Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Kam zmizela úcta k holkám?

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 1. února 2012 v 17:12.
  ajulkahlavkova v něm napsala:

  Sorry

  Nemyslela jsem za lhářku autorku tohoto článku,ale tu holku co mě podvedla s tím klukem!!!!16

  Příspěvek z 1. února 2012 ve 14:40.
  BARČUSKA v něm napsala:

  puberta

  sama chodím do 9 a tak vím jak to chodí. máme ve třídě kluky který dělaj frajeřinky, ale oni to dělaj pávě proto aby se ňejaký tý holce zalíbili, ikdyž popravdě řečeno taky mi to někdy leze na nervy5. no ale jsou to prostě puberťáci no, mno. ale taky máme ve třídě některý(asi 4 z 13)  který se tý holky zastanou a pomůžou jí4. ale řekla bych že u nás sou horší holky - strašně pomlouvaj, jiný holky ponižujou a smějou se jim,...5 takže ty kluci jsou možná lepší. Mno, chtěla bych vás vidět tak až vám bude tak 14- 18 let to vás nebude zajímat téměř nic jiného než kluci a až se do nějakýho zamilujete10,........ tak vám bude upa jedno že vám jednou nepomoh na shodech když vám něco spadlo.16

  Příspěvek z 31. ledna 2012 ve 22:01.
  Katty97 v něm napsal:

  Zajímavý článek

  V naší třídě, v devítce, je hodně kluků frajírků, někdy je s nima sranda, ale někdy dokážou, tak vytočit, že bych je nejraději zfackovala všechny. Na druhé straně máme i normální kluky, kteří jsou celkem v pohodě a dá se s nima do jistý míry pokecat.

  Já osobně se moc nemaluji, spíš vůbec (v rámci možností). Jsem normální holka. A nevidím rozdíl v chování vůči mě těch frajírků a "slušňáků". Všichni se myslím chovají, teda aspoň ke mě, stejně. Takže to není asi moc o vzhledu, ale o tom porozumět si, říct svůj názor, ale neshazovat názor druhých, prostě udělat kompliment a vyjít si vstříct. A tak je to i  životě.
  Kluk a holka ; muž a žena ; Mars a Venuše. Ženský a mužský mozek pracuje jinak. Ano, 2 protiklady. Ale přece protiklady se přitahují. 16

  Příspěvek z 31. ledna 2012 ve 20:51.
  vanovaanna v něm napsala:

  Reakce na LegendárníIndividium:

  Hele nech si toho1358111213141517202327

  Příspěvek z 31. ledna 2012 ve 20:49.
  vanovaanna v něm napsala:

  Reakce na Arkngthander:

  Souhlas12345678101112131415161718192021222324252627

  Příspěvek z 31. ledna 2012 ve 20:38.
  krasnaneznama008 v něm napsala:

  Reakce na FunnyGirl1:

  Tak se nauč nosit věci tak, aby ti na schodech nepadaly XD

  Příspěvek z 31. ledna 2012 v 19:47.
  Sárinka47 v něm napsal:

  Reakce na Alexs:

  Ty tady na konci rozděluješ kluky jakoby do dvou kategorií, na ty slušňáky a ty drzejší, ale přitom to vůbec nemusí být buď anebo. Já znám hodně kluků co se třeba dobře učí, ale občas si do toho zadělají na nějakej ten průšvih, co s nima je sranda, ale nemusí u toho ještě machrovat. Ono totiž vlastně ani nevadí, když mají kluci nějaký průsery, ale spíš je horší, že se tím chlubí.

  Příspěvek z 31. ledna 2012 v 18:01.
  Katchena v něm napsala:

  Reakce na Pakhouska:

  Cha, to znám, sama chodím do primy a prima a sekunda jsou vždycky slyšet na 100 metrů daleko 21

  Příspěvek z 31. ledna 2012 v 17:38.
  FunnyGirl1 v něm napsala:

  Kde jsou gentelmani z filmů????

  Kde? Ani si nepamatuju kdy mi nejaky kluk pomohl sebrat veci ze schodů... Jestli to ted ctete kluci tak vám řeknu že se máte za co stydět1 To jsou pořád machry machry. ,, Já mám lepší mobil než ty!" ,,Ne ne taková popelnice!" ,,Já mám..." 1212

  Příspěvek z 31. ledna 2012 v 17:16.
  zuzka-ko v něm napsal:

  Jo je to tak!!

  Máš naprostou pravdu.!.!.Kluci,mi chtěj něco řict,a co udělá?V tom máš pravdu, šáhnou mi na zadek!!Fakt dík za příspěvek!!16

  Příspěvek z 30. ledna 2012 ve 22:20.
  Pakhouska v něm napsala:

  Reakce na Jenny_4:

  Asi tak jak to psal někdo přede mnou. Na našem gymplu je to spíš obráceně. Gympl je oproti naší základce např. Prima a 6.tř. zš je prima o dost horší,hlučnější,umachrovanější atd znám to tak takže no... Myslim že nejde o školu ale o ty lidi tam a o dnešní dobu ;) Jinak článek je fajn sice je pravda že i většina holek se změnila ale je tu si myslim pořád víc v pohodě holek než kluků ale tak.. vyjímka potvrzuje pravidlo a navíc každej kluk má sví plus i mínus a když třeba potkáte takovýho frajírka ale líp ho poznáte můžete se divit jakej je ve skutečnosti,bez kámošů ;))

  Příspěvek z 30. ledna 2012 ve 21:10.
  LillyT v něm napsala:

  já ti nevim, ale

  možná to bude tim, že se změnily i holky... Vem si kolik těch holek nosí na obličeji jiný obličej a dělaj ze sebe všechno možný aby se těm klukům líbily. Ale uznávám.. kam se hrabou na pana Darcyho :D

  Příspěvek z 29. ledna 2012 v 18:02.
  Anavrin10 v něm napsala:

  Reakce na LegendárníIndividium:

  Možná jsem staromódní, ale (nejen) z vyprávění babiček vím, že kluci sice odjakživa dělali (v tomto "kritickém" věku) blbiny - provokovali holky, zlochtali je a zkoušeli jejich reakce (což je přirozené), ale zároveň holkám pomohli, když bylo třeba. A narozdíl od některých pitomečků, které mám tu čest občas vidět, věděli, kde je ta pomyslná hranice!


  Na věku autorky nezáleží. A i kdyby, co je na tom "smutného"?

  Smutné je to, že kluci (samozřejmě existují i výjimky!) už nejsou co bývali - "balí" nás na šťouchání přes Facebook, nepíšou zamilované básničky, ale SMS typu: "Chceš se mnou chodit?". Žádný nápad, nic. V tomto ohledu bodují originální kluci. Chce to jen trochu odvahy.

  Která dívka vás seřve za to, že ji milujete? Asi žádná. Nanejvýš vás může odmítnout, což není taková tragédie - u druhé, třetí to vyjít musí!

  A ta rádoby omluva jménem "puberta" mě už docela štve. Copak když jsem 13-14ti letý/á se musím hned chovat jako dobytek či co?

  A mimochodem: mnohé 12-ti leté slečny vypadají klidně na 18 (dokud nepromluví) a naopak.

  Příspěvek z 29. ledna 2012 v 16:09.
  hogreta v něm napsala:

  Reakce na Nugett:

  100% úspěšnost přijetí na vysokou školu o ničem nevypovídá, 100% může mít každá škola - protože je spousta vysokých škol, které berou bez přijímaček. Ty nejlepší technické vysoké školy vezmou každého (Matfyz, ...) - ale v prvním semestru ty, kteří se nechytí, vyhodí. Navíc si člověk může na vysokou dát kolik chce přihlášek - měla jsem spolužáka, který si jich dal 16 a vzali ho jen na jednu. Takže takhle to rozhodně posuzovat nejde:). Nyní to jde ale určitě trošku srovnat podle státních maturit (ale ani to nevypovídá o všem, protože některé školy třeba vyučují ve francouzštině a tak mají v češtině horší výsledky - což ovšem neznamená, že by to byla špatná škola). Nemyslím si, že je jejich gympl je "na Marsu" - jen tam bude asi těžší přijímací řízení nebo přístup ke studentům :).

  Příspěvek z 29. ledna 2012 v 15:04.
  Nugett v něm napsal:

  Reakce na Jenny_4:

  To máte teda nějakej gympl na Marsu, ne? Já chodím na gympl, kde 100% úspěšnost u přijímaček na vejšku, takže by tam měli bejt samý intelektuálové. Sprostě se tady mluvilo, mluví a mluvit bude a kluci (neříkám všichni) úchyláci občas jsou XD XD XD

  Příspěvek z 29. ledna 2012 ve 14:22.
  Anavrin10 v něm napsala:

  Reakce na Arkngthander:

  Souhlasím s Tebou. Jen bych dodala, že i hodná, milá dívka má v dnešní
  době problém narazit na toho pravého (zase tak málo holek podobného charakteru není, spíš jsou raritou kluci, kteří se chovají slušně a nepředvádí se za každou cenu).

  A když už náhodou na pana dokonalého narazí, není výjimkou, že ON neshledá ji tou vyvolenou, případně nemá odvahu jí to říct.

  Příspěvek z 29. ledna 2012 v 11:00.
  Anavrin10 v něm napsala:

  Reakce na Jenny_4:

  Vidím to úplně stejně. Minimálně v tomto ohledu je rozdíl mezi gymnáziem a základní školou markantní. ;)

  Příspěvek z 28. ledna 2012 ve 21:33.
  PéťaŠ v něm napsala:

  Reakce na lilinka885:

  myslím, že nebylo smyslem někoho urazit...byl to jen pohled s nadhledem pár let... proč vidět za každým slovem co kde čtete jed?

  Příspěvek z 28. ledna 2012 v 17:56.
  Adča1010 v něm napsal:

  Reakce na Jenny_4:

  Přesně tak

  Příspěvek z 28. ledna 2012 v 17:17.
  Jenny_4 v něm napsala:

  Pravda, ale...

  Chodím na gympl, a na našem se k sobě vulgárně nechováme. Neříkám, že tu někdy někdo nemluví sprostě, ale věty typu:,,Tý, vole, já dneska viděl buchtu s..." u nás prostě neuslyšíte.
  Kluci se holek někdy zeptají, jestli nepotřebuje pomoct, když třeba nese nějakou těžkou věc a podobně. Ne všichni, ale valná většina.

  Příspěvek z 28. ledna 2012 v 16:38.
  Arkngthander v něm napsal:

  Elementární slušnost

  Ta vskutku mizí. Ale upřímně, drahá děvčata, mizí u všech mladých. Jak u kluků, tak u dívek. Dalo by se možnááá polemizovat o tom, jestli mezi děvčaty nezůstalo víc slušných lidí než mezi kluky, ale tak velký rozdíl to nebude.

  Hlavní totiž je, že zatímco z kluků jsou na dnešních školách zejména frajírci a hulváti, z holek jsou bárbíny a pipky, a to není o nic lepší. Ty vyšpulené ksichty na facebooku, hloupé šílení z nákupů a úžasných filmových hvězd nebo podivná fascinace upíry, to taky jednomu leze pěkně na mozek, proto se není čemu divit, že když už se ten slušnej a hodnej kluk najde, tak má obvykle dost problém mezi takovými holkami najít tu, která by odpovídala jeho charakteru.


  Ale není to tak zlé. Pořád věřím tomu, že velká část lidí z toho nakonec vyroste. Na škole je dnes takových malých pitomců tolik, že je těžké jím nebýt, ale jak je člověk vržen do života, musí se najednou snažit (hledat práci, seriozního partnera, starat se o bydlení) a na podobné ptákoviny už nemá čas.


  A to říkám s čistým svědomím jako někdo, kdo se sice baví se slušnými a inteligentními lidmi, ale velká ňadra taky ocení. :-)

  Příspěvek z 28. ledna 2012 v 15:25.
  denisabal v něm napsala:

  prostě puberta :)

  Příspěvek z 27. ledna 2012 ve 22:14.
  Oshiri_Kajiri_Mushi v něm napsala:

   Ale ono taky nejde jen o kluky, že? I holky se dosti změnili. A i holky chtějí mít krásného kluka, nejenom kluci holku. Celkem často potkávám na ulici zmalované holky, které na sebe upozorňují velkými výstřihy a arogantním chování. Takže nejsou špatní jen ti kluci. Všichni se hodně změnili. Ale věř, že až budeš starší (předpokládám, že jsi na základní škole, v tom věku je to více běžné) budou si tě kluci více všímat.

  Příspěvek z 27. ledna 2012 ve 21:01.
  lilinka885 v něm napsal:

  Reakce na LegendárníIndividium:

  seš nějaká moc chytrá, a neurážej mladší -_-

  Příspěvek z 27. ledna 2012 ve 20:22.
  LegendárníIndividium v něm napsala:

  Pár "drobností" ;)

  Je smutné, že jed z textu cítit, kolik je autorce.. 13/14, typla bych... ale, klidně proč né 11/16.. a v tomto věku, kluci se prostě neumí chovat. Ani holky neumí dobře reagovat na jejich projevy!! Je to čas prvních lásek. Všichni hned (zbytečně) spěchají, nějakou mít . A to pro kluky většinou znemená frajeřit. Ale tohle bude stejně většina "průměrných" kluků dělat i ve 25 třeba. Je jen smutné, že se nenajde ŽÁDNÁ NORMÁLNÍ CHYTRÁ ženská, která by jim to řekla, nebo spíše je naučila chovat se (nejen) k babám. Aniž by je ponížila! Ano, asi chci od "žen" tohoto věku moc, ale, pevně věřím, že alespoň jedna ze sta taková je.
  PS: Velká prsa a pevný zadek kolem třinácti?? Nezdá se vám to divné?? Ano, kluci to tak prezentují, ale tohle jim holky tohoto věku nemohou poskytnout, když už...;)

  Příspěvek z 27. ledna 2012 v 19:12.
  almete v něm napsala:

  Všichni kluci nejsou takoví.. Teda, nevím jak na základce, jelikož chodím na gympl, ale u nás se vždycky najde kluk, kterej ti pomůže s učebnicema, a to i klidně ti starší, třeba ze čtvrťáku. U nás ve třídě, když se ti třeba vysypou věci z penálu, kluci se předháněj, aby ti mohli pomoct to sesbírat. Otevřou ti dveře, když chceš jít ven atd.
  A ještě k tomu porovnávání.. I holky se v dnešní době chovají jinak. Zatímco kdysi si připadaly namalované, když měly řasenku a světlou rtěnku, dnes jim to přijde jako samozřejmost, bez které nelze jít ani vynést koš. Dnešní slečny nosí v 11-ti letech vysoké podpatky, výstřihy pomalu až po pupík, trička krátké, bokovky, vždy "vystajlované"...
  Neříkam, že já se nemaluju, nebo se nesnažím, aby mi to slušelo, ale rozhodně to nijak nepřeháním. No, je to každého názor. :)

  Příspěvek z 27. ledna 2012 v 8:54.
  Angrybird v něm napsal:

  Reakce na Belkar:

  jn :D

  Příspěvek z 27. ledna 2012 v 8:52.
  Angrybird v něm napsal:

  Ja pokud je holka mila na me tak ja na ni a kdyz se mi libi tak uplne ale kdyz je neaka nemyla tak ja jsem na ni taky nemilej. Jednoduchý ne? 21

  Příspěvek z 26. ledna 2012 v 19:52.
  hogreta v něm napsala:

  Reakce na anička999:

  jojo, už to tak bude 18

  Příspěvek z 26. ledna 2012 v 19:31.
  Anavrin10 v něm napsala:

  Holky versus kluci

  Ahoj! :)
  Článek se mi líbí a myslím si, že je dost aktuální. Jsem ráda, že jsi zdůraznila, že se tak nechovají všichni. My totiž ve třídě kluky jaké je popisuješ (naštěstí) nemáme a ve vedlejších třídách jsou taková idividua jen v minimálním množství.
  Všimla jsem si rapidního rozdílu mezi dospíváním gymnazistů a žáků základní školy. To, o čem píšeš, (by) se v naší třídě neuchytilo (ani v primě - tj. šestá třída ZŠ, ani teď v prváku).
  P.S: Tímto se nechci kluků zastávat, ale hodně za to mohou i lacině se oblékající dívky. To stačí pár kluků v tomto "šíleném" věku a dělá to své.