Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Kdo Přežije (Survivor): jeden z mých nej pořadů

  vydáno  •  filmy · filmy, divadlo a muzikály
  Můj oblíbený pořad Faktor strachu přestali vysílat, tak jsem se snažila najít něco jiného. Nejdřív mi to nepřišlo nejlepší, ale postupem času jsem se do téhle show zamilovala.

  Tom Hanks ve filmu Trosečník (2000), © © 2000 20th Century Fox

  Existuje již mnoho řad této televizní show. V každé z nich "trosečníci" doslova bojují o přežití.

  Na začátku soutěžící dostanou zásobu rýže a vodu si musí najít sami. V první části soutěže jsou rozdělení do dvou kmenů. V této části bojují o tzv. "kmenovou imunitu". Ta složí k tomu, aby nemuseli jít na kmenovou radu, kde je jeden z kmene ze soutěže vyloučen. Bojují o ni v různých výzvách. V těch nevyhrávají jen imunitu, ale například i deku, jídlo, nebo třeba noc v hotelu.

  V druhé části soutěže nastane sloučení kmenů, protože už vyloučily mnoho hráčů. Nyní již bojují jenom o imunitu pro jednotlivce. Už tedy zachraňují jen sami sebe. Ve výzvách se ale stále bojuje o to samé.

  Nastanou také výjimky, kdy se imunita někomu daruje. Většinou je to však velká chyba.

  Hlavní důvod, proč se lidé soutěže účastní, je výhra 1 000 000 dolarů.

  Celkem již proběhlo 27 řad této soutěže. Konala se na nejrůznějších exotických místech jako je například Borneo, Austrálie, Thajsko a Filipíny.

  Zajímavosti:

  Ve 22. a 23. řadě byl zaveden tzv. ostrov vykoupení. Tam zůstal trosečník poté co vypadl a čekal, až přijdou další, se kterými se následně utkal v souboji. Když prohrál, odešel definitivně domů. Když vyhrál, a v dalších soubojích ho také nikdo neporazil, vrátil se zpátky do kmene.

  Ve 24. sérii byly kmeny rozděleny na ženy a muže a ve 25. sérii byly kmeny tři.

  Doufám, že i vy se do této show zamilujete. Jinak ten druhý kluk, kterého mám na vizitce (Rob Mariano) tady účinkoval.

  Existuje již mnoho řad této show. V každé řadě "trosečníci" doslova bojují o přežití. Na začátku jim dají zásobu rýže a sami si musí najít vodu. V první části soutěže jsou rozdělení do dvou kmenů. V této části bojují o "kmenovou imunitu". Složí k tomu, aby nemuseli jít na kmenovou radu (je každé 3 dny) na které je jeden z kmene vyloučen ze soutěže. Bojují o ni v různých výzvách ve výzvách ale nevyhrávají jen imunitu, ale i deku, jídlo, nebo třeba noc v hotelu... V druhé části soutěže nastane sloučení, kdy se kmeny spojí, protože už vyloučily mnoho hráčů a vznikne jeden kmen. Nyní již bojují jenom o imunitu pro jednotlivce, tedy už se zachraňují jen sami. Ve výzvách se ale jinak bojuje o to samé. Nastanou ale také výjimky kdy se imunita někomu daruje. Většinou je to velká chyba. Hlavní důvod, proč tady lidé soutěží, je šek o 1 000 000 dolarů! Řady této soutěže: 1. Borneo 2. Austrálie 3. Afrika 4. Markézy 5. Thajsko 6. Amazonka 7. Perlovy ostrovy 8. Všechny hvězdy 9. Vanuatu 10. Palau 11. Guatemala 12. Panama 13. Cookovy ostrovy 14. Fidži 15. Čína 16. Mikronésie 17. Gabon 18. Tocantins 19. Samoa 20. Hrdinové proti Padouchům 21. Nikaragua 22. Ostrov vykoupení 23. Jížní Pacifik 24. Jeden svět 25. Filipíny 26. Fanoušci proti Favoritům 27. Krev versus voda (zatím není v češtině) Zajímavosti: Ve 22. a 23. řadě byl ostrov vykoupení, kde, když trosečník vypadl, zůstal a počkal, dokud nepřišli další, a utkal se s ním v souboji. Když prohrál, šel už definitivně domů. Když vyhrál a několikrát za sebou (tím pádem v dalších soubojích ho nikdo nikdo neporazil) vrací se zpátky do kmene. Ve 24. sérii zase byly kmeny rozděleny na ženy a muže a ve 25. sérii zase byly 3 kmeny. Doufám, že i vy se do této show zamilujete. Jinak ten druhý kluk kterého mám na vizitce (Rob Mariano) tady účinkoval.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (9)

  Příspěvek z 2. dubna 2014 ve 20:22.
  a_u v něm napsala:

  Neznám

  Vůbec to neznám xD

  Příspěvek z 18. března 2014 ve 20:00.
  kajas2003 v něm napsala:

  Nej pořad

  Taky se dívám je to NEJ Pořad.24

  Příspěvek z 17. března 2014 v 17:18.
  Slanina03 v něm napsala:

  Bozi

  Divam se na to kazdy den
  Nejlepsi bya asi kdo prezije australie!444