Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Kamarádky si ze mě utahují, protože si hraju s panenkami

  vydáno  •  Volný čas doma · Hry, hračky · Kamarádství
  Jednou jsme se s kamarádkami začaly bavit o různých věcech. Když došlo na panenky, tak holky řekly, že si s nimi nehrají, že to je věc pro malý mimina. Když jsem řekla, že si s nimi hraju, řekly mi, že jsem divná, trapná a že takovéhle miminko ve třídě nepotřebují.

  Dana Fischerová - Její panenky mají i rodný list., © Soukromý archiv

  Když jsem to doma řekla mamce, poradila mi, že si toho nemám všímat a že jsou i lepší kamarádky. Druhý den ve škole jsem přišla pozdě a holky spustily: "Á hele, kdopak nám to jde? Slečna miminková."

  To už mě opravdu vytočilo a řekla jsem jim, že také nejsou dokonalé, a přihodila i pár nadávek. Vtom ale zrovna přišla učitelka do třídy. Dostala jsem poznámku a ona všechno řekla rodičům. Mamka mi doma vynadala tak, že jsem se rozhodla se jí raději neukazovat na očích, nebo slíznu ještě jednu.

  A od té doby nikdy nikomu neoplácím jeho chování, protože vím, že platí jedno pořekadlo: "Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá." A tak si všichni, co jste četli můj článek, pamatujte velmi dobře, že nemáte nikomu nic oplácet, jinak to budete mít ještě horší, než to je. A tak vám radím dobře - všechny, kdo vás nemají zrovna v lásce, raději ignorujte.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (47)

  Příspěvek z 5. listopadu 2019 v 15:47.
  tomato v něm napsal:

  Vždyť to je nespravedlivé!:-c Oni tě urážejí, ty jim to vrátíš a najednou za všechno můžeš ty:-E;-(

  Příspěvek z 5. listopadu 2019 v 6:40.
  Iris_rainbow v něm napsala:

  Hele mě je 15 a s panenkama s hraji.Vím že to zní divně ale mám jednu panenku Abbey Bominable Basic a je krásná né že bych si s ní pořád hrála jako v osmi ale převlékám jí a dávm různé oblečky podle počasí venku.

  hogreta v něm napsala:

  Reakce na želva990:

  Kdo určuje co je OK a co ne? Jsou na to nějaké normy? Jsou dospělí lidé, kteří panenky sbírají, opravdu je milují a mají jich plné byty. Pisatelka nenapsala, "jak" si s nimi hraje, myslím, že to je každého věc, nikdo nemůže posuzovat, co je "OK" a co ne.