Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Krátká úvaha: Postavení lidí ve společnosti

  vydáno  •  Vztahy
  Štve mě dnešní postavení lidí ve společnosti. Myslela jsem, že všichni lidé jsou si rovni, bez ohledu na barvu pleti, inteligenci, postavení, rod.

  Slovenská herečka Tatiana Pauhofová si na závěrečný ceremoniál festivalu vybrala šaty ze zářivě žlutého taftu, které doplňila nápadným náramkem, fialovými lodičkami a béžovým psaníčkem Dior. Celek působí příjemně svěže a elegantně zároveň. Na letní červený koberec dokonalé., © MAFRA

  Alíkova poznámka

  On je někdy důvod této „nezdvořilosti“ mnohem prostší. Pokud má celebrita fanoušků několik tisíc, pak skutečně nemůže fyzicky každému odpovídat. To prostě nelze časově zvládnout.

  Mnozí zároveň netráví na soiálních sítích příliš času, protože skutečný život je mnohem zajímavější.

  Mnohdy jsou důvody chování druhých naprosto odlišné od našich představ a předsudků a nemají s namyšleností či s neslušností vůbec nic společného.

  To byl omyl. Například jste mohli slyšet o Královně Alžbětě II. Té vadí Kateina rodina, kteří jsou prý „neurození“ přivandrovalci. Tohle nechápu, nic jako urozená či neurozená krev neexistuje. Krev jako krev. 

  Pak si vezměme takové celebrity, co by byly bez fanoušků? Nic... Představte si Hollywood, červený koberec, populární herci vystupují z limuzíny, ale nikdo nikde, žádní paparazzi, fanoušci. Co by se asi stalo?

  Štve mě i to, že když nějaké celebritě třeba na sociální síti něco napíšete, popřejte k narozeninám, tak ta osoba ani nepoděkuje nebo něco nenapíše. Pro mě je to neslušnost, namyšlenost a myslím si, že takto kašlat na fanoušky je ubohé.

  Všichni jsou si rovni, tedy měli by být, podle mě. Neměli by se chovat, jakože jsou něco víc, když nejsou.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 29. dubna 2015 ve 14:29.
  Lodo10 v něm napsala:

  Souhlasym

  S StanleyUS ale jen v něčem

  Příspěvek z 28. dubna 2015 v 18:09.
  StanleyUs v něm napsal:

  Neni pravda

  V Britanii je stále království, takže je správné, že králové by měli být z urozeného rodu. Za druhý celebrity nemaji čas odepsat, když jim kazdy den prichazi stovku dopisu a jezdi po akcich