Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Kdo si zazpíval s Ewou Farnou?

  vydáno  •  Kultura · Hudba
  Ahoj Alíkovci :)
  Jak možná víte, v úterý 17. června se konal v pražském Kongresovém centru koncert oblíbené zpěvačky Ewy Farné. A protože Alík byl partnerem celého turné, nemohli jsme u toho chybět!

  Ewa Farna s kyticí po posledním koncertě Zazpívej si na Ewa Tour - Praha (17. června 2008), © Lenka Hatašová

  Vše začalo v 18:30 hodin. Na úvod byly na obrazovkách na krajích pódia přehrány reklamy na partnery Ewa tour. Mezi nimi se objevila i reklama na Alíka. Asi tam někteří z vás byli, protože měla docela ohlas.

  Poté nás přivítal manažer Ewy Lešek Wronka, který Ewu uvedl. Ta se potom doslova snesla na pódium sedíc na houpačce. A to už zpívala jednu písničku za druhou a na divácích bylo vidět, jak se baví.

  Mimo koncertu jsme byli svědky i vyhlášení vítěze, nebo spíš vítězky, soutěže Zazpívej si na Ewa tour 2008.

  První se představila Tereza Kurková s písničkou Ticho (vyhrála kolo v Jindřichově Hradci). Jako druhá Maruška Svobodová, která zazpívala jako jediná jinou písničku než Ticho – Jaký to je. A nakonec s Tichem vystoupila Tereza Lopatová. Pochází z Uherského Hradiště a celou soutěž  vyhrála. Následoval duet s Ewou a publikum je odměnilo obrovským potleskem. Oběma zpěvačkám to ladilo nejen zpěvem, ale i oblečením.

  Potom už pokračoval koncert, kde Ewa zazpívala všechny své hity i méně známé písničky. Od Ticha, Jaký to je a Lalalaj po Zapadlej krám a nakonec přidala svůj úplně první singl – Měls mě vůbec rád.

  Na koncert dorazilo skoro 2 000 diváků. Někteří si donesli i transparenty, aby Ewu podpořili. Ewa si koncert skutečně užívala: dokázala i ze zavazování tkaničky udělat show. Dokonce sama zasedla za bubny, aby „ukázala bubeníkovi, jak se to dělá“.Velký úspěch měl i umělý sníh, který na diváky padal během jedné písničky.

  Koncert skončil před devátou hodinou večer a podle reakcí fanoušků bylo jasné, že se líbil.


  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (86)

  Příspěvek z 5. prosince 2008 v 18:08.
  kuře18 v něm napsal:

  ewa ferna

  ewa farna je hezka a mila holka ma nadherny písničky a tak 10261647

  Příspěvek z 28. listopadu 2008 v 16:35.
  žouželka v něm napsal:

  térka

  je nejskvěilejší spěvačka co znám

  Příspěvek z 28. listopadu 2008 v 16:32.
  žouželka v něm napsal:

  térka

  2426 hahaha