Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Konec ostře sledovaných rovnátek

  vydáno  •  Kultura · Hudba
  Rovnátka u nás nosí nemálo kluků a holek. Ale žádná asi nebyla středem tak velké pozornosti jako ta, která donedávna nosila Ewa Farná. Před rokem ji dokonce někteří fanoušci podezřívali, že s nimi jen frajeří, aby byla zajímavá. Jednou se totiž objevila fotka, kde Ewa rovnátka měla a pak zas jiná, kde byla bez nich (ta však byla starší). Zatímco někteří berou rovnátka jako velkou nepříjemnost a stydí se za ně, Ewa nás před rokem s úsměvem ujistila, že jí rovnátka nevadí a nikdy se netrápila s tím, co na ně říkají ostatní.

  Ewa Farná na tiskové konferenci před startem svého koncertního turné., © Radkaa

  Zatímco někteří berou rovnátka jako velkou nepříjemnost a stydí se za ně, Ewa nás před rokem s úsměvem ujistila, že jí rovnátka nevadí a nikdy se netrápila s tím, co na ně říkají ostatní.

  Ačkoli na plakátech ke koncertnímu turné, které odstartuje v neděli 23. března v Uherském Brodě, se na vás Ewa směje ještě s rovnátky, na koncertě už ji uvidíte bez nich. Přesvědčili se o tom novináři na tisková konferenci, která se uskutečnila jen pár dní před startem turné. Není tedy divu, že se nemluvilo pouze o světelných efektech či uspořádání scény.

  Zpěvačka přiznala, že na rovnátka si už zvykla a prý ji vylekalo, když se po dlouhé době viděla v zrcadle bez nich. Věří, že si na tuhle změnu zvyknou i její fanoušci. A přiznává: „S rovnátkama odešlo i kousek mého já, protože jsem s nima začínala zpívat. Provázelo mne to tou kariérou a teď je to pryč. Tak teď začíná určitá nová etapa v mým životě...“

  Kočka i Ošklivka

  Koncertní turné Ewy Frané má podtitul Zazpívej si na Ewa Tour 2008. Ale klidně by se mohlo jmenovat třeba Kočka i Ošklivka. Ti, kteří rádi sledují co má zpěvačka během vystoupení na sobě, mohou napočítat během koncertu nejméně šest převleků. Ewu uvidíte nejen jako kočku (z rozpálený střechy), ale také jako Ošklivku (Katku).

  V průběhu tří měsíců Ewa se svým týmem doslova prokřižuje celou republiku. Začíná docela na východě, v Uherském Brodě. O týden později ji diváci uslyší na zcela opačném konci země – v Karlových Varech.

  Měnit se nebudou jen převleky, ale celá scéna. Vše bude velmi akční. Ewa se objeví na snowboardu či houpačce. Říká k tomu: „Je to adrenalin spojený se super muzikou, protože kapela udělala nádherný aranže. Je to napůl divadlo…“

  Podtitul turné Zazpívej si na Ewa Tour 2008 dává možnost zazpívat si živě s kapelou na některém z Ewiných koncertů a postoupit do finále v Praze. Nejen fanoušci mají možnost si stáhnout i základ písně „Jaký to je“ z oficiálních stránek Ewy, následně natočit video s vlastní nahrávkou a umístit jej zpět na webové stránky. Podrobnosti o soutěži naleznete na www.ewafarna.cz.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 8. ledna 2009 ve 20:18.
  Hanoušek v něm napsal:

  Eva Farná

  111111117777102424

  1Štěňátko1 v něm napsal:

  Ewa a její rovnátka

  Ahoj....J8 bych řekla že Ewě rovnátka opravdu sluší....Já byla na jejím koncertě ZAZPÍVEJ SI NA EWA TOUR 2088 a bylo to fakt super....Ewa opravdu moc hezky zpívá ale její osobnost a chování mi moc neříká....řekla bych,že si o sobě moc myslí......9