Alíkovina

Koncert za starý mobil? Ano, je to pravda

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny
Jestli máte rádi koncerty nebo třeba Kabáty a máte doma spoustu starých mobilů, tak hurá s kámoši do O2 arény.

Asi jste si dlouho říkali: "V životě si nenašetřím na vstupenku na koncert nějaké slavné hvězdy". Ale tenhle prosinec, ještě před vánoci, máte šanci vidět svůj idol naživo a nedáte za to ani korunu. Ovšem pouze jestli budete mít doma starý mobil.

12.12 2013 se totiž uskuteční projekt pro Kapku naděje, koncert Kabátu, Voxela nebo třeba Mandrage a dalších. Když věnujete starý mobil, nejen že si koupíte vstupenku, ale taky podpoříte Kapku naděje.

Jestli doma nemáte starý mobil, tak budete muset vrazit pár korun do vstupenky, ale stejně: můžete si starý mobil koupit v bazaru nebo vám ho dají třeba kamarádi.

Já osobně na koncert jdu a neskutečně se těším. Koncert začíná v sedm hodin, takže s časem žádný problém. Koukala jsem na stránky, na: http://www.venujmobil.cz/kampane/ a tam je právě Kabát za mobil.

Tak hodně štěstí, ať si seženete nějaký ten lístek a užijte si Kabáty, Voxela nebo Mandrage. Taky po koncertě napíšu článek, jaké to tam bylo a tak.

Tak naposled, hodně štěstí a nezapomeňte na kabáty!

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!