Alíkoviny

Koncert Katy Perry

vydáno  v 16:16
Strašně jsem tam chtěla jít. První, co mi na to řekla mamka bylo: Zbláznila ses? Nakonec to ale dopadlo úplně jinak.
Na Katy Perry je sympatické, že není falešná. Tedy kromě zpěvu

Já a moje kámoška Evel jsme zbožnovaly zoěvačku Katy Perry a poslouchaly jsme její písničky pořád dokola. O letních prázdninách jsem u Evel byla na týden na chatě. Jednou jsme tak poslouchaly písničky od Katy P. a tu za náma přišla Evelínina maminka, že ta „naše slavná Katy Perry“ přijede v zimě do Prahy.

Hned jsem volala mamce a prosila jsem, že tam musím jít. Evel taky prosila. Rodiče nás obou to okamžitě zamítli. Bylo nám to líto, ale v listopadu jsme si říkaly, že to bylo jasný, že nás tam nepustí.

Nastal Štědrý den. Večer jsme si dali s rodinou večeři, sledovali pohádky a prostě se bavili. Pak začalo rozdávání dárků. Všechny zpod stromku už byly rozdané a rozbalené. Každý se sám těšil ze svých dárků. Pak se moje babička podívala na náš stromeček a řekla, že na větvičkách jsou dvě obálky. Vzala jsem je a podala jednu bráchovi. Ten vybalil svůj dárek a přišla jsem na řadu já.

Opatrně jsem otvírala obálku. Vytahuju papír a je to... Lístek na koncert Katte Perry! Rozbrečela jsem se štěstím. Hned jsem se ptala, s kým tam jdu. Půjdu tam s babičkou a ještě s někým, ale nechtěli mi říct s kým. Najednou mi zavolala Evel a zjistila jsem, že tam jdu s ní. Já byla tak šťastná!

V den koncertu jsem se vyparádila a jela jsem s babičkou pro Evel. Pak jsme daly auto na Smíchov a jely metrem až k O2 aréně. Tam ale bylo lidí! Měly jsme krásná místa. Koncert začal. To bylo úžasné! Nejlepší zážitek v mém životě. Dnes je 24. 2. a já si říkám, že něco tak úžasného už asi nikdy nezažiju. Jestli jste tam byli taky, tak se vám to snad líbilo.

InsertSingleVideo
Autorka:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (5)

Příspěvek z 28. února 2015 v 13:49.
NatyLB v něm napsala:

Já byla na koncertu Lucie Bílé

Vím že se to tohohle moc netýká ale musím to napsat: K smrti miluju Lucku Bílou a na 3 koncertech, 1 byl Černobílé turné největší show Lucčiny kariéry, kde jsem s Luc mluvila(!) jsem byla vepředu! Nechci se chlubit ale k našemu sousedovi možná Luc přijede a já půjdu za ní!!! Taky jsem jí přes její kámošku poslala dopis a ta kámoška řekla že když to někdy půjde vezme mě za ní!!! 101010101024242424247777744444

Příspěvek z 28. února 2015 v 13:35.
kačulíneček v něm napsala:

Bylo to super

Já jsem tam byla... Uplně tam dole uprostřed toho podia, taky že jsem lístek koupila hned jak vyšel na trh:)
A Katy Perry jsem se dotkla!!!

Příspěvek z 27. února 2015 v 13:34.
anytka123 v něm napsala:

chyba

máš tam chybu ve slově zpěvačka


        kecám sranda26