Alíkovina

Kam vyrazím se svou čivavou?

vydáno  •  Volný čas venku
Všechny z vás, kteří máte doma psího kamaráda, srdečně zvu na výstavu všech psích plemen - Duo CACIB 2009. Koná se ve dnech 7. - 8. února 2009 na brněnském výstavišti. Je určená nejen milovníkům pejsků, ale i obdivovatelům těchto zvířátek.

Čivava - Anglie, ve městě Pool., © Lucie Sajdlová

Kdo se přijdete podívat, můžete sebou vzít i svého čtyřnohého miláčka. Podmínkou však je, že si sebou musíte vzít i očkovací průkaz, kde jsou zapsaná platná očkování. Vstupné není vysoké - jen pár korun. Za pejska, kterého si vezmete s sebou, se nic neplatí. Ale ty, kteří zapomenou očkovací průkaz doma, nečeká nic pěkného. Pořadatelé je nepustí na výstaviště, aby zabránili vstupu pejsků, kteří nejsou očkovaní.

Můžete zde koupit mnoho věcí: oblečky pro pejsky, misky, pamlsky a mnoho dalšího. Doufám, že se vám tam bude líbit. Já tam jezdím každý rok se svojí fenkou čivavy, která je ale bohužel bez PP (průkaz původu). Na výstavě se můžete dozvědět i něco o psích sportech, někdy se zde koná i ukázka dog dancingu (tanec se psem).

InsertSingleVideo

Více informací o výstavě si můžete přečíst nebo přímo na stránkách Českomoravské kynologické unie. O dalších výstavách psů se dozvíte také na webu  www.kynologie.org, konkrétně v článku Pes 2009 aneb Kalendář kynologických akcí 2009.

Vizitka autorky článku na Alíkovi koni6

Atlas psů

O psích plemenech se více dozvíš v ATLASU PSŮ na hobby.cz.

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (2)

Příspěvek z 24. ledna 2009 v 9:04.
DEDI1 v něm napsal:

civava

Ahoj je krasna aj ja mam civavu ale je uz stara ma 12rokov.26

Příspěvek z 23. ledna 2009 ve 14:51.
M-o-n-i-k_a v něm napsal:

:-)-)-:

¨é to je hezký :-),hned bych tam jela ale bohužel je to hrozně daleko :-(