Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Kniha, příběh ze středověku

  vydáno  •  povídky
  Rozhodl jsem se napsat knihu, i když mi je teprve deset. Představuji vám fantasy Shadow of Lizard, Stín Lizarda.

  západ slunce nad mořem na Kypru, © CK Invia

  Kniha je o čarodějích ze středověku: Král země Lizard používá kouzelné náramky s diamanty a je nespravedlivý k celému království.  Má nevlastního syna Svilarda (později Svila) a hodlá se s ním pomstít Velkému Mágovi. Lizard ví, že má sílu na to, aby ho svrhnul z trůnu, ale Svilova matka se Svilem uteče.

  Velký Mág ho po několika letech najde už bez matky a vycvičí ho na silného čaroděje. Také sežene potomky čarodějů a založí ,,Školu Mágů“. Lizard zabere část jiné země a na ní pěstuje ohavné skřety - Gundarny.

  Poté zabije Velkého Mága a Svil musí bránit Školu Mágů. To se mu nepovede a tak se všichni čarodějové rozutečou. Poté Svil brání Princeznu nového krále Radgenu - jeho rodné země.

  Tak se pár čarodějů shledá a sledují Lizardovi čarděje přes moře až k Lizardově hoře. Tam vidí obrovský most přes jedno moře, ale druhé moře mezi zemí, kde Lizard buduje skřetí armádu a Radgnem je moc velké, ale ne na obrovský tunel. Tím se Svil a čarodějové dostanou do Radgenu, aby včas oznámili příchod 60.000 skřetů. Naštěstí Radgen podpořily i jiné země, takže má dobro polovinu toho, co zlo. Dokáže Svil zastavit Lizardovu armádu?

  Toto byl popis celých šesti dílů, zatím píšu první. Tak neváhejte a pište, je to zábava.

  Autor: (10 let)

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 10. února 2015 v 19:50.
  Syr9 v něm napsal:

  Děkuji za pochvalu

  Je od vás hezké, že mě chválíte, přečtěte si třeba alíkovnu piráti vesmíru. To by mělo být tentokrát sci - fi. Tyto dva žánry příběhů mám nejradši. K tomuto příběhu mě motivoval Pán Prstenů. K povídce piráti vesmíru ( zatím to není znát ) mě motivovalo Star Wars. Děkuji.4

  Příspěvek z 10. února 2015 v 15:56.
  Radomír-cz v něm napsal:

  Wow!!!

  Ahoj, krásný příběh. Já se taky, ikdyž jde to obtížněji napsat taky příběh, fantasy.826214

  Příspěvek z 8. února 2015 v 16:17.
  klarimar v něm napsala:

  Super

  Hezké taky chci napsat něco z mého dnešního snu. Pod názvem Princezna z Elronu 1. Díl Temný lord. Druhý ponese název Ve válce. Někdy o tom napíšu