Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Jsem jiná

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 2. ledna 2018 ve 22:35.
  klobáska v něm napsal:

  „...nezajímá mě tvůj názor...“ – a to má být jako plus? :-| Podle mě je důležité zajímat se o názory ostatních. Nemusím s nimi souhlasit, ale alespoň bych je měl vyslechnout.

  Příspěvek z 2. ledna 2018 v 19:07.
  bububububu v něm napsal:

  nerekl bych primo ze jsi jina, ale spis ze jsi sva a v tom je problem ostatnich

  Příspěvek z 1. ledna 2018 ve 20:41.
  _Lynx_ v něm napsala:

  Podobný článek jsem taky psala. Kdyz na nej kliknu na svem starem nicku tak mi ale preskoci na tvuj clanek, nevim proc. Ovsem v mem clanku se vyskytovala otazka JSEM JINA? nez oznameni JSEM JINA. V tomto pripade je tvoje oznameni docela zbytecne, protoze i ja po precteni mnoha hezkych (opravdu hezkych) dopisu v poste zjistila, ze spousta lidi je na tom podobne, ba dokonce stejne jako ja. A ve tvem pripade tomu neni jinak. A clanek jsem psala tez kdyz mi bylo 13 let (rok 2014).

  Příspěvek z 24. března 2016 ve 13:02.
  KrysaTheStrange v něm napsala:

  hmmm

  Mě je 12.
  Mozarta si občas pískám, a ostatním to leze na nervy. Jinak poslouchám Nightcore.
  Taky se nemaluju. Přijde mi to trochu zbytečné a nechci, abych měla z toho nějaký flekatý ksicht.
  No, poezii sice nečtu, ale přečetla jsem Romea a Julii v manga verzi. Počítá se to?
  Mimochodem jinak čtu hodně mangy, fantasy a takové ty ,,temné" knížky.
  Ale nezapomeň že všichni jsme jiní, ale přesto stejní ;)

  Příspěvek z 6. března 2016 ve 21:28.
  jančabrej v něm napsala:

  Reakce na jančabrej:

  (A mam většinou 1 nebo1-)

  Příspěvek z 6. března 2016 ve 21:23.
  jančabrej v něm napsala:

  To samí akorát jsem trochu mlatší a naučím se

  Příspěvek z 23. ledna 2016 ve 13:53.
  Danusik1311 v něm napsala:

  Ahoj

  Som na tom podobne,tiež sa nemaľujem a mám 14.

  Příspěvek z 8. ledna 2016 ve 20:00.
  Trtna v něm napsala:

  Zajímavý článek

  Třeba já sprostě nemluvím a nikdo se mi neposmívá.. A k hudbě, já neposlouchám nic, jako jediná ze třídy a všech lidí v mém věku co znám.

  irisinka8 v něm napsala:

  Reakce na irisinka8:

  jakože jsem na tom uplně stejně jako ty 16

  irisinka8 v něm napsala:

  hůá

  ty jsi fakt skvělá holka. jako mě stačí děcka v mým věku (je mi jedenáct) a jako chodí zmalovaný vypadá to fakt divně a oblíkají se naprosto nevkusně a za týden mají nejméně 5 kluků. já jsem na tom uplně stejně a myslím si že se to nezmění 19 aspon doufám. at se ti daří.25

  Příspěvek z 28. prosince 2015 v 16:03.
  kivina29 v něm napsal:

  Chápu, ALE...

  Chápu tvé pochyby(jsem s tebou za jedno) ALE v některých bodech svého článku si docela protiřečíš

  Příspěvek z 27. prosince 2015 v 19:57.
  Claire51 v něm napsala:

  Stejný problém

  Je mi 14 a jsem na tom uplně stejně,článek jako by jsi psala o mě 18

  Příspěvek z 22. prosince 2015 v 9:22.
  Spirit006 v něm napsala:

  Přesně jako já...

  Je mi 12 let (30.12. mi bude 13) a také se nelíčím a někdy i poslouchám klasickou hudbu, mluvím sprostě jen, když mě něco opravdu hodně naštve, ale... nemám skoro žádné kamarády...jen kdyby si někteří lidé uvědomili,že : Na vzhledu člověka nezáleží, záleží na tom jaký člověk je...

  Příspěvek z 21. prosince 2015 v 11:00.
  a_u v něm napsala:

  Asi vím, co jsi tím článkem chtěla říct, ale myslím, že na např. malování není nic špatného. Pokud to tu holku baví a sluší jí to, tak to přeci nic špatného není. Miliony holek se malují, miliony ne...No a co...
  Je Ti teprve třináct, a z toho, jak píšeš, usuzuji, že u Tebe puberta ještě nezačala...Neber si to nějak osobně, ale uvidíš, že řekněme tak v patnácti se začneš malovat taky :) Tím prostě každá holka projde :)
  Co se týče toho, že se víc učíš a o kluky se nezajimáš, no, zase bych to svedla na tu pubertu...totiž, až začneš dospívat, začneš se o kluky zajímat víc a víc a škola bude až na druhém místě,...možná budeš výjimka, ale u 90% holek to tak většinou je :)
  No a Tvoje koníčky... ano, existuje pár lidí, co takovouhle zábavu odsuzují, ale řekla bych, že většině je to jedno...Ale samozřejmě nevím, jaké Ty máš spolužáky, pokud je jim to jedno, ani bych neřekla, že jsi v jejich očích nějaká jiná :)
  Na závěr bych Ti chtěla říct, že každý se jednou změní, neboj, i Ty, pak bude jenom na Tobě, jak si svůj život zařídíš :)
  Hodně štěstí a veselé Vánoce přeju :)
  a_u

  Příspěvek z 21. prosince 2015 v 9:28.
  SarinkaKarolinka v něm napsala:

  Reakce na constantinne:

  Ahoj, o tomto se právě bavím s kozesinkou, takže pokud chceš, můžeš se na to kouknout, odpovídat Ti nebudu. 16

  Příspěvek z 21. prosince 2015 v 8:47.
  constantinne v něm napsal:

  Ale nejsi, povýšeností danou pocitem výjimečnosti trpí v tvým věku kdekdo. Naštěstí z toho nejspíš vyrosteš.

  Pupendo910 v něm napsala:

  No jo no....

  ........prostě skoro celá já. Ale musíme se s tím smířit. Bohužel.

  Příspěvek z 20. prosince 2015 v 19:53.
  SarinkaKarolinka v něm napsala:

  Reakce na Kozesinka:

  Ano, máš pravdu, každý člověk je jiný. V tom s tebou samozřejmě souhlasím. Právě jako vločky. Každá je jedinečná. Krásná a úžasná. A právě když se spojí dohromady, dokáží vytvořit něco tak krásného. Občas i více, než když jsou sami. Souhlasím. Ale někteří lidé se nechtějí spojovat. Ostatní odsuzují právě kvůli tomu. Ano. Každý člověk je jedinečný. Ale v některých věcích se mnoho lidí shodne. A ten malý zbytek ne. Mezi malý zbytek patřím také já. A že jsem lepší? Ano, určitě. Ale jen v něčem. (Mám své obrovské chyby a uvědomuji si je. Nebo mi např. nejdou některé sporty.) Ostatní jsou také lepší. Zase v něčem jiném. Dokáží např. úžasně tancovat, nebo podobně. Je mi moc líto, že si to takhle bereš. Chtěla jsem spíš říct, že nás, menšinu ( a další menšiny, např. přistěhovalci v Vietnamu, nebo fyzicky a psychicky postižení lidé) lidé často mezi sebe nepřijmou. Protože jsme jiní. Občas nepochopí oni nás ale i my nepochopíme je. Kdybychom však konečně dokázali být upřímní a vyříkali bychom si nejasnosti, ve skutečnosti by slovo jiní nemuselo být v podstatě nadávka. Mohli bychom dokázat velké věci, protože bychom byli jednotní. Takhle to ale nejde. Proto se tak snažím jednat i s tebou. Nechci se s tebou hádat, protože to nemá smysl. Snažím se najít něco společného. Najít na tobě něco úžasného. Jedinečného. Nějaký problém, který je potřeba vyřešit, aby mezi námi nebyli rozbroje. Byla bych moc ráda, kdybychom mohli dojít k bodu, kdy už nebudeme vlastně vědět, co proti druhému napsat. A tak se nejen z nás, ale i z ostatních mohou stát přátelé. Budu ráda, když se pokusíš tak jednat i se mnou. 25

  Příspěvek z 20. prosince 2015 v 15:05.
  Kozesinka v něm napsala:

  Huehue

  Na tebe dokonale sedí termín "special snowflake" - jedinečná sněhová vločka. Myslíš si, že se od okolí diametrálně odlišuješ, a při tom jsi úplně obyčejná, protože každý člověk je jiný. Tvoje vlastnosti ti přijdou významné, ale u ostatních lidí je nepozoruješ. Vlastně jsi takový malý nafoukanec, ale nikdy si to nepřipustíš, protože si připadáš výjimečná a lepší (byť to otevřeně neřekneš). Na to přijdeš, až budeš větší. Doufám :)

  SarinkaKarolinka v něm napsala:

  Reakce na Mistr25:

  Ano, máš pravdu, že těchto článků je tu mnoho, ale tak je to u všeho. Šikana, gymnázium a podobně. Tvůj nápad je dobrý, ale já jsem chtěla to chtěla napsat takhle. Takže můžeš napsat svůj článek a pak mi ho třeba poslat. Ráda si ho přečtu. :) Jen si nemyslím, že všechny články z tohoto témata jsou stejné. Já už jsem si jich několik četla a opravdu mám jiný názor. 16

  Mistr25 v něm napsal:

  Reakce na SarinkaKarolinka:

  no já tyto články vyhledávám schválně, protože se chci trochu pobavit tím jak to mají podobné. A když je ten článek myšlen jakože se lidi nemaj za co stydět, tak to jo, ale zase mám pocit že takovejhle článků tu je mnoho na podobné téma, třeba bych to udělal úplně jakožto zamyšlení, proč se kvůli tomu nemaj stydět a pak to rozepsat a nepsat to o sobě, tak by podle mě měl vypadat takový článek na téma "nemáš se za co stydět když doplňte"

  Příspěvek z 20. prosince 2015 v 11:24.
  SarinkaKarolinka v něm napsala:

  Reakce na Mistr25:

  Určitě bych se nechtěla chlubit. Chtěla jsem spíše ukázat, že se není za co stydět. Což je také hlavní smysl tohoto článku. Ale zase se dostáváme k tomu, že pokud tě to nezajímá, tak to číst nemusíš. Já také nečtu např. články o zábavné fyzice, nebo podobně. Pokud bych si to dala na profil, tak to téměř nikdo neuvidí. Tenhle článek je spíše pro lidi, kteří se od ostatních odlišují, to je hlavní smysl. Takže chápu, že se ti nelíbí. S tím jsem počítala. :) Ano, máš pravdu, myslela jsem korektor. Elektrikou se opravdu nezabývám. :D Ohledně toho kolektivu, je to opravdu pravda, že jsou různé kolektivy a je to jejich věc, jako to přijmou. Bud rád, za ten svůj. :) Ke knihám, např. když je mají znechucené( jako jsem měla i já dlouho), tak se o ně nezajímají. Alespon tak jsem to chtěla říct. Špatně jsme se pochopili. Prostě- nečtou rádi. Ohledně šprta s tebou naprosto souhlasím, ale opět je to otázka kolektivu. :) A člověka. :) Snad to nějak srovná špatné pochopení na obou stranách.

  Příspěvek z 20. prosince 2015 v 9:28.
  Mistr25 v něm napsal:

  Reakce na SarinkaKarolinka:

  No trochu z mého příspěvku jsi asi nepochopila, to s těmi koníčky jsem myslel tak, že to nemusíš nikomu říkat a je to tvoje věc. Možná jsem taky nepříjemnej proto, protože mám z toho článku pocit jako by ses tím chlubila,že jsi jiná. To už snad i snesu těch několik desítek receptů na stejnou věc na této stránce, ale fakt mi nepřijde věc na článek, ostatním říkat ,že jsi jiná, to si můžeš napsat na profil. Jo a asi jsi myslela korektor? Já jsem asi měl štěstí na kolektiv či co, tam lidi nezajímá co děláš, dokud dokážeme najít společnou notu a neurážíme se navzájem, tak jsme v poho. A není to o tom, že čtení zajímá málo lidí. Třeba to můžou mít znechucený školou a vzhledem k tomu, že dříve byli knihy jeden z malého spektra jak se zabavit, pokud kamarádi něměli čas, nebo prostě ten člověk ty kamarády neměl, tak strávil celej den v knihách. A teď k šprtovi, já takhle říkám člověku, který musí být zahrabaný v knihách od rána do večera a takové lidi prostě nemám rád. Sice sám nejsem aktivní, co se týče nějakých aktivit, ale pokud přijdu dom ze školy, kde jsme psali několik testů a jsem v podstatě vyčerpán ze školy, tak o ní nechcu nějakou dobu slyšet a jdu si číst něco, nebo se dívat na telku, protože si chci odpočinout. Možná ti lidé mají školu rádi, nebo nevím jak to dokážou. Jedna holka ve třídě, tak u ní je fakt poznat, že doma snad nedělá nic jiného. To deal with it jsem tam dal, neboť jsem si myslel že to budeš chápat, tak jako já, pak by to dávalo smysl, ale prej ne.

  Příspěvek z 19. prosince 2015 v 18:59.
  SarinkaKarolinka v něm napsala:

  Reakce na ty-ses-slunicko:

  No, tak zatím už máme jednoho oponenta. :) Ale s tím se počítalo. :) Mně to nevadí, protože jsem na to zvyklá. :D Jsem ráda, že se ti článek líbí a že si ho okomentovala. :) Hezké Vánoce. :)

  Příspěvek z 19. prosince 2015 v 18:57.
  SarinkaKarolinka v něm napsala:

  Reakce na TerkaXP:

  Souhlasím s tebou. :) Nevím, co víc k tomu napsat.. :) Přeji krásné prožití vánočních svátků, plné pokoje, klidu a míru. :)

  Příspěvek z 19. prosince 2015 v 18:56.
  SarinkaKarolinka v něm napsala:

  Reakce na AnitaKotletka:

  Ano, máš pravdu. Vůbec se neznáme, takže je naprosto možné, že např. ty jsi kluk( což podle přezdívky nevypadá), nebo mně není 13. Nebo, že nesouhlasím s tím, co jsem napsala. :) Ale nemám důvod vám lhát. :) Ostatně, co si o tom budeš myslet Ty, je jen na Tobě. :)

  Příspěvek z 19. prosince 2015 v 18:53.
  SarinkaKarolinka v něm napsala:

  Reakce na JoJel:

  Ahoj, to já v pravopise moc nevynikám. :D Myslím si, že až jim bude tak 20-30, pochopí nás. :) I oni se ( snad) změní. Ale do té doby ti také přeji hodně štěstí. :)

  Příspěvek z 19. prosince 2015 v 18:47.
  SarinkaKarolinka v něm napsala:

  Reakce na juli2002:

  Ahoj, :) určitě existují lidé, kteří jsou ještě více jiní. :) At už v nějakém postižení, nebo něčem jiném, co je např. na první pohled zřejmé. :) A ano, máš vlastně pravdu. Za to, že jsem jiná si mohu sama. Kdybych chtěla, mohla bych se ze dne na den chovat jako oni. :) Jen se mi to nelíbí, je to mé dobrovolné rozhodnutí. :) PS: Já tě také neznám :D Ale určitě si fajn.

  Příspěvek z 19. prosince 2015 v 18:43.
  SarinkaKarolinka v něm napsala:

  Reakce na Mistr25:

  Ahoj, hned na začátek bych chtěla říct, že se mi nelíbí, jak se ke mně chováš. Myslím si, že lidé by se měli učit chovat slušně ( včetně mne). :) Budu tedy dělat, že se nic nestalo. :) S tvým názorem ohledně puberty naprosto souhlasím. Je možné, že jsem se nedostala do psychického dospívání. Pokud bych nad tím ale přemýšlela, své myšlení už jsem změnila. Ještě před dvěma roky jsem měla stejný názor, jako ostatní( nesouhlasila jsem s věcmi, které jsem ted napsala). A také dospělí mi říkají, že naopak přemýšlím, jako dospělý. Ale určitě ti nemohu nic dokázat přes internet. Také proto, že mě vůbec neznáš. :) Nemám problém s tím, že se holky upravují. Někdy je opravdu lepší použít např. konektor, než jít s ošklivým uhrem do společnosti. :) Ale pokud vypadají jako ( omlouvám se za ten výraz) lehké dívky, tak mi to přijde moc. Ohledně toho, že tě nezajímají mě záliby.... Já jsem tě nenutila si to číst. Nikomu to nevnucuji. Mnoho lidí to nezajímá, ale vzápětí se jim to nelíbí. Právě protože jim to přijde divné. Protože čtení zajímá málo lidí. A oni nechtějí, aby byl někdo jiný. Proto ho začnou nemít rádi. U učitelů jsou oblíbení jiní lidé, než já, takže kvůli tomuto mi šprte :) určitě neříkají. U učení nestrávím moc času. Mám opravdu mnoho koníčků, takže v něm určitě neležím celý den. :) A smiř se s tím? Nevím s čím, ale nevadí mi být jiná. Protože jsem se s tím smířila. Možná jsem já jiná, ale ostatní jsou všichni stejní. :D Myslím si, že mezi ně patříš i ty, protože jinak bys reagoval asi trochu vlídnějším způsobem. :) Doufám, že to nebereš špatně. Jako nějakou urážku, nebo tak. K ostatním bodům mého článku ses nevyjádřil, proto di budu myslet, že s nimi souhlasíš. :) Dík za rady. S.

  Příspěvek z 18. prosince 2015 v 18:00.
  juli2002 v něm napsala:

  Ahoj no já nevím zas tak ,,jiná" mi nepříjdeš já se také nemaluju také se učím ( a nejsem jediná), taky nemám potřebu s někým ,,chodit" protože všem inteligentnějším lidem v našem věku dojde že by to nebylo napořád a je to ,,chození " na dvě věci22.
  Ok možná posloucháš klasickou hudbu a čteš poezii ale to zas taková překážka není...
  nevím jestli si za to nemůžeš i trochu sama ale nevím protože tě neznám...19710