Alíkovina

Kdo se stal Miss a Missákem Alíka pro rok 2002?

vydáno  •  Volný čas doma
Je tady měsíc červen a s jeho začátkem i slavnostní vyhlášení nejsympatičtější dívky a nejsympatičtějšího kluka na Alíkovi...

Letos prooběhl už druhý ročník této soutěže. Mnozí s vás už netrpělivě očekávali vyhlášení soutěže, aby se mohli přihlásit, pro ty ostatní to bylo něco nového. Nakonec, se stejně, jako v loňské soutěži, přihlásilo více děvčat. Počet chlapců byl daleko nižší, to ale neznamená, že by souboj o první místo byl méně zajímavý.

Ale už k přesným číslům. Přihlásilo se 63 dívek a 17 kluků.

Ačkoliv vítězem mohl být vždy jen jeden v každé kategorii, myslím, že si všichni soutěžící zaslouží obdiv. Ne každý je totiž ochoten zveřejnit na internetu svoji pravou tvář. Všichni soutěžící tedy získvají pomyslnou medaili za odvahu.

Anketa "Miss Alíka" byla během května navštívena 18.123 krát a anketa, ve které se volil "Missák Alíka" 1455.000 krát. Boj o první místo byl nejvíce dramatický v prvních dnech, kdy byly stavy hlasů všech soutěžících vcelku vyrovnané. Později se u kluků i v případě děvčat objevil jeden soutěžící, u kterého počet hlasů přibýval přece jenom o trošku rychleji, než u ostatních. Stali se z nich jasní favorité a vydrželo jim to až do samotného konce soutěže.

Názory na soutěžící se samozřejmě velmi různily. Někteří kamarádi drželi palce všem, jiní měli svého favorita, kterému fandili a povzbuzovali jen jeho, ale našli se i takoví, kterým se nelíbil vůbec nikdo a měli potřebu to říct. To vše k těmto soutěžím patří.

Myslím, že v této soutěži šlo vedle získání titulu, také o získání nových kamarádů. A to se jistě povedlo všem. Takže tolik k průběhu a nyní již fanfáry!

Slavnostě vyhlašuji, že:

MISS ALÍKA pro rok 2002 se stává
Mounky
která získala 689 hlasů!

MISSÁKEM ALÍKA pro rok 2002 se stal
Díno*
se ziskem 756 hlasů!

Oba vítězové získávají báječný kompaktní fotoaparát Minolta AF 101R, v ceně přes 2.500,- Kč od společnosti MINOLTA, dále dostanou od vydavatelství B&M Music nejnovější CD skupiny Děda Mládek Illegal Band, od společnosti Silcom zábavný CD-ROM "Pexesománie", od společnosti Haribo sladkou odměnu a plyšového medvídka Haribo, knihu z nakladatelství Egmont a také z nakladatelství Amulet.

Pro úplnost dodejme, že mezi dívkami skončila na druhém místě (a tudíž získává pomyslný titul 1. vicemiss) Mikkynka s 340 hlasy a na třetím (2. vicemiss) Togepi se 156 hlasy. Mezi kluky získal jasné druhé místo ninopop s 297 hlasy (1. vícemissák) a třetí Fotbálek s 285 hlasy (2. vícemissák). I těmto soutěžícím věnuje společnost Haribo plyšového medvídka Haribo a sladkou odměnu.

Na čtvrtém až desátém místě mezi děvčaty se umístily:BUFFYSUPER, Senta12, lucky_star, agatad, BAMBULKA007, La-di-da, Leňa3. V kategorii chlapců to jsou: Enrique,!Mark!, Kryštof*, Flink, Dan_U, voďour, ZBYZELINKA. Těchto čtrnáct kamarádů získává sladkou osměnu, jako ceny útěchy, od společnosti Haribo.

MINOLTA výrobce fotoaparátů, kopírovacích strojů, tiskáren, faxů, digitální techniky a mnoha dalších prodůktů.

Tímto jim děkuji, děkuji všem kteří se zůčastnili a také vám všem, kteří jste hlasovali a drželi palce!

Autor: (2 roky)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!