Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Kočka to přežila, já taky!

  vydáno  •  Příroda · Zvířata
  Čím dál tím více lidí týrá zvířata! Ptáte se proč? To já přesně nevím. Sama zvířata netýrám a snažím se ostatní přimět k tomu aby je také netýrali! Ale může to být z toho důvodu, že si na nich třeba jen vylévají zlost. Také to mohou dělat jenom pro zábavu, ale to jen zlí lidé!!! Pozor, ti co si myslí, že zvířata nemají city, se velmi pletou!!!

  Kočka v košíku, © Hobby.cz

  Zvířata mají city. Dost dobře dokáží poznat, kdo se jich bojí, kdo se jim chystá něco udělat, a také komu mohou věřit. Pamatují si i kdo je minule týral a kdo je bránil a tomu, kdo je bránil. Jsou pak vděčně. Mluvím z vlastní zkušenosti. I zvířata, která neznáte, vás potom budou mít ráda a budou vám věřit.

  Zkuste se vcítit do role týraného zvířete a hned vás přejde chuť zvíře týrat. Ale také se nenechejte zmást!!! Rozdíl mezi týráním zvířete a malým zaslouženým výpraskem je strašně, strašně, strašně moc veliký. Když zvíře provede něco co má od pána zakázané, tak je samozřejmé, že mu pán vynadá a třeba ho trošičku plácne, ale je to také omezené. Já jsem pro to, aby se zvířeti vynadalo, maličko ho jednou pláclo a uvidíte že si to bude pamatovat stejně jako byste ho nějak moc bouchali!!!

  Ve středu jsem šla do školy a protože jsem šla brzy, vzala jsem to cestou okolo jednoho krámu. Před tím krámem stáli asi čtyři o hodně starší kluci a drželi kočku. Nejdříve jsem to přešla bez povšimnutí, ale asi o čtyři metry dál jsem si uvědomila, že ti kluci tu kočku nedrželi jen tak!!! Oni ji drželi pod krkem a dělali si legraci z toho jak sebou kroutí. Začala jsem na ně křičet co jim ta kočka udělala a jak by se jim líbilo, kdybych je chytila pod krkem. Kočku pustili. Ale ne proto, že by se mě báli, pustili ji,aby se se mnou mohli hádat!

  Kočka to přežila, já taky!!! Ani jsme se moc nehádali. Když jsem viděla, že je kočka v bezpečí, otočila jsem se a šla jsem do školy. Toho dne jsem se svou nejlepší kamarádkou Luckou založila klub na ochranu zvířat a také pomáháme dětem v Africe! Pokud byste nám chtěli pomoci, stačí napsat v alíkovské poště buď caroline nebo girl620i.

  Děkujeme všem dobrým dušičkám, které pomáhají dobročinným věcem!!!

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (10)

  Příspěvek z 19. února 2019 v 16:02.
  DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

  Hezký článek, nesnáším týrání zvířat

  Příspěvek z 19. února 2019 ve 12:31.
  MataKady1_1 v něm napsal:

  Líbí se mi váš postoj proti týrání zvířat.
  Já osobně bych nic takového našemu ani žádnému jinému zvířeti neudělal!

  vitany v něm napsal:

  KOČKY JÉÉÉÉÉÉ

  Já se vám divim že něco takovího dovedete udělat !!!