Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Kačka zpovídala stříbrnou slavici Lucku Vondráčkovou

  vydáno  •  kultura · hudba · tanec
  "Lucka je prostě nejlepší a přes to nejede vlak," tak shrnula názor mnoha dalších v diskusi o souboji fanoušků Ewy Farne a Lucky Vondráčkové čtenářka marketi. I z ostatních ohlasů bylo patrné, že fanoušků má Lucka mezi čtenáři Alíka hodně.

  Říjen 2009 - 41. Dětský filmový a televizní festival Oty Hofmana v Ostrově., © Radkaa

  Někteří prozradili, proč dávají Lucce před Ewou přednost. Třeba M-o-n-i-k_a: Lucka má více písní a je zkušenější.

  Nedávné předávaní cen v anketě Český slavík potvrdilo, že Lucka Vondráčková (www.lucievondrackova.cz) má tábor opravdu hodně věrných fanoušků (fanklub.lucievondrackova.cz).

  Díky 38 010 hlasům získala stříbrného slavíka (první skončila Lucie Bílá - 41 791 hlasů, bronz si odnesla Ewa Farna - 16 204 hlasů).

  Když nedávno představovali Lucku Vondráčkovou v pořadu Inbox na TV Óčko, tak kromě toho že je zpěvačka, dabérka a tanečnice, neopomněli dodat, že je též nedostižná chrlička klipů. Ten zatím poslední klip se jmenuje Fénix.

  Za stejnojmenné album Lucka nedávno dostala zlatou i platinovou desku. Čti Lucka Vondráčková po návratu z nemocnice sbírá ceny

  Lucie Vondráčková

  Čtenářka Alíka Kačka zpovídala Lucku

  Kolikátého Českého slavíka jsi dostala ?
  Mám jednoho bronzovýho a dva stříbrné. A lítaj mi po bytě sem a tam.

  Kdo byl tvůj oblíbený zpěvák/zpěvačka?
  Měla jsem moc ráda zpěvačku Paulu Abdul. Líbilo se mi, že hodně ovlivňuje svoje klipy a choreografie. Jednou bych se s ní chtěla setkat. Ale asi bych pak byla úplně perplex.

  Kdy budeš zase moct tančit?
  Už tancuju. V neděli 3. ledna půjde nová choreografie od Quasi na písničku Fénix v Miss aerobik. Tak se mrkněte.

  Jaká je tvoje oblíbená píseň, kterou jsi nazpívala?
  To se mění. Záleží, jestli jsem třeba zrovna zamilovaná nebo jestli jsou Vánoce. Teď mi připadá nejhezčí zremixovaná verze Úplně down. Je tak nějak hezky smutná.

  Jakou podobu mají "nejkrásnější" Vánoce Lucky Vondráčkové?
  Voněj oříškama a prskavkama. Smí se baštit čokoláda a každý je zas o rok starší, což je super!!!:-) Přeju vám všem krásný Vánoce.

  Lucka Vondráčková prozrazuje, proč se Fénix ocitl na hřišti ragby

  "Když jsem se poprvé byla díky projektu Sport bez předsudků podívat na zápas ragby, naprosto mi to vyrazilo dech! Kluci musí mít ohromnou sílu, zároveň ale mrštnost a navíc se asi naprosto ničeho nebojej. A že jsou to pekelný rány každou chvilku. Každý ten střet mi připadal jako velký třesk.

  A písnička Fénix je přesně o tom. O bojích, které se odehrávají v nás. Nikdo je třeba nevidí, ale my o nich víme. Když vstanete, jste silnější. Pokud to vzdáte, budete muset stejnou situaci opakovat až do doby, než nad ní vyhrajete. Ragby je jako třesk v srdci."

  Lucka Vondráčková při natáčení klipu Fénix

  Teď už tedy víte, proč se klip k písničce Fénix točil na ragby hřišti Tatra Smíchov. Hlavní roli v něm mají kluci ze zdejšího Rugby clubu. Pozvání dostali taky Lucčini kamarádi ze skupiny Street 69, se kterými nedávno natočila duet Štětec. Roztleskávačky přijely z Říčan.

  Točilo se poslední letní víkend a kdo zrovna nenatáčel, tak se pohodlně vyhříval na sluníčku. Fénix je písnička, která byla jako první na desce naprosto jasná. Ostatní vznikaly až po ní. Fénix byl středobod, kolem kterého se všechno točilo. A tak není divu, že Lucka chtěla, aby měl taky svůj klip.


  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (36)

  Příspěvek z 12. června 2010 ve 14:38.
  lvíček20 v něm napsal:

  Reakce na Petruskaaa:

  MOC SE MI NELÍBÍ, ALE KDYŽ UŽ SE TI LÍBÍ TAK SE TĚ LÍBÍ ZPĚVAČKA A NE SPĚVAČKA SE "S" JE TO FAKT OŠKLIVÉ...

  Příspěvek z 20. března 2010 v 9:29.
  Petruskaaa v něm napsala:

  Lucka je super

  Lucka je prostě super spěvačka mám ráda její písničky.10101010 A tu platinovou desku si rozhodně zasloužila.je nej nej nej101010

  Příspěvek z 11. ledna 2010 v 18:51.
  konikAdca v něm napsal:

  Reakce na konikAdca:

  Sorry tak