Alíkovina

Klubovna zrušena! Proč?

vydáno  •  Co nového u mě!
Nejspíš už jste si všimli, že Klubovna byla zrušena. Někteří (snad ti slušnější z vás) se možná diví, ale jsem přesvědčen, že většina z vás moc dobře ví, že si za to můžete sami.

Je to asi 5 měsíců, kdy jsem zavedl jasná a jednoduchá pravidla slušného chování. Současně jsem ustavil několik správců z vašich řad, kteří na dodržování pravidel začali dohlížet spolu se mnou. Zjevně to ale nestačilo.

Svým špatným chováním, sprostými slovy a nevhodnými tématy jste neustále zahlcovali Klubovnu v takovém množství a s takovou intenzitou, že ani 10 správců spolu se mnou jsme nemohli udržet na serveru takový pořádek, aby nedocházelo k "mravnímu ohrožování" mladších dětí.

Jak ukázala včerejší reportáž na TV NOVA, toto vaše chování vede pouze k poškozování dobrého jména Alíka, dobrého jména provozovatele serveru a také to vrhá špatné světlo na všechny ostatní internetové stránky určené dětem.

Rodiče po takové zkušenosti zakazují slušným dětem na Alíka úplně chodit, domnívají se, že za všechno je zodpovědný pouze Alík a neuvědomují si, že tak jak se chováte na Alíkovi jste se nenaučili na internetu, ale denodenně se s tím setkáváte sami mezi sebou, ve škole i mimo ni. Když vás pak na Alíka chodí desetitisíce a řada z vás se neumí chovat slušně ani v reálném životě, není v naší moci všechno uhlídat! Pak je to jen na vás. Zda se dokážete chovat slušně, nebo ne.

Včerejší situace ukázala, že nedovedete a proto bude od nynějška Klubovna zrušena. A nejen to!

Provozovatel serveru podnikne rázné kroky k vypátrání všech viníků (za využití všech dostupných technických prostředků - a že je jich dost) a zváží kontaktování jejich rodičů, školy, případně i podání trestního oznámení pro podezření z mravního ohrožování mládeže!

Víc k tomu nemám co dodat!

Váš (těch slušných!) Alík

Autor: (6 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (1)

Příspěvek z 5. července 2008 v 17:10.
PaLmIčKa v něm napsal:

klubovna

milý alíku... četla jsem si diskuzi ohledně alíka a klubovny, až jsem narazila na tento příspěvek. Byla jsem docela zaražena tím, že by se to mělo nahlásit škole, rodičům a tak dále. Myslím, že je to až příliš přísný trest.  Podle mě by bylo lepší, kdyby vizitka toho dotičného byla smazána a neměl by přístup k novému zaregistrování.  Mě třeba taky leze sestra na alíka a přihlašuje se pod mím ménem a ani nevím co tam na mé vizitce provádí. ahojky