Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Když se vám ztratí mazlíček

  vydáno  •  Vztahy
  Každého by asi zabolelo, kdyby se mu náhle ztratil jeho nejmilejší mazlíček. I mně se to stalo.

  Do Alíkovin jsem už psala jeden článek o mojí kočce. Článek se jmenuje Život s kočkou. A stalo se mi to, že se moje milovaná kočička náhle ztratila. Bylo to pro mě velmi těžké. Ode dne, kdy mi moje kočka Linda záhadně zmizela, jsem ji oplakávala každý den a sotva jsem na to pomyslela, bylo mi jen do pláče.

  Můj jediný a vlastně první mazlíček v životě mi nevydržel ani rok. Měli jsme Lindu už od malinkého koťátka, našli jsme ji opuštěnou a tak jsem rodiče přemluvila, abychom si ji nechali, protože mi jí bylo líto.

  Lindě jsme dopřávali dost, koupili jsme jí škrabadlo pro kočky, taťka jí stloukl takovou malou boudičku, kde měla pelíšek, také jsme jí koupili vodítko pro kočky s postrojem a dokonce i přenosnou tašku pro kočky. Často jsme jí kupovali její oblíbené kapsičky pro kočky. A samozřejmě tyčinky pro kočky, které pomáhají k čištění a posílení kočičích zoubků. A samozřejmě jsme se s ní dost často mazlili.

  Linda byla podle mě ta nejmazlivější kočka na světě, protože mi olizovala obličej a uši jako pes. A taky čmuchala jako pes. Očmuchávala všechno, co se jí připletlo pod čumák. Byl to takový náš malý miláček, takové malé zlatíčko.

  Měla jsem ji moc ráda, dokonce tak ráda, že bych pro ni skočila i do ohně. Chci tím naznačit, že bych ji za nic na světě nevyměnila a ještě do teď pořád brečím. Brečím i při psaní tohoto článku, protože ztráta milované kočičky mě tak rozhodila, že se z toho budu vzpamatovávat ještě dost dlouhou dobu. Ještě do teď Lindu hledám, jestli se nezaběhla z nějakým kocourem nebo tak něco, ale nikde po ní není ani stopy. Ale já se nevzdávám a budu po Lindě pátrat dál. Ovšem ne pořád, ale jestli ji do několika dní nenajdu, tak se spíš domnívám, že nám ji k sobě někdo přilákal a buď si ji nechal, protože Linda je moc hezká kočka nebo ji zabil.

  Linda byla výjimečná kočka. Pravou přední tlapku měla zbarvenou jako tygr a celkově byla tak nějak zajímavě zbarvená. Ale jedno vím jistě. Nikdy, upozorňuji NIKDY, na ni nezapomenu. Dokonce jsem si vytiskla její fotku a přilepila na skříň a pod ni napsala, že na ni nikdy nezapomeneme. Vám samozřejmě přeji, aby vás nikdy nic takového nepotkalo.

  Děkuji, že jste si přečetli tento článek. Budu vděčná za každý komentář.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (12)

  Příspěvek z 31. května 2016 ve 20:00.
  Renýsek12 v něm napsala:

  Reakce na Verye:

  Toho Josífka je mi moc líto, když slyším, že se někomu ztratil mazlíček nebo se mu něco stalo, hned jsem smutná a když večer lehnu do postele, pořád nad tím přemýšlím. To je mi tak líto, že se Josífek nenašel! 27272727272727272727272727272727272727
  Víš, já miluju kočky a nikdy bych žádné kočce nezkřivila ani chloupek.

  Příspěvek z 30. května 2016 ve 14:54.
  KoťátkoMicinka v něm napsala:

  Reakce na Renýsek12:

  Jsem moc ráda že se Linda našla.Jak jsem byla malá měli jsme kočičku Mínu a ta nám taky jednou utekla a pak jsme ji našli a měla 4 koťátka.Micinka je jedno z nich.Ostatní koťátka jsme rozdali a teď žijou a mají 3 roky.10

  Příspěvek z 26. května 2016 ve 13:34.
  Verye v něm napsala:

  LINDA

  to jsem ráda že se našla26 ten článek mě úplně dojal27 muj kocourek Josífek se taky ztratil, a nenašel ale tobě a Lindě přeju aby se vám už nikdi nic takového nestalo4