Alíkovina

Kamarád Alík a jeho poradna

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny · Alík radí dětem
Jak je skvělé, že Alík existuje... Hlavně stránka s poradnou Alík radí dětem. Pokaždé, když se na stránku podívám, hned mě zaujmou všechny dotazy mladých holek.

Alík radí dětem, © Alík

Osobně jsem se bála svěřit své intimní problémy někomu jinému a už vůbec bych je nesvěřovala internetu. Ale Alíkovi velmi důvěřuji.

Mám plno intimních tajemství, proto i problémů. Myslela jsem si, že tyto problémy mám jenom já a jinak nikdo na světě. Ale opak je pravdou...

V této Alíkovské poradně jsem našla odpovědi na své problémy, ale i na otázky jiných dívek. Tyto odpovědi mi pomohly do budoucnosti, ale odhalily i má tajemství a problémy v minulosti. PoradnyZdaleka se nejedná jen o intimní záležitosti, ale i o jiné věci, které mě trápí.

Alík mi strašně pomohl. Musím ovšem poděkovat i dívkám, které se nebály, jako já, a napsaly své problémy do poradny. Bez nich bych tohle asi nikdy nedokázala. Moc vám, holky, děkuji, že jste se nebály. Pomohly jste nejen sobě, ale i mně. Moc si toho vážím a moc vás obdivuji.

Alíku, tobě bych měla poděkovat ze všech nejvíce. Moc tedy děkuji všem, kdo založili tuto stránku a hlavně tuto poradnu!

Poradny na Alíkovi

Dotazy k fungování webu Alík.cz

Odkaz na nejčastější dotazy k fungování serveru Alík jsou najdete na spodní části stránky pod názvem nejčastější dotazy

Alík radí dětem

Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy především z poradny Alík radí dětem najdete ZDE

Důležité upozornění: dotaz vkládejte vždy do poradny, do které patří. Ještě lepší je podívat se, zda už podobný dotaz nebyl v poradně zodpovídán. Pomůže vám k tomu přehled témat nebo vyhledávání přímo v poradně.

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (13)

Příspěvek z 21. listopadu 2009 ve 12:16.
zakrslikralik192 v něm napsal:

Reakce na teky12:

ja bych to doporučila v 16 protože ted začneš a už sw budeš muset holit furt poroste ti to richleji a ta tvoje kamoška se bude holit až do smrti a ty zašneš v tak se holit nemusiš častěji
1616161616161616

Příspěvek z 21. listopadu 2009 ve 12:11.
zakrslikralik192 v něm napsal:

nnnn

ja bych rekla  v 16 a vic

Příspěvek z 26. srpna 2009 ve 13:12.
teky12 v něm napsal:

problem

potrebovala bych poradit  v kolika letech je idealni si zacit holit nohy  uz sem to mamce rikala a ona mi rekla ze jeste ne tak bych to potrebovala vedet uz sem to 1 zkousela ale mam strach moji kamardka ze skoly si taky holi nohy a mamka ji i  kupuje na to veci a jsme stejne stare prosim poradte mi diky s pozdravem
teky 1215