Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Komentáře přináší kritiku, radu a bohužel i urážky

  vydáno  •  Internet · Šikana · Kamarádství
  Z komentářů se hodně dozvím o dětech, které je píší. Třeba komentáře u článku "Ach jo, zase Vánoce." Někteří píší, že rodiče potěší více vyrobený dárek, než dárek koupený. Podle mě mají pravdu. Někteří říkají, že kupují drahé dárky a zapomínají na jejich podstatu - tedy že by měly být darovány od srdce. Ti jsou většinou vychloubační.

  (ilustrační snímek), © Alík

  Nebo komentáře k článku Nenosím oblečení podle poslední módy. Nejsem normální? Někdo třeba napíše: "Tohle bych si na sebe nevzala," nebo: "Já nakupuju jen ve značkových obchodech." Mám pocit, že takové děti jsou většinou namyšlené, povrchní a zajímají se jen o to, co mají na hlavě, a ne co mají v hlavě. Mám ráda komentáře jako: "Je to její/jeho věc," nebo: "Každý má jiný názor."

  Některé typy komentářů jsou upřímné, skrývají rady a třeba i zastání, které potěší uráženého člověka. Třeba se mi moc líbí komentáře uživatelky hogreta. Je dobře, že je mezi uživateli někdo rozumný a ochotný poradit. Komentáře jako: "To je ale trapné," jsou urážlivé a nehezké. Třeba jejich autoři sami žádný článek nenapíší a jen kritizují.

  Dost mě baví číst si články a komentáře a občas taky nějaký přidat. Často se rozhoduji, co napsat, aby to nevyznělo špatně. Ale někteří napíší komentář a ani nepřemýšlí nad tím, co vůbec napsali. To je docela smůla. Někdo si kvůli komentáři může udělat špatný obrázek, ale to přece nechceme, ne? Nechci nikoho urazit nebo tak, o to mi nejde. Každý jsme jiný. Každý komentář často dává poznat, jaký je jeho pisatel. Těším se na vaše (doufám) pěkné komentáře.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (295)

  Příspěvek z 18. března 2011 v 11:41.
  Emulín123 v něm napsal:

  Reakce na LaneJop:

  Tohle už mě fakt deptá buďte tý lásky a PŘESTAŇTE tady říkat o pražácích, jaký jsou deb.lní, vychloubačný a rozmazlený!!! Promiňte ale tohle člověka fakt naštve. Copak lidi můžou za to, kde se narodili??? V Praze je nejvíc idi.tů(o) protože je tam nejvíc lidí v republice ale neznamená to, že když nám v Praze na Hradě straší Klaus a podobný, že je taková celá Praha! Tyhle individua má i Brno, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Tábor, Olomouc, Písek, Příbram a Jihlava, jenom je v těhle městech míň lidí! Nechte toho!!!

  Příspěvek z 18. března 2011 v 11:33.
  Emulín123 v něm napsal:

  Reakce na háša:

  Jako stará 40 letá baba? Tak bych fakt vypadat nechtěla, navíc 40letá ženská je na modeling moc stará xD

  Příspěvek z 13. března 2011 ve 20:06.
  Šneček12345 v něm napsal:

  Reakce na Emulín123:

  Hášo...O takovýmhle POKRYTCI si  myslíš, že je to správný člověk???