Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Kam na prázdniny!

  vydáno

  Určitě víte, že začaly prázdniny, ovšem každý nemá na dovolenou za 5 tisíc a více, a proto si dnes dáme tipy, kam vyrazit na dovolenou zadarmo i třeba do 400 stovek.

  Je na horách řidší vzduch?, © Pralinka2

  Samozřejmě si dnes ukážeme i ty dražší, ale pěkně popořadě.

  1. Túry - Můžete si vyrazit na tůru třeba do lesa, vyjeďte na nejbližší les trolejbusem (můžete i pěšky) a odtud běžte zpět lesem, je to nádhera, zrovna včera jsme tam byli. Možná by se vám hodily i treckingové hole.
  2. Piknik - Obědvat by měl každý, a když si zajedete někde do přírody a tam si rozděláte deku, dáte si tam oběd či svačinu (záleží na vás).
  3. Stanování - na tohle ovšem budete muset mít stan, samozřejmě nějaké jídlo, kapesní baterku, deky, polštář a auto, kterým tam dojedete.
  4. Můžete pozvat kámoše třeba jen tak na návštěvu nebo na párty , zábava už záleží na vás, ale předpokládám že ti starší budou pařit na PC.
  NYNÍ SE DOSTÁVÁME K TĚM DRAŽŠÍM DOVOLENÝM !

  5. Chorvatsko - jedna z levnějších dovolených z dražších, nádherná písečná i kamínková pláž. Krásná příroda kolem, zájezd máte už za nějakých 1300 Kč (jen letenka), samozřejmě že nemusíte jen letadlem, ale třeba autobusem, nejlevnější z nich je Student Agency.
  6. Miami - Tohle už je docela hodně drahá záležitost kolem 25000 Kč za osobu, a to jen letenka. Nejznámější a atraktivní pláž na světě, nudit se tam na 100% nebudete. Pokud máte rádi velká města, mrakodrapy a pláže, tak je MIAMI právě pro vás , ovšem musí být ohled taky na cenu.
  www.google.cz/search?q=Miami&tbm=isch&imgil=6wMNsWp7Vv3bNM%253A%253BJjrTiAwbqgNSqM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.travelandleisure.com%25252Ftravel-guide%25252Fmiami&source=iu&pf=m&fir=6wMNsWp7Vv3bNM%253A%252CJjrTiAwbqgNSqM%252C%5f&usg=%5f%5ftx4t2-CUaxuBnM4po8i6wR3QYpc%3D&biw=1366&bih=662&ved=0ahUKEwjhod3-jpfVAhWQZFAKHXCUCcYQyjcIRQ&ei=Hj5wWeGaCJDJwQLwqKawDA#imgrc=6wMNsWp7Vv3bNM:


  Poznámka od Pralinka2: Článek obsahuje zajímavé nápady, ale jsou tam i nějaké nepřesnosti; budete-li si plánovat dovolenou podle tohoto článku, rozhodně se poraďte ještě s někým dalším, abyste se vyhnuli nepříjemným překvapením.

  Autor: (12 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (7)

  Příspěvek z 1. září 2017 v 17:15.
  fyrefli v něm napsala:

  Oni můžou být bohatí ale třeba léčba rakoviny stojí kolem půl milionu, připočti k tomu další náklady na dopravu, bydlení, jídlo, oblečení, pití, vánoční dárky a když se k tomu ještě něco stane tak už na dovolenou v Miami nemáš. A navíc ten člověk není jeden, je jich třeba pět. Jeden je nemocný, tři jsou děti a jen jeden vydělává. To jako budou chodit v oblečení ze sekáče a jíst suché rohlíky aby mohli jet o prázdninách do Miami? A svítit si mají svíčkami? Mají pít vlastní moč a v zimě mrznout ?

  Příspěvek z 1. září 2017 v 9:32.
  kubador v něm napsal:

  Žako01 - někteří třeba nejezdí na 1 dovolenou ....
  Ale dělají třeba 1denní výlety.
  A TY SOCKY SI JSI MOHL ODPUSTIT ... :-E

  Příspěvek z 27. srpna 2017 ve 13:48.
  AnezkaB v něm napsala:

  Žako01 - Tak ono na dovolenou nemá spoustu lidí. Ne každý může dělat manažera, že? Je fůra lidí s minimálním platem, důchodci co sotva vycházejí a i třeba mladí lidé po škole mají nízké platy... A říkat všem socky je fakt hnusný.