Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Kamarádka

  vydáno  •  kamarádi
  Byly jsme nejlepší kámošky, ale potom se to zvrtlo.

  (Ilustrační snímek), © MAFRA

  Kdysi (asi před 5ti lety), jsem měla kamarádku. Byla to má sousedka. Chodily jsme spolu ven, na bazén, plánovaly jsme si tábor posílaly jsme si pohledy a dávaly dárky. 

  Jen mi vadila jedna věc. Tenkrát za námi chodil jeden chlapeček, bylo mu 5 let. Mně nevadil, byl roztomilý a na 5 roků docela šikulka, ale kamarádka ho neměla ráda, vadil jí. O necelý měsíc později začala chodit za jednou holkou byly jí 4 roky. Když jsem se jí zeptala, jestli dneska půjdeme ven, řekla, že už slíbila té holčičce, že si sní bude hrát. Bylo mi divné, jak si může 10ti letá holka rozumět se čtyřletým děvčátkem. Ale brala jsem to, do jisté míry to šlo, ale když už jsme spolu nebyly 10 dní v kuse a vždy byla s tou holčičkou. 

  Jednou jsem byla na Facebooku, přijela i má sestřenice a najely jsme na nějakou hru, napsaly jste tam jméno a ono vám tam napsalo nějaký smyšlený trapas. Napsaly jsme tam pár lidí, které nemáme rády. Když jsem šla na wc, sestřenice tam napsala zrovna jméno mé nejlepší kamarádky (nevěděla, že je to jméno mé nej kámošky) a vyšel opravdu dobrý trapas a ona ho sdílela na můj profil. Bohužel jsem to do jisté doby netušila. Další den sem viděla moji kamarádku, řekla jsem jí ahoj a ona hned vyjekla co si o sobě myslím a tak dále. Odstranila si mě na facebooku z přátel, zablokovala si mě. Vysvětlovala jsem jí milionkrát, že je to jen omyl , že za to já nemůžu. Nestačilo ani když jsem to smazala a 100 krát se jí omluvila. 

  Teď jsem s ní na druhém stupni, máme společný TV, ona je o 3 roky starší takže to ještě vyšlo. Není to ale vše, v tělocviku proti mne „jede“, dělá mi naschvály a tak. Máme tam jednu holku, které tělocvik vůbec nejde, ale ona si ji např. v kapitánu vybere vždycky přede mnou, i když jí tělák vůbec nejde. Je mi to docela líto, když si vzpomenu kolik jsme toho spolu prožily. Je pravda, že někdy bych chtěla s ní být zase kamarádka, ale když vidím, jak se mi mstí i když je to 5 let,  tak už bych se s ní bavit nechtěla. A dokonce se baví i s tím klukem co mu bylo tenkrát 5 let! Ve škole se i spolčila s holkama takzvané „stár školy“ a asi si všichni umíte domyslet, jak to asi proti mě vypadá.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 17. května 2015 v 9:56.
  andrejka_twilight v něm napsala:

  to stejné

  mě se stalo něco podobné

  Příspěvek z 17. května 2015 v 7:14.
  zanulka11 v něm napsala:

  chudáčku

  Já mám něco podobného, o mě holky říkají že chrápu a proto se mnou nechťejí být na výletě v chatce.2713