, kam nikdo nechodí. Mám poslední dobou z lidí strach. Nevím čím to, ale asi to začalo ve škole. Už si moc nevzpomínám, ale tehdy jsem zjistila, že i moji nejlepší přátelé umí být bezcitní, zlí a dokonce sprostější, než jsem já. Mám časté problémy se změnami nálad a citů.

  Přestávám se mít ráda. Chci se změnit. Nechci být jako ostatní. Každý mě kvůli mému jinému myšlení bere, jako kdybych nebyla člověk. Nechci být člověk. Chci být něco víc. Také nevím, čím to, že lidé si vymysleli nadávku, že se někdo chová jako zvíře. Zvíře tím ale uráží, protože zvíře má cit. Zvíře umí lépe porozumět a pomoci. Zato lidská rasa by si zasloužila něco horšího.

  Pokud si někdo přečte tento článek, bude vědět, co může za moje jiné myšlení, a doufám, že lidé mě budou vnímat tak, jak si zasloužím, a bude se o mě už mluvit jen v dobrém. Opravdu se snažím napravit, ale když vidím, že i malé děti se nestydí po internetu poslat člověka někam, tak se pak opravdu nedokážu udržet.

  Doufám, že mě někteří z vás pochopí. Pokud má někdo stejný problém, budu ráda když napíše.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (19)

  Příspěvek z 10. srpna 2014 ve 13:54.
  ginny-emi v něm napsala:

  :D

  vidíš to se vyřeší, já na tom dřív byla podobně a ted sem vlastně opak :D sebevědomá :D musíš začít být sebevědomá  a uvidíš že se všechno zlepší :D

  Příspěvek z 3. srpna 2014 ve 22:59.
  naťous101 v něm napsala:

  Jsem jiná

  Jo ve třídě mě všichni nesnášejí kromě dvou nej kamosek.
  Znám to moc dobře.chceš poradit jeden super lék jestli máš psa běš se sním někam projít při procházce vypni...snad ti to pomůže jako mě.☺️

  janickastopkova v něm napsala:

  ___

  Já to mám skoro úplně stejný, taky nemám moc kamarádů, atd....