Alíkoviny

Jsem pro ostatní divná aneb hledá se kamarádka

vydáno  v 9:30
Ahoj! Vždycky jsem byla jiná než ostatní. Tím, že jsem na facebooku netrávila tolik času jako ostatní, tím, že jsem svojí svačinu nikdy nevyhodila, tím, že jsem se dobře učila. Jak to tak ale bývá, doplatila jsem na to. Všichni myslí, že jsem divná a šprt.
(Ilustrační snímek)

Ano, jsem možná šprt. Definujte mi ale slovo „normální“ člověk. Jak takový člověk asi vypadá? Je neustále na facebooku, má iphone a nejnovější boty?

Tím, že nejsem taková, jako ostatní teenageři, jsem podle všeho divná. Není to tak, že bych měla málo kamarádů. Myslím, že se se mnou baví všichni, jenom, když někdo řekne: „Znáš ji?“ tak ostatní řeknou: „Jo, je sice v pohodě, ale je divná.“ To si nedovedete představit, jak mě to někdy mrzí. Zkoušela jsem být jako ostatní, dala jsem na facebook fotku, ale jen jsem zaslechla drby.

Dále jsou mé nedosažitelné sny. Chci být herečkou, bohužel nejsem z herecké rodiny. Jasně, jsem ambiciózní, můj táta je Ital, takže to vypovídá o mém charakteru. Na to ale, abych každý den na facebooku postovala deset fotek, vážně nejsem. A, prosím, neříkejte, že jsem staromódní. Myslím, že se hezky oblékám a mám hodně značkových kousků, mám facebook i snapchat, dokonce uvažuju, že si stáhnu musica.ly. Tak čím to, že jsem divná? Podle mojí mamky je to psychika. Někdy se zvláštně chovám, ošívám... Asi tím.

Závěr? Ostatně nemám žádného kamaráda. Proto bych chtěla poprosit nějakou kamarádku, jestli by si se mnou přes Alíka nechtěla psát.

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (32)

Příspěvek z 16. května ve 20:00.
dennisvet v něm napsala:

Taky nemám ráda články typu ,,Jsem divná". Přesto, ať si každý píše co chce. Jen... těchto článků tu je už opravdu dost, nejsi divná, hodně lidí jí svačiny, netráví hodně času na FB (já ho ani nemám) a tak podobně.

konemy: však jsem napsala, že to v hodně případech nejde ;)
Klárušák: chovám se stejně, jako autorka - a mně by teda bylo jedno, komentáře jsou od toho, aby každý svobodně vyjádřil svůj názor; navíc konemy neznáš, tak nepiš, co zvládne a co ne; a jako poslední věc - Alíkoviny nejsou jen o psaní pocitů :)

Příspěvek z 15. května ve 20:17.
AnezkaB v něm napsala:

Myslím si že takových lidí je mnohem víc. Facebook ani nemám. Prostě necítím tu potřebu na něm sedět. Radši si čtu... A abych dělala něco jen proto že to dělají ostatní, to mě ani nenapadne. Ale určitě natrefíš na víc lidí,co jsou ti podobní.

Příspěvek z 15. února ve 21:11.
konemy v něm napsala:

Vím, jak se píšou uvozovky, ale na Alíka se skoro nikdy nedostanu z počítače a na klávesnici mého mobilu prostě spodní uvozovky nejsou. Jestli s tím máš problém, můžeš je na mou klávesnici nějak přičarovat, pokud se ti chce.