Alíkovina

Klubovna je zpět!

vydáno  •  Co nového u mě!
Jak jste si asi už všimli, vrátil jsem vám Klubovnu zpátky. Několik tisíc slušných uživatelů mě nakonec uprosilo. Ale nepřehlédněte, že povídání v Klubovně teď bude mít několik háčků!

Po zrušení Klubovny se ti nevychovaní a neslušní uživatelé odmlčeli, nejspíš jim bylo trapně, že všechny ostatní svou hloupostí připravili o zábavu. Někteří z nich se za své chování dokonce omluvili. To oceňuji. A většina těch slušných celé situace velice litovala a cítila se velmi ukřivděna. Právem. Trpěli za několik nevychovaných grázlíků.

Proto jsem se nakonec rozhodl vám Klubovnu vrátit. Ale s tou podmínkou, že každý uživatel, který do ní vstoupí musí napřed potvrdit, že se bude chovat slušně a pokud je mladší 15ti let, dovolili mu vstup do Klubovny rodiče!

Dále všichni vezměte na vědomí, že pokud porušíte pravidla chování na Alíkovi, budou proti vám podniknuty příslušné kroky, od informování rodičů, školy, až po případné uvědomění Policie ČR!!! Tohle není legrace, pokud někdo svým chováním narušuje mravní vývoj ostatních dětí, dopouští se trestných činů a může být trestán soudem.

Je mi nepříjemné, přistupovat k vám, jako nějaký dráb. Je mi líto, že k tomu vůbec muselo dojít, ale sami jste dokázali, že jinak to zkrátka nejde. Přijal jsem řadu dalších, skrytých opatření, která povedou k rychlejšímu a přesnému odhalování všech, kteří se na Alíkovi nebudou chovat slušně.

Je to tedy opět pouze na vás - pokud vaše chování znovu překročí meze slušnosti, zakročím, a jak jste viděli, klidně celou Klubovnu zruším. Doufám, že nebudu muset. Je to na vás!

Alík

Autor: (6 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (12)

Příspěvek z 10. září 2008 v 19:11.
kkaacka v něm napsal:

Reakce na Karin987:

ahoj, já icq mám

Příspěvek z 24. srpna 2008 v 18:01.
Mikéska v něm napsal:

kde je klubovna??

15řekne mi někdo kde je klubovna?25

Příspěvek z 24. srpna 2008 v 17:59.
Mikéska v něm napsal:

ahhhhhhhhoooooooj liddičky

jo jsem Mikéska!19
poďte na mojí vizitku jenom očkem nakoukněte a potom napište!!! chtěla bych si popovídat.