Alíkovina

Když máte pravého kamaráda, máte všechno

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny
Pravý kamarád, ten co při vás stojí v dobrém i ve zlém. Ten co je pořád při vás, ten co vás ve všem podpoří a chápe vás víc, než kdokoliv jiný. Když máte někoho takového, máte vše co potřebujete. Pouto přátelství je to nejsilnější ze všech a proto si dotyčného/dotyčné važte a nenechte, aby vám někdo toto přátelství zkazil!

Kamarádů má každý spoustu a myslíte si, že každý z nich je nejlepší kamarád a řeknete si. To je ten pravý /ta pravá, neříkám, že takhle to být nemůže. Někdo má doopravdy více pravých přátel, ale často se ve vašem životě najde jen jeden jediný! Já už si zažila hodně a z vlastní zkušenosti můžu říct, že se každý může dokonale přetvařovat, aby vás s nejlepším přítelem rozdělil.

Od první do šesté třídy jsem se kamarádila a brala za nejlepší kamarádku jednu spolužačku, vše bylo ok. Byly jsme nejlepší kamarádky dokud jsem nepotkala jednu holku z vedlejší třídy. Dvě třídy se daly do kupy a byly jsme spolužačky. Začaly jsme si honě rozumět a ta moje bývalá nejlepší kamarádka začala žárlit a šikanovat mě. A tehdy při mně stála jen ona, ta se kterou jsem si začala rozumět.

Teď chodím do 9. třídy a jsme spolu už třetím rokem nejlepší kamarádky. Ani jedna hádka pořád spolu v dobrém i zlém. Není den, kdybychom se nesmály. Cítím, že my dvě spolu budeme vážně dlouho kamarádky a jsem strašně moc vděčná, že ji mám.

Chci vám říct, že pravý kamarád na vás nebude žárlit, bude upřímný a bude pořád při vás. Buďte vážně opatrní, koho si připustíte k tělu. Ne každý je takový jak vypadá.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (2)

Příspěvek z 26. září 2015 ve 14:10.
Gepísek v něm napsal:

Gepísek

Nádhera

Příspěvek z 21. září 2015 v 16:13.
anytka123 v něm napsala:

moc hezký

Moc hezky napsaný 19191919