Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Kamarádky se zbláznily do Stmívání

  vydáno  •  Kultura · Filmy · Knihy · Kamarádství
  Také vás uchvátila sága Stmívání (nebo-li Twilight) hned poté, co jste ji poprvé četli? Moje kamarádky ano. Já nemohu na tuto otázku odpovědět, protože jsem knihu ještě nečetla a film jsem viděla jen v ukázkách. Příběh o upírech se mi zdá trochu strašidelný, ale kamarádky říkají, že je to úžasně napínavý příběh. Sbírají plakáty, kupují časopisy a podobně.

  Sága Twilight: Nový měsíc, © SPI Film

  Když jsem přišla do kamarádčina pokoje, nevěřila jsem vlastním očím! Každý kousek omítky na stěnách byl polepený plakáty. Všude kolem nápisy Twilight. Cítila jsem se jako v tom filmu. Všude kolem mě jen Bella a Edward.

  Pochválila jsem ji, že má hezký pokoj, ale někde uvnitř jsem cítila strašnou chuť zeptat se jí: "Máš to v hlavě všechno pohromadě?" Naštěstí jsem se kousla do jazyka, protože je to moje dobrá kamarádka, a ani se mi nezdá, že zamilovat se do nějakého filmu nebo knihy je tak strašné.

  Holky mi navrhly, abych si knihu přečetla také, ale ještě jsem se k tomu nedostala. Na konci školního roku, den před rozdáváním vysvědčení, se kamarádka zeptala, jaké knihy dostaneme za odměnu, protože všechny tři máme samé jedničky.

  Dopadlo to tak, že místo vytoužené Twilight ságy jsme dostaly knihu o historii. Samozřejmě že nesoudím žádnou knihu podle jejího obalu. Mně bylo úplně jedno, jakou knihu dostaneme, ale viděla jsem ten výraz na tváři mých kamarádek - zklamání.

  Možná i vy patříte mezi milovníky Stmívání. Někdo si myslí, že je to strašná blbost, ale já ještě nemůžu říct nic. Zkusím se dostat k té knize například v knihovně a možná po prázdninách se shodnu buď s názorem kamarádek, že je Stmívání úžasné, nebo naopak s názorem odpůrců této ságy.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (~ 250)

  Příspěvek z 21. dubna 2011 v 16:02.
  Triplex v něm napsal:

  Miluji

  Četla jsem tuhle knihu a četla jsem i všechny 4 a zamilovala jsem se do tohohle příběhu a samozdřejmně hlavně do Edwarda 10

  Příspěvek z 4. března 2011 v 8:43.
  Jára14 v něm napsal:

  Stmívání

  Tak jsem přečetl všechny čtyři knížky (Stmívání, Zatmění, Nový a Rozbřesk) a viděl všechny tři zatím natočené díly a musím říct že to je úžasný, všem doporučuju 444

  Příspěvek z 19. února 2011 v 15:42.
  bellaswan-cullen v něm napsala:

  Twilight

  Zatím jsem četla všechny knihy kromě Breaking Dawn.Četla jsem i Krátký druhý život Bree Tanner.Viděla jsem zatím všechny natočené díly a je to prostě PARÁDA11161616Je to SUPER SÁGA1144416