Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Kouzelní kmotříčci

  vydáno  •  Filmy

  Byl jeden kluk jménem Timmy Turner, byl to normální obyčejný kluk. Ale měl kouzelné kmotříčky. Nevíte, co to jsou kouzelní kmotříčci? Tak čtěte dál.

  Ze seriálu Kouzelní kmotříčci, © Nickelodeon network

  Timmy je obyčejný kluk. Který má sice kouzelné kmotříčky, ale to je jedno, ptáte se, co jsou to kouzelní kmotříčci. Kouzelní kmotříčci jsou jako džin. Ale neplní jenom tři přání. Ale předají je k nějakému dítěti a pak dokud dítě neumře, tak mu plní přání. A Timmy Turner by nám o tom mohl popovídat svoje. Ale Timmy má i svoje nevýhody. Jeho rodiče se o něj skoro nestarají, a proto má svoji zlou chůvu Wicki. Je zlá a hlavně na Timmyho. Ale pryč od zlého. Kouzelní kmotříčci jsou i 2 filmy, mně se více líbí Kouzelní kmotříčci v ráji. Pokud budete číst dál, tak vám napíšu jeden ze seriálů. Ale zatím o tom ještě něco napíšu. Seriálů je hodně, ale filmů je málo, protože jsou jenom 2. Ale doufám, a můžete i vy, že budou další filmy. A třeba vám napíšu o Staré dobré časy, o tom seriálu vám napíšu, protože ho mám ráda

  Staré dobré časy: Byl to obyčejný den a Timmyho rodiče šli na discotéku. A Timmy Turner si myslel, že ho bude hlídat Wicki. Ale ne, přišel ho hlídat jeho děda. A Timmy zkoušel věci, jaké by mohli dělat spolu, ale nic nezabralo. Tak to Timmy vzdal a šel se dívat na animovaný seriál a dědu to zaujalo. Ale pak to přepli na Pepka námořníka a to je spojilo. Ale Timmymu se zničila televize a tak si přál, aby mohli s dědou pořád trávit čas. A Cosmo je portl do animovaného světa. Pak Cosmo s Wandou museli honit svoje hůlky. A dědu unesli, Timmy ho pak zachránil. Cosmo a Wanda už chytili svoje hůlky. A pak se vrátili do normálního světa. A Timmymu se vrátili rodiče a vše bylo jak má být.

  • má to docela doboru grafiku
  • má to hodně dílů
  • není to moc vtipné
  • je to ujetý
  • má to málo filmů

  Pokud chcete, abych vám napsala ještě další díl, tak čtěte dál.

  Ach ten brácha: Timmy vstal z postele a šel na autobus. A jak tak šel, tak si taky všiml, že ho honila jeho kámoška Tutti, a pak si přál, aby se mohl schovat před Tutti. A pak si Tutti řekla, že ho pozve na své vystoupení. Timmy vylezl a v tu ráno najednou mu ujel autobus. Timmy za autobusem běžel, ale nedohnal ho, a pak uviděl svého kámoše, kterému taky ujel autobus. A pak k tomu kámošovi přišel jeho starší brácha. A Timmy chtěl, aby ho kouzelní kmotříčci hodili do školy. A tak se z kouzelných kmotříčků stalo kolo a helma a pak Timmy šlapal do školy na kole. Ve škole ho zbil Francis. A tak si Timmy uvědomil, že by chtěl staršího bráchu. Tak řekl kouzelným kmotříčkům, že by chtěl staršího bráchu, a oni mu to splnili. Pak šli s Tommym (Timmyho vykouzlený brácha) do školy a každý chtěl mít Tommyho taky za bráchu. A pak, jak se Tommy s Timmym vrátili domů a Timmy si všiml, že pod oknem stojí Tutti, si Timmy všiml, že Tutti miluje jeho bráchu, a Timmy už toho měl dost a přál si, aby zase jeho brácha zmizel. Ale nemohli to udělat, protože Tutti ho miluje, proto se snažil, aby ho zase Tutti milovala, ale nic nefungovalo. A mohl udělat jenom jednu věc, a to jít na Tuttino vystoupení. Tak si Timmy přál, jestli by mohli zdržet jeho bráchu. Pak Timmy došel na to vystoupení a kouzelní kmotříčci zatím zdrželi Timmyho bráchu. A pak se Tutti zase zamilovala do Timmyho a kouzelní kmotříčci pak odčarovali bráchu a vše bylo jak má být.

  Tak zase u příštího článku.

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (6)

  Příspěvek z 23. listopadu v 9:26.
  laurinka654 v něm napsala:

  Anež: moc děkuju to je milý:-3$>

  Příspěvek z 23. listopadu v 9:05.
  Anež v něm napsala:

  To je moc hezký článek, líbí se mi, že jsi to i zhodnotila v + a - aspoň víme, co si o tom máme myslet, 5 tlapek

  Příspěvek z 22. listopadu ve 20:22, upravený po 3 minutách.
  laurinka654 v něm napsala:

  Lacko5: moc díky.
  černokněžník12: taky dík.
  Kika44: děkuju.
  ;-)ok:-)