Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jsem pro ostatní divná aneb hledá se kamarádka

  vydáno  •  Vztahy
  Ahoj! Vždycky jsem byla jiná než ostatní. Tím, že jsem na facebooku netrávila tolik času jako ostatní, tím, že jsem svojí svačinu nikdy nevyhodila, tím, že jsem se dobře učila. Jak to tak ale bývá, doplatila jsem na to. Všichni myslí, že jsem divná a šprt.

  (Ilustrační snímek), © MAFRA

  Ano, jsem možná šprt. Definujte mi ale slovo „normální“ člověk. Jak takový člověk asi vypadá? Je neustále na facebooku, má iphone a nejnovější boty?

  Tím, že nejsem taková, jako ostatní teenageři, jsem podle všeho divná. Není to tak, že bych měla málo kamarádů. Myslím, že se se mnou baví všichni, jenom, když někdo řekne: „Znáš ji?“ tak ostatní řeknou: „Jo, je sice v pohodě, ale je divná.“ To si nedovedete představit, jak mě to někdy mrzí. Zkoušela jsem být jako ostatní, dala jsem na facebook fotku, ale jen jsem zaslechla drby.

  Dále jsou mé nedosažitelné sny. Chci být herečkou, bohužel nejsem z herecké rodiny. Jasně, jsem ambiciózní, můj táta je Ital, takže to vypovídá o mém charakteru. Na to ale, abych každý den na facebooku postovala deset fotek, vážně nejsem. A, prosím, neříkejte, že jsem staromódní. Myslím, že se hezky oblékám a mám hodně značkových kousků, mám facebook i snapchat, dokonce uvažuju, že si stáhnu musica.ly. Tak čím to, že jsem divná? Podle mojí mamky je to psychika. Někdy se zvláštně chovám, ošívám... Asi tím.

  Závěr? Ostatně nemám žádného kamaráda. Proto bych chtěla poprosit nějakou kamarádku, jestli by si se mnou přes Alíka nechtěla psát.

  Autorka: (13 let)

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (36)

  Příspěvek z 20. ledna 2019 ve 13:07.
  Rodé v něm napsala:

  já jsi nemyslím že jsi divná .klidně si s tebou budu psát

  Příspěvek z 27. října 2017 ve 21:49.
  Valerie126 v něm napsal:

  Se mnou se taky ve škole skoro nikdo nebaví, jen jedna holka, který se nedá moc věřit.:-( Takže bych si s tebou ráda psala. ;-) Máš Skype, Viber mebo WhatsApp? ;-)

  Příspěvek z 25. srpna 2017 v 9:15.
  UniDelfi v něm napsala:

  Ja si s tebou klidne budu psat. Taky si myslim ze jsem divna ale v jinym smyslu