Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Kritika seriálu Bleach

  vydáno  •  filmy, divadlo a muzikály
  O čem je Bleach? Bleach je o japonském středoškolákovi, který dokáže vidět duchy. V rodině má otce a dvě sestry.

  Trailer k filmu Soaked In Bleach, © iDNES.cz

  O čem je Bleach? Bleach je o japonském středoškolákovi, který dokáže vidět duchy. V rodině má otce a dvě sestry. Jednou ale přijde do světa lidí bohyně smrti Rukia Kuchiki, která má za úkol ničit zlé duchy a ochraňovat ty dobré. Jakmile se objeví, na rodinu Ichiga zaútočí Hollow. Rukia je zraněna, a proto předá své síly Ichigovi, aby ho porazil. Ona se kvůli tomu nemůže dostat do soul society (domov shinigami), a proto zůstává s ním. Poněvadž se z Ichiga stal bůh smrti, získal si nové přátele, ale i nepřátele, mezi které patří Chad, OrichimeInoue a IchidaUryuu - posledního z rodu Quincy. Tím, že Rukia předala své schopnosti Rukii, tak spáchala těžký zločin, a proto začala být trestně stíhána. Jak to dopadne dál, to se dozvíte při sledování této anime.

  A teď k věci. Jaké jsou kladné stránky tohohle seriálu? Myslím si, že velkým kladem jsou postavy, které jsou velmi propracované, originální, všichni mají svoji vlastní minulost a jedinečné schopnosti. Dále se budu bavit o prostředí. Okolí anime si zaslouží další palec nahoru, protože je velmi propracované a příjemně dokresluje atmosféru děje. Další kladná věc příběhu jsou souboje, protože se v něm krásně vidí schopnosti jednotlivých postav, jsou napínavé a krvavé. Bleach obohacuje nádherná hudba a grafika.

  A konečně se dostáváme k vadám seriálu Bleach. Bleach má poněkud předvídatelné souboje, pokud jde o hlavního hrdiny Ichiga, skoro nikdo zde neumírá a když už ano, tak pouze záporní hrdinové a jenom výjimečně klaďasové a filery, které jsou nudné a nijak neobohacují děj celého příběhu. Moje celkové hodnocení je takové, že i když má Bleach své mouchy, pořád se jedná o jedno z nejlepší anime, které existují.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!