Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Karlovarský sraz Alíka 23. 3. 2019 z mého pohledu

  vydáno  •  Srazy Alíka

  23. 3. 2019 jsem se zúčastnila svého prvního srazu, který se konal v Karlových Varech. Jak jsem si to užila já, si přečtěte v tomto článku.

  ANDÍLEK2009, číča800 a Alík, © Moje máma

  Původně to vypadalo, že se na tento sraz nedostanu. 24. 3. jsme totiž měli jet do Českých Budějovic a o den později odtamtud autobusem do Vídně, ale pak byla středa 20. 3. a já byla po škole doma na tabletu. Najednou mi volala máma, že jí přišel email s tím, že pro malý zájem náš autobus do Vídně nejede. Chvíli jsem byla smutná, ale pak mě napadlo, že se mi tím otvírá brána ke srazu! Volala jsem mámě, a ta – souhlasila!

  Další dny jsem prožila v těšení se. A pak přišla sobota – velký den! Musely jsme vstávat brzy, abychom to stihly, do Varů to totiž máme přes 100 km. Za 2 hodiny jsme byly na místě. Zaparkovaly jsme ve veřejných garážích a hned přes silnici byla zastávka Lanovka - Imperial, kde jsme se měly sejít s ostatními. Po chvíli čekání přijel autobus, z něhož vystupovali nějací lidé – a já hned poznala, že jsou to Alíkovci. Některé jsem viděla na fotkách z jiných srazů. Mari1 nám řekla program. Už se pořizovaly fotky. ANDÍLEK2009 se fotit nechtěl a utíkal.;-D Říkali jsme, že by se měl jmenovat spíš Ďáblík2009.

  Potom se šlo na první lanovku. Pak se mělo jít ještě na jednu, ale čekali jsme na –MM– a Ouřadu. Jenže – byli tam i jiní lidé, kteří lanovkou chtěli jet, a tak se všichni do jedné nevešli. Jedna část tedy jela a ta druhá (kde jsem byla i já) čekala. Zatím jsem se seznamovala a povídala si s ostatními. Nebo honila ANDÍLKA2009, který se ale už nestyděl a skamarádili jsme se. A za čtvrt hodiny přijela lanovka pro nás.

  číča800 a ANDÍLEK2009, © majdula2000

  Lanovka, © majdula2000

  Nahoře se nejdříve šlo do Motýlího domu. Tam se mi strašně líbilo, protože motýly mám hodně ráda. Jednou už jsem tam sice byla, ale to mi nevadilo, tam bych šla i 5×. Někteří si je dávali na ruku (včetně mě). Jeden kluk od Mari1 měl na sobě v jednu chvíli 4 motýly a nechal si říkat „motýlí král". Někteří si kupovali suvenýry s motýly.

  V motýlím domě - sraz v KV, © Moje máma

  Potom se šlo na rozhlednu Dianu. Byl z ní krásný výhled na město. Sovičce10 spadl dolů vějíř z Motýlího domu, ale naštěstí ho našla.

  Po Dianě se šlo zpět na lanovku, ale nejeli jsme až dolů, vystoupili jsme na Jelením skoku. Cestou jsem chtěla zlechtat Majdulu, zjistila jsem totiž, že je lechtivá.:-D Prohlédli jsme si Jelení skok. Místo jelena tam byl kamzík, zvláštní.

  Pak se šlo na procházku městem. Šli jsme se podívat k Vřídlu. Kluci od Mari1 tam zlobili, někteří byli úplně mokří. A když jsme byli ve Varech, museli jsme si koupit oplatky! V kolonádě někteří ochutnávali horké prameny, ale byly opravdu teplé, ten nejteplejší měl 64 °C!

  Já číča800 u Vřídla na srazu v Karlových Varech, © Moje máma

  Pokračovali jsme procházkou městem k McDonaldu. Bohužel tam nešly zamluvit stoly, ale povedlo se nám sednout si tak nějak k sobě. Dala jsem si kuřecí stripsy s hranolkami. Po obědě jsem si vzpomněla, že mi Majda kdysi v klubovně říkala, že mě na srazu ve Varech poleje. Tak jsem jí to připomněla a pocákala mě vodou ze své flašky.:-D

  A potom už jsme s mámou odcházely, měly jsme před sebou cestu. Moc, moc a ještě jednou MOC jsem si sraz užila! Další bude v Berouně, organizuji ho já.:-3 Už se těším. Poznala jsem super lidi: ANDÍLEK2009, majdula2000, Pralinka2, Mari1, Komárek941, –MM–, Ouřada, Žížala123, rysik2008, Tatyna, KubíkVenom, batman-david, Zdeny1, Sovička10, vrabcak1, certrobin, pipiši, vrabcak7. Všichni jste fajn!

  Autorka: (10 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (14)

  Příspěvek z 6. ledna 2020 ve 21:50.
  ANDÍLEK2009 v něm napsal:

  jn. Škoda

  Příspěvek z 30. března 2019 ve 20:22.
  verbum v něm napsal:

  Mrzí mě, že mi to nevyšlo ;-(

  Příspěvek z 29. března 2019 ve 12:54.
  číča800 v něm napsala:

  jj ;-)