Alíkovina

JuniorMobil a JuniorErb s prodlouženou uzávěrkou

vydáno
Celkem 305 přihlášek přišlo do uzávěrky soutěží Junior Internetu organizátorům ze sdružení Together Czech Republic a BMI. Se 129 přihláškami byl největší zájem o soutěž JuniorWeb, následovaly soutěže JuniorText (93 přihlášek), JuniorDesign (54) a JuniorProject (18 přihlášek). Pro kategorie JuniorErb a JuniorMobil, které byly v 9. ročníku Junior Internetu vyhlášeny poprvé, byla uzávěrka prodloužena ještě do 29. února.

Do soutěže JuniorMobil lze přihlásit jakoukoli aplikaci pro mobilní telefony, téma je libovolné a vynalézavosti se meze nekladou. Může jít o mobilní hru, aplikaci pro komunikaci, užitečné vylepšení funkcí mobilního telefonu či jakoukoli jinou aplikaci. Mobilní aplikace budou hodnoceny na mobilních telefonech Nokia 6230i, Sony Ericsson K750i a Nokia N70. Stačí, aby aplikace byla plně funkční na jednom z těchto telefonů. Podrobné propozice soutěže jsou uvedeny na www.juniorinternet.cz.

JuniorErb je soutěží, která volně navazuje na podobně zaměřenou soutěž webů pro města a obce Zlatý erb. Soutěžit v ní však mohou s webovými stránkami pro města, obce, regiony, turistická místa či veřejnou správu pouze autoři do 18 let. Ti poté budou své práce budou prezentovat i na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě, která se uskuteční 7. a 8. dubna v Hradci Králové. Záštitu nad soutěží JuniorErb převzal předseda Senátu Parlamentu ČR Přemysl Sobotka.

Do obou soutěží se mohou mladí lidé přihlašovat na adrese www.juniorinternet.cz až do 29. února 2008.

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!