Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Knižní tipy: Lednové počtení

  vydáno  •  Kultura · Knihy · Soutěže
  Už máš dočtené všechny skvělé knihy, které na tebe čekaly pod stromečkem? Nevadí. Máme pro tebe několik tipů, do čeho se můžeš s chutí pustit teď.

  Zákon smečky, Temnota padá, Erin Hunterová, © Albatros

  Alíkova soutěž

  Do 10. 2. 2016 hrajeme v Alíkovské soutěži o Harry Potter Mudlovské omalovánky. Ty také nově najdeš v Alíkově Katalogu dárků.

  Harry Potter, Mudlovské omalovánky
  Harry Potter, Mudlovské omalovánky
  Harry Potter, Mudlovské omalovánky

  1.Mimoni

  Jsou malí, jsou žlutí a užiješ si s nimi kopec srandy. Od počátku věků Mimoni na naší planetě pátrají po tom největším zlosynovi, aby mu mohli sloužit. Během svého věčného hledání si za pána vybrali dinosaura, krále, dokonce i upíra. A nyní nadešel čas najít někoho nového. Jenže kde někoho pořádného sehnat?

  Když Kevin, Stuart a Bob uslyší o Sjezdu padouchů, největším setkání podlých kriminálních živlů na světě, neváhají a vyráží na cestu, aby si za pána vybrali některé z největších es podsvětí. Kdo to nakonec bude se dozvíš v knížce Mimoni.

  2.Mimoni – zábavné čtení, aktivity a vytřihovánky

  A jestli ti během čtení Mimoni přirostou k srdci, čapni ještě knížku Mimoni – zábavné čtení, aktivity a vytřihovánky. Jestli jsi totiž někdy snil o tom, mít svou vlastní armádu věrných Mimoňů, s touhle knihou můžeš postavit víc jak 25 modelů. Navíc v knize najdeš spoustu zábavného čtení a aktivity, jako jsou bludiště a doplňovačky.

  3.Mistr E - Pohádková etiketa

  Jak na slušné chování ti prozradí knížka Mistr E – Pohádková etiketa. Vyprav se s ní za dobrodružstvím do Království Etikety. Kdysi tu každý věděl, jak se ve všech možných i nemožných situacích správně chovat a jak vždycky udělat právě to, co se sluší. Jenomže jednoho dne království začaroval zlý černokněžník a všechno vědění jako by se do země propadlo. Jedině poradce krále Jarouše VI., „Mistr E“, smí putovat po světě, aby království ze zakletí vysvobodil. Jaká při svém putování zažije dobrodružství? A podaří se mu zlé kouzlo zlomit?

  4.Zákon smečky - Trnitá cesta

  Jestli máš rád psi, rozhodně by sis neměl nechat ujít další díl oblíbené fantasy série o psech Zákon smečky. Ve čtvrtém díle s názvem Trnitá cesta hlavní hrdina Štístko a vůdce smečky Alfa žijí v křehkém příměří, ale napětí mezi nimi vzrůstá. Nově vzniklá smečka spojená z divokých a vodítkových psů musí založit tábor, který bude dostatečně vzdálený od krvelačných hlídacích psů. Dokáže Alfa ochránit všechny podřízené psy, nebo se skupina rozdělí?

  5.LEGO® NEXO KNIGHTSTM Kniha příšer

  Ještě jsi to neslyšel? LEGO® NEXO KNIGHTSTM Kniha příšer není jen tak nějaká obyčejná kniha. Je živá, a navíc je to jeden z hlavních padouchů, proti kterým bojují rytíři NEXO Knights. Je zlomyslná, zákeřná a nebezpečná, ale obsahuje spoustu užitečných informací. Dozvíš se v ní, jak celý spor začal, na jaké druhy zlých příšer si dát pozor, čeho se při setkání s nimi vyvarovat, a dokonce i to, jak si upéct ty nejlepší lávové koláčky. Tak se pusť do čtení, ale dávej velký pozor, Kniha příšer je pěkně zákeřný zlořád.

  Fotogalerie

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (1)

  Příspěvek z 20. ledna 2016 v 17:28.
  konemy v něm napsala:

  Jestli máš rád psi? To vážně psal Albatros? Jéžiši.
  Zákon smečky znám, můžu jen doporučit4