Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Kamarádky

  vydáno  •  Kamarádi
  Má kámoška je někdy fajn a jindy je zase protivná.

  Ilustrační foto, © Profimedia.cz

  Už od školky jsem měla nejlepší kamarádku. Říkejme jí třeba Nikča. V 1. třídě jsme se bavily a vše bylo v pořádku, stejně jako ve 2. třídě.

  Ve 3. třídě se naše kamarádství trochu zvrtlo. Nikča mě seznámila s Klárkou, na tom by nic tak hrozného nebylo, Klárka je super, ale Nikča na mě a Klárku začala být protivná. Ale jen někdy, jindy byla úplně v pohodě. Když Nikču chytla její protivnost, bezdůvodně nám nadávala. Ne nijak moc sprostě, ale stejně.

  Ve 4. třídě se vše urovnalo a byly jsme tři nejlepší kamarádky já, Nikča a Klárka.

  V 5. třídě se s námi Klárka přestala bavit, bavila se s námi jen někdy. Našla si jiné kamarádky a i když se s námi občas bavila, bylo to úplně jiné. Už jsem měla jen jednu opravdu dobrou kamarádku - Nikču.

  6. třída přinesla usmíření s Klárkou a také spoustu nových kamarádů, které mám moc ráda. Jen se s nimi nemůžu vídat. Vidíme se jen v létě na táboře, ale o to víc si jich vážím. Taky jsem se víc začala bavit s Terkou, mojí dobrou kamarádkou, se kterou jsme se dlouho moc nebavily.

  7. třída, i když teprve nedávno začala, nepřestávám se divit. Nikča se začala chovat divně. Například mi řekla, že je nejnormálnější člověk ze třídy a já že jsem divná. To samé tvrdila i o Klárce. Když jsem to Klárce ve škole říkala, Nikča hned že: „Nééé, to jsem neříkala.“

  Možná se vám zdá, že řeším blbosti, ale myslím si, že když jsme bff od školky, mohla by se trochu zamyslet, než něco řekne...

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (7)

  Příspěvek z 18. října 2015 v 16:23.
  konemy v něm napsala:

  Na vizitce máš, že je ti 15! Jak můžeš být v 7.třídě?!

  Příspěvek z 13. října 2015 v 16:20.
  a_u v něm napsala:

  Holky, to je úplně normální...Jdete do puberty... :D

  Příspěvek z 8. října 2015 v 15:46.
  juli2002 v něm napsala:

  Reakce na ty-ses-slunicko:

  to máš pravdu ale skoro vždycky si je přečte víc lidí než článek o prázdninovém dobrodružství...21710