Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Kočka Žížala hrdinkou nového klipu Lucky Vondráčkové

  vydáno  •  Kultura · Zvířata · Hudba
  Vzájemná podpora Lucky Vondráčkové a jejího fanklubu je víc než příkladná. Není tedy divu, že se fanoušci rozhodli Lucku překvapit nějakým hodně netradičním narozeninovým dárkem. Prozradíme vám, nejen jak to dopadlo, ale nabídneme i nový Lucčin klip k písni Kočičí.

  © archiv

  Členům fanklubu přišlo líto, že Lucka nikdy neměla ke svému CD pořádnou kampaň, natož billboardy. Tak se rozhodli s tím něco udělat.

  Jednu pražskou křižovatku teď zdobí dárek velikosti billboardu. Je zároveň poněkud netradičním dárkem k dnešním Lucčiným narozeninám. Místo složitého balení pořídili fanoušci fotku a Lucce, která je teď v Kanadě, své neobvyklé přání poslali prostřednictvím internetu.

  A jak je to s ním novým klipem? Je to už druhý videoklip k singlu ze zlaté desky Dárek, tentokrát k písničce Kočičí. Lucka k jeho vzniku prozradila: "Chtěla jsem, aby se posluchači zaměřili na text. Obraz funguje jako snová vize silné melodie a textu. Často jsme se přiklonili k černo bílé. Ta je uklidňující a přitom vás nenechá vydechnout."

  Ze starších rozhovorů i videoklipů je každému jasné, že má Lucka ke zvířátkům velmi blízký vztah: "V naší rodině je zvykem vybírat si kočičku v útulku. Jejich osudy jsou jeden smutnější než druhý a mám pocit, že si zaslouží klid a někoho, kdo je má rád a nenechá je už nikdy ve štychu."

  Velký narozeninový billboard pr Lucku se objevil na jedné pražské křižovatce.

  Hlavní kočičí roli v klipu kupodivu nemá Bart, kterého si Lucie pořídila s Tomášem Plekancem v Kanadě, ale jedna z koček rodiny Vondráčkových s netradičním jménem Žížala. "Největším oříškem bylo natočit její tlapičky procházející vodou. Žížala to vzala vždy s naprostou přesností kolem. Velkým obloukem," směje se Lucie a dodává: "Bart miluje zimu a francouzštinu a z letadla by asi moc nadšený nebyl."

  CD Dárek

  CD Lucky Vondráčkové obsahuje: 7 novinek, 7 duetů (s Petrem Bende, Zbyňkem Drdou, Radimem Schwabem, Martinem Písaříkem a dalšími) a 5 nových verzí písniček, které dostaly Dárkem novou šanci.

  Na CD uslyšíte například písně: Dárek, Vánoční strom, Kočičí, Až jednou půjdeme tam, Ukolébavka, Vánoční přání, ale i Láska umí víc, Láska na 100 let, Julie, Hej lásko velká,Bránou zázraků nebo Mlýn klape svou.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (9)

  Příspěvek z 3. dubna 2011 v 6:53.
  KAKUŠE v něm napsala:

  uio

  je to dobrá písnička1010101010101010101010101010101010101010101010

  Příspěvek z 21. března 2011 ve 14:19.
  Johanka38 v něm napsal:

  Super

  Super mam moc rada kocky takze se mi to líbí aani ta písnička není špatna44444252525

  Příspěvek z 20. března 2011 v 16:29.
  myškajaja v něm napsala:

  MYŠKAJAJA

  Škoda, je to pěkný článek, akorát to moc lidí nezaujalo, čtěte to!