Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Kamarád Alík a jeho poradna

  vydáno  •  Alík radí dětem
  Jak je skvělé, že Alík existuje... Hlavně stránka s poradnou Alík radí dětem. Pokaždé, když se na stránku podívám, hned mě zaujmou všechny dotazy mladých holek.

  Alík radí dětem, © Alík

  Osobně jsem se bála svěřit své intimní problémy někomu jinému a už vůbec bych je nesvěřovala internetu. Ale Alíkovi velmi důvěřuji.

  Mám plno intimních tajemství, proto i problémů. Myslela jsem si, že tyto problémy mám jenom já a jinak nikdo na světě. Ale opak je pravdou...

  V této Alíkovské poradně jsem našla odpovědi na své problémy, ale i na otázky jiných dívek. Tyto odpovědi mi pomohly do budoucnosti, ale odhalily i má tajemství a problémy v minulosti. PoradnyZdaleka se nejedná jen o intimní záležitosti, ale i o jiné věci, které mě trápí.

  Alík mi strašně pomohl. Musím ovšem poděkovat i dívkám, které se nebály, jako já, a napsaly své problémy do poradny. Bez nich bych tohle asi nikdy nedokázala. Moc vám, holky, děkuji, že jste se nebály. Pomohly jste nejen sobě, ale i mně. Moc si toho vážím a moc vás obdivuji.

  Alíku, tobě bych měla poděkovat ze všech nejvíce. Moc tedy děkuji všem, kdo založili tuto stránku a hlavně tuto poradnu!

  Poradny na Alíkovi

  Dotazy k fungování webu Alík.cz

  Odkaz na nejčastější dotazy k fungování serveru Alík jsou najdete na spodní části stránky pod názvem nejčastější dotazy

  Alík radí dětem

  Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy především z poradny Alík radí dětem najdete ZDE

  Důležité upozornění: dotaz vkládejte vždy do poradny, do které patří. Ještě lepší je podívat se, zda už podobný dotaz nebyl v poradně zodpovídán. Pomůže vám k tomu přehled témat nebo vyhledávání přímo v poradně.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (13)

  zakrslikralik192 v něm napsal:

  Reakce na teky12:

  ja bych to doporučila v 16 protože ted začneš a už sw budeš muset holit furt poroste ti to richleji a ta tvoje kamoška se bude holit až do smrti a ty zašneš v tak se holit nemusiš častěji
  1616161616161616

  zakrslikralik192 v něm napsal:

  nnnn

  ja bych rekla  v 16 a vic

  Příspěvek z 26. srpna 2009 ve 13:12.
  teky12 v něm napsal:

  problem

  potrebovala bych poradit  v kolika letech je idealni si zacit holit nohy  uz sem to mamce rikala a ona mi rekla ze jeste ne tak bych to potrebovala vedet uz sem to 1 zkousela ale mam strach moji kamardka ze skoly si taky holi nohy a mamka ji i  kupuje na to veci a jsme stejne stare prosim poradte mi diky s pozdravem
  teky 1215