Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Kamarádi podle čísel? Ani omylem!

  vydáno  •  Kamarádství
  Občas se setkávám ve třídě i v kroužcích s tím, že se nějaká skupina kamarádů nebo kamarádek hádá, "na jakém jsou místě v přátelství." Já myslím, že nějaké číslování kamarádů je nejen hloupé, ale i naprosto zbytečné.

  Ze seriálu Spolužáci, © Prima COOL

  Dovedete si představit, jak by svět vypadal, kdyby všichni začali říkat: "Ty jsi 28. kamarádka, on je 27. kamarád..."? To by neskončilo dobře, všichni mezi sebou by se nesnášeli. Úplně by mi stačil jeden důvod, proč tohle dělat. Vím, o čem píšu.

  Měla jsem dvě kamarádky, ke kterým se donesla tahle hloupost: "Je to nutné kvůli pořádku." A od té doby se hádají. Ale kamarádi si mají pomáhat a ne se prát o čísla. Řeknu vám, že mě to docela sebralo.

  Ano, někdo má nejlepšího kamaráda, protože třeba k sobě mají blíže, než k někomu jinému. To se dá pochopit. Nejde mi o to, aby všichni začali kamarádit se všemi, to ani není možné.

  Dodnes jsem smutná z toho, že moje kamarádky se rozhádaly kvůli takové hlouposti, jako je číslování kamarádů. A proto mi jde o to, aby to přestalo. Jak jsem psala výše, všichni by se kvůli číslování akorát začali nenávidět.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (36)

  Příspěvek z 3. února 2010 v 18:31.
  lenica10 v něm napsal:

  mě se to nestalo

  ale není to pěkné když někdo todle dělá13

  Příspěvek z 1. února 2010 v 17:15.
  veverka112112 v něm napsala:

  Reakce na CrazyAmylee:

  být sám není nej15

  Příspěvek z 31. ledna 2010 ve 14:03.
  batot v něm napsala:

  jo

  moje bývalá kamarádka mi dala test at očísluji s kým z naší třídy víc nebo mín kamarádím já byla hloupá a naivní a ten test pro svoji (tehdy)  nejlepší kamarádku vyplnila kamarádka se odstěhovala a tím testem jsem si pokazila další 2 kamarádství holky si to začali šeptat (tehdy moje 2 kamarádky jsme spolu chodili všude) ale pak našli ten test a mě normálně odkoply  ted jsem nejlepší ze třídy a ty 2 pardon nány za mnou dolízaj tehdy jsem udělala chybu to přiznávám oni ji taky udělali a taky to přiznaly a 1 kamarádka se mnou zůstala 2. ne  moje 1 kamarádka Adéla si nás střídá jako pinpongový míček (jeden den já druhý den michala) číslama jsem si pokazila kamarádství a taky se číslami v matice zlepšila ale co znamenají známky nad přátelstvím?? já bych volila radši přátelství počty se mohu doučit ale kamarádství ne  

  2222222...................


  s kamarádkou jsme si udělali partu a slibili jsme si že tam nikdy nevezmeme michalu a co myslíte že se stalo??ona tam tu michalu vzala!!


  prominte ale jméno Michaela nesnáším.1114