Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jsem zamilovaná. Dětská láska?

  vydáno  •  vztahy
  Má někdo z vás lásku a je vám méně než 15 let? Právě jste dětsky zamilovaní. Znáte také "dětské lásky"?

  ,,Ahoj. Miluju tě.“ Takhle přesně sice nevypadá dětská láska u každého, ale podobně jistě ano. Člověk si v dětství zažívá období, kdy chce mít za všechno na světě lásku. Většinou se první láska objevuje ve věku 7-12 let. V té době se stačí vzít za ruku a hned je z toho „láska“.

  Já sama měla spousta dětských lásek. Ve školce, v první třídě, třetí a druhé. Měli jste ji někdy také? Když jste se v první třídě do někoho zamilovali, kamarádi záviděli. A většinou se nejdříve zamilují dívky. Chlapci se často stydí. Dětská láska je kouzelná, ale umí i bolet.

  Když vyrostete, budete procházet stádiem, zvaným puberta. Puberta pak rozdělí holky k holkám a kluky ke klukům. Vypadá to tak, že je jen málo párů. Holky kamarádí s holkami, kluci s kluky. Toto stádium má tři části. To, kdy holky kamarádí s holkami, a u kluků je to stejné. Je to stadium mezi 11-13 let. Poté stádium, kdy se holky parádí a snaží si najít svého Romea. A potom 13-16 let. Je to jako u dospělých.

  Děkuji za přečtení.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Příspěvek z 24. března 2016 ve 13:05.
  Renýsek12 v něm napsala:

  Hmm...

  Mně je 12 let, chodím do 6. třídy a žádnou lásku nemám a nikdy jsem žádnou neměla a jen tak mít nebudu. I když mi moje teta kdysi asi před 5 lety říkala, že se o mě budou kluci prát, protože jsem moc pěkná holka. Přitom jsem v té době byla spíš hnusná a uběhlo asi 5 let a nikdo o mě nemá zájem a já nikoho zájem taky nemám. Vždyť ještě nejsem ani plnoletá, tak na co mít kluka? 21

  Příspěvek z 31. ledna 2016 v 18:32.
  juli2002 v něm napsala:

  pane bože

  No já nevím je mi 13 a dětskou lásku jsem fakt nepoznala a ani o to nemám zájem protože láska v třeba 10-ti mi příjde postavená na hlavu 21102622

  Příspěvek z 31. ledna 2016 ve 12:27.
  Claire51 v něm napsala:

  Nesouhlasím

  Je mi 14, miluji pořád stejného kluka už dva roky,iikdyž on má holku,ale já jim to přeju. Nemyslím si že je to dětská láska.