Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Kam odpoledne?

  vydáno  •  Volný čas venku · Rodičům
  Kromě rozvrhu, který vám ve škole pevně nadiktují, zbývá ještě další část dne, který si můžete zaplnit podle svého. Nečekejte jen na to, kam vás pošlou rodiče a jaké plakáty se objeví u vás ve škole. Zkuste zapátrat i na webu města a hledejte to, co vás těší: oddíly, kluby, kroužky. Třeba v Praze se můžete ve středu 3. září vypravit na Den otevřených dveří, který pořádá Dům dětí a mládeže hlavní města Prahy. Možná budete překvapeni kolik možností a na kolika místech vám nabízí.

  Děti ve Stanici mladých přírodovědců Drtinova na Praze 5 mají možnost chovat exotická zvířata., © Radkaa

  Dům dětí a mládeže zve na Den otevřených dveří – 3. září 2008

  Prohlídku prostor umožní a ukázky svých aktivit předvedou Karlínské Spektrum na Karlínském náměstí 7, smíchovská střediska Klamovka v Pobělohorské ulici 3 a Stanice přírodovědců v Drtinově ulici 1a, střediska z Prahy 6 Stadion Mládeže Na Kotlářce 1a Stanice techniků v ulici Pod Juliskou 2 a Jezdecké středisko Zmrzlík ve Zmrzlíku u Řeporyjí. Střediska budou přijímat své návštěvníky od 14:00 do 19:00 a všichni se mohou těšit například na připravené dílny či řadu dalších nejrůznějších programů.

  Na všech stanicích Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy bude představena široká nabídka aktivit (kroužky, příležitostné činnosti, vzdělávací aktivity atp.), které dětem jeho střediska nabízí. Názvy jednotlivých stanic napovídají, na co se mohou návštěvníci těšit: na Stadionu mládeže to budou aktivity sportovní, na Jezdecké středisko Zmrzlík pak mohou zavítat převážně zájemci o jízdu na koni.

  Ty z vás, kteří máte kladný vztah k přírodě, jistě osloví Stanice přírodovědců. V tomto výjimečném zařízení si budete moci mimo jiné prohlédnout tropické terárium s unikátním chovem krokodýla nilského a kajmanů brýlových, najdete zde ale i mnoho dalších plazů - krajty, anakondy či hroznýše.

  Ti z vás, jejichž zájmy jsou spíše technicky orientované, mohou nasměrovat svoji návštěvu na Stanici techniků, která nabízí množství modelářských, elektrotechnických, fotografických či počítačových kroužků. Najdete zde i největší modelovou železnici v Praze.

  Pro zájemce o divadlo, tanec, výtvarnou výchovu nebo třeba keramiku je připravena ta nejširší nabídka aktivit nejen v Karlínském Spektru, ale také na Klamovce. Zde může případné zájemce oslovit i kroužek žonglování či kroužek hry na africké bubny djembe. Karlínské Spektrum pro děti také připravilo další zpestření v podobě velkých trampolín.

  Vstup je volný.

  Více informací získáte na stránkách www.ddmpraha.cz

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 7. září 2008 v 15:00.
  JNSP-Liizo v něm napsal:

  PRANI

  Ahojky vsem25Kdyz je pekne pocasi nejradeji chodim ven a skotacim25Straslive moc si uz tri roky preji chameleona nebo leguana...co si prejee vy?7

  Příspěvek z 2. září 2008 v 19:43.
  26Terka26 v něm napsal:

  Mjako..

  Jak kdy no...zasejc kdybych měla bejt frut wenku tajk nemůžu na alíka žhe =)---chtělo by to myslet =)----Ale jinak jak je venku pěkně tak je tam fajn..třeba na koupáku nebo s kámoškou a s foťááčkem =)...WšeeEchno proberem a jaqo super jaqo..=)

  Příspěvek z 2. září 2008 v 15:58.
  123a v něm napsala:

  déšt'

  když prší aje bouřka tak jsem taky doma co by sem dělala venku ale musí taky pršet jinak by všechny rostliny uschli