Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Kouzelné cestování Mickeyho a Minnie

  vydáno  •  kultura · tanec
  Mickey, Minnie, Donald a Goofy si už sbalili své kufry a vydávají se na pouť, která vás přenese do kouzelného světa Disneyho přátel. Tentokrát však nikoli prostřednictvím filmového plátna nebo knížek, ale představením na ledové ploše.

  Kouzelné cestování Mickeyho a Minnie - Lední revue Disney on Ice, © archiv

  Během představení se diváci setkají s hrdiny čtyř příběhů ze studia Walta Disneye. Na Havaji potkají dívku Lilo a jejího čtyřnohého kamaráda Stitche, kteří tančí tanec hula hula. V africké džungli jim zkříží cestu rozdovádění hrdinové příběhu Lví král – lvíček Simba a jeho kamarádka Nala.

  Setkají se také s malou mořskou vílou Ariel, která má 6 sester a jejím přítelem Sebastianem, kteří prožívají dobrodružství ve svém podmořském království. A nebude chybět ani zastávka u Petra Pana a víly Zvonilky vznášející se po hvězdném nebi.

  Lední revue Disney on Ice – Kouzelné cestování Mickeyho a Minnie představí tým nejlepších krasobruslařů. Celou show doprovází hudba v podobě Disneyho hitů a Rock and Rollové klasiky.

  Právě neobvyklý mix hudby inspiroval Cindy Stuart k zajímavé choreografii. V bouřlivém pirátském tanci námořníků kapitána Hooka propojila bruslení s prvky z filmové předlohy. Naopak klasického bruslení využila ve scéně surfového duetu Davida a Nani nebo ve scéně kdy princ Erik společně s Arielou tančí něžné pas de deux.

  Náladu celé show umocňuje osvětlení Patricka Diersona. Pomocí světel vytvořil zamlženou londýnskou oblohu, která je vidět skrz okno dětského pokoje u Darlingů, atmosféru tajuplného lesa z Petra Pana, magický podmořský svět víly Ariel i scénu jak Lilo a Stitch surfují a dovádějí v tropickém slunci.

  Lední revue

  OSTRAVA, ČEZ Aréna, středa 16. prosince

  PRAHA, TESLA Aréna (HC Sparta), sobota 19. a neděle 20. prosince

  Více v kalendáři akcí na serveru Alík.cz

  Další zajímavé články:

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (6)

  Příspěvek z 9. listopadu 2009 v 17:08.
  Pečopka v něm napsal:

  Revue

  Ahoj my tam půjdeme.164

  Příspěvek z 10. října 2009 v 19:40.
  anguše v něm napsal:

  anguše

  hihihi může to být hezké

  Příspěvek z 8. října 2009 v 16:08.
  kinn v něm napsal:

  Mohlo by to být hezké

  Mohlo by to být hezké, loni jsem téhle revue byla rodiči v Praze, jenom to bylo o princeznách, a musím říct, že se mi to líbilo. 25