Alíkovina

Křest knihy: Anička a Divadlo na Áčkofestu

vydáno  •  Knihy
V sobotu 27. 6. 2015 můžete pokřtít novou knihu z oblíbené řady Aniček spisovatelky Ivany Peroutkové „Anička a Divadlo“. Přijďte v 11:00 na Střelecký ostrov, kde v rámci akce Áčkofest, Den nejen pro rodinu, proběhne představení tohoto nového dílu Aničky.

ze křtu knihy Na hradě bradě, © Albatros Media

Spisovatelka Ivana Peroutková vám prozradí, co ji vedlo k napsání tak úspěšné řady a kde stále bere inspiraci. Uvítáme také kmotru knihy, bývalou dětskou filmovou hvězdu Katku Zatovičovou, která přečte ukázku z knihy.

Fotogalerie

Ten samý den v 16:00 se můžete těšit na workshop ke knize „Na hradě Bradě“ se spisovatelkou Klárou Smolíkovou. Tento komiks plný strašidel jste už určitě někde viděli. Rodina Bradových se totiž letos stala patronem Noci s Andersenem.

S autorkou si můžete vyzkoušet, jak vzniká komiks a také si zahrát některé scénky z knihy. Víte třeba, kdo je Žlababouch nebo Zašupšák? A pokud přijdete i jen jako divák, také se zaručeně pobavíte.

Takže ahoj v sobotu 27. 6. 2015 na akci Áčkofest, Den nejen pro rodinu. Co tam všechno zažijete, můžete vidět na stránkách www.ackofest.cz.

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!