Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Kto je Volodymyr Oleksandrovyč Zelenskyj?

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 29. dubna v 0:46.
  Eso_Rimmer v něm napsal:

  „Z tvého psaní mi připadá, že jsi naklonovaný od Eso rimmra.

  Jestli takto nešikovně pracuješ i s informacemi o válce, tak mě ještě víc zajímají ty zdroje. Zkus si o mně zjistit víc. ;-)
  –MM–: To byl kompliment!

  Já už na Magdu nehodlám reagovat, nestojí to za vynaložené úsilí. Zdroje si každý najde. (ty reálné)

  Příspěvek z 28. dubna v 7:53.
  –MM– v něm napsal:

  Magdafox: Samozřejmě, že mi urážky vadí z obou stran. Snaha degradovat diskusi tím, že se předháníte v tom, kdo bude horší, nepovede k ničemu pěknému. Nezajímá mě, kdo si začal, nezajímá mě, kdo mi zdroje dá, nezajímá mě, koho kdo a proč urazil víc či míň a jestli mám křičet na tři lidi nebo na osm. Připadá mi mrzuté, že se politické debaty snížily na úroveň mateřské školky.

  Z tvého psaní mi připadá, že jsi naklonovaný od Eso rimmra.
  Jestli takto nešikovně pracuješ i s informacemi o válce, tak mě ještě víc zajímají ty zdroje. Zkus si o mně zjistit víc. ;-)

  Ani jeden z vás nepředložil žádný důkaz a ty mne osočuješ, že jsem nepředložila zdroje.
  Důkaz mého tvrzení je v této stránce – není tu žádný odkaz na zdroje. Nic víc jsem netvrdil a tvrdit nehodlám. :-D

  Příspěvek z 28. dubna v 7:30.
  Magdafox v něm napsala:

  Pro MM žížalu. Nevím, co myslíš tím přihlášením do jiného účtu. Mám tu jeden účet a jsem tu poměrně dlouho. Z tvého psaní mi připadá, že jsi naklonovaný od Eso rimmra. On mne vysloveně vulgárně napadá. To tobě ani nevadí, vadí ti vyslovení pohrdání. To, že lže Papoušek NfNf rozvedu později. Ani jeden z vás nepředložil žádný důkaz a ty mne osočuješ, že jsem nepředložila zdroje. Nikdo tady nepředložil zdroje, jen zkopírujete nějaký článek pochybného původu. Více rozvedu později. :-E

  Příspěvek z 27. dubna ve 23:30.
  –MM– v něm napsal:

  Magdafox: Pardon, ale to, že se po dopsání svého příspěvku přihlásíš na druhý účet jen proto, aby sis dala palec nahoru, to je součástí rozkládání domečku z karet? :-)

  Co tě vlastně motivuje k účasti v této diskusi? Psát někomu, že jím pohrdáš… no, to je sice nesmírně milé, ale co se z toho dozvíme my? Máš nějaké věrohodné zdroje pro svá tvrzení? To je ten nejsnazší způsob, jak argumentaci vyhraješ. ;-)

  Příspěvek z 27. dubna ve 22:41.
  Magdafox v něm napsala:

  Opět pro Eso rimmer . Tvoje lži a vulgarity ukazují, jaký jsi plný nenávisti a zloby. Lhaním a překrucováním skutečnosti si nepomůžeš. Žádná propaganda ode mne není. Já položila na stůl pravdu, nic víc. Chápu, že ti rozkládám tvůj pomyslný " domeček z falešných karet", ale s tím se budeš muset smířit. Když budeš házet špínu na ty, co říkají nepříjemnou pravdu, tak si tím nevydobýš respekt. Pohrdám podobnými zaslepenci jako jsi ty. Pohrdám lháři.

  Příspěvek z 27. dubna v 16:37, upravený po 6 minutách.
  Papoušek_Nfnf v něm napsala:

  lékařský: A odkud to víš že to nikdo nepotřebuje? Já si myslím že nepotřebujeme nějaké nepravdy a lži od neinformovaných lidí a to nepotřebujeme. Já to zkopírovala proto abych ukázala že jsou to informace z oficiálních stránek a k tomu také píšu svůj názor. Tak proč oni teda probírají pořád to samé dokola, a to není problém? Píšu to pro ty, kteří nečtou oficiální stránky a tvrdí že to o čem píšou je pravda. Proto jsem opsala přímo to, co je na oficiálních stránkách, at si to přečtou a nepíšou různé nepravdy.

  Příspěvek z 27. dubna v 16:23.
  lékařský v něm napsal:

  Papoušek_Nfnf: Jestli chceš diskutovat o Ukrajině, zůstaň prosím v nástěnce o válce na Ukrajině. Nikdo opravdu nepotřebuje číst tvoje nečleněné překopírované komentáře z nástěnky dvakrát. :-|
  Všechny tvoje zdvojené příspěvky jdou odtuď pryč.

  Diskuze navíc není o tom, vnutit všem své myšlenky a narvat je všude, kam to jde...

  Pokud chceš upozornit na nějaký svůj pohled, který jsi už dříve popisovala, není nic lehčího než na něj znovu odkázat a nepsat ho na milión způsobů znovu a znovu. Nový příspěvek věnuj novým informacím a novým reakcím na ostatní.

  Příspěvek z 27. dubna ve 14:25.
  Papoušek_Nfnf v něm napsala:

  Pro Magdafox, místo toho aby špatně mluvit o prezidentovi Ukrajiny, radši si uvědom že o nás prozatím zachránil od napadení Rusů a to v nepoměru vojsk a zbraně s Rusy, to by ne každý prezident dokázal, to jsi spíš měla uznat a to že on má někde tam svoje peníze po srovnání s tím co on dokázal po začátku války tak to úplně zaniká a jestli už mluvit o nějakém prezidentovi tak si něco přečti a podívej o našem prezidentovi s tím taky není úplně všechno tak růžově. Co se týče Azova tak to ti řeknu pravdu jak to je doopravdy s nimi. Na začátku byla to skupina vlastenců které bránily různé nepravosti v Ukrajině např. bojovali proti stavbám které se stavěli tam kde se nesmí stavět, ale v tomto stavu oni byly velmi krátkou dobu možná z blbosti pobrali nějaké znaky které se ne všem líbí, od toho oni velmi rychle odešli a vznikla vojenská speciální jednotka která byla určena na obranu státu. Tuto jednotku cvičili Kanaďané a Američané. A když vezmeme logicky tak Zelenskyj který původem je žít a kterému za války vyvraždili rodinu nacisti tak nemůže podporovat nacisty, taktéž logicky nacisti nemůžou volit za prezidenta žida a s ním takzvaně jak říkáte kamarádit.
  Vojáci Bataliona Azov ukázali jak jsou odvážní a profesionální, navíc za nimi nebylo nikdy zaznamenáno že by dělali nevinným lidem to co dělali nacisti v nacistickém Německu a Putinovská armáda. Doufám že toto nakonec přesvědčí ti lidi kteří píšou něco špatného o Zelenském a Batalionu Azov a že přestanou konečně psát nějaké podivné a nepodložené, nepravdivé nesmysly.

  Příspěvek z 26. dubna ve 23:18, upravený po 8 minutách.
  Eso_Rimmer v něm napsal:

  Magdo, slušně píšu pouze lidem, kterých si vážím. To absolutně není tvůj případ. Lidi co berou ruskou propagandu jako absolutní pravdu nepovažuju za lidi. Tvoje „pravda“ a „skutečnosti“ jsou moc krásné, ale bohužel se vůbec neopírají o realitu. To co píšeš je naprosto v souladu s tím, co hlásá Kreml, což je pro mě říše zla a vše co napíšou, je lež. Původně jsem na tebe nechtěl vůbec reagovat, ale jsi mladá a stále doufám, že pochopíš realitu.
  Korupce a rozkrádání nemá absolutně nic společného s daňovým rájem. Je to legální prakticky všude a tak to skoro každý dělá.
  Zdravotníky, hasiče a ostatní složky státu - Ukrajiny, právě na jejich vlastním území vraždí mongolské hordy z ruska. Taky dost znásilňují a popravují civilisty - to je realita (ty masové hroby si můžeš vyhledat). Hádám ale, že podle tebe si tohle ukrajinci dělají sami a svádí to na ty ruské chudáky, co na ukrajinu zabloudili v tanku?

  Kdyby bylo po mém, tak bych lidi jako ty deportoval do ruska. Stydím se za to, že vůbec mluvíš stejným jazykem. Jsi koště.

  Příspěvek z 26. dubna ve 21:30.
  Magdafox v něm napsala:

  Pro Eso rimmer. Za prvé, bylo by dobré psát slušněji bez osočování. Druhá stránka je, že jsem napsala pravdu, a ta bývá často pro mnohé nepříjemná, ale vychází ze skutečnosti. Třetí věc je otázka reformy nacionalistických batalionů. Není pravda, že by prošly jakoukoliv reformou a už vůbec, že by je za něco trestali. Nedošlo od založení k žádným změnám a jádro podobných pluků tvoří stále tito militanti s pochybnými způsoby. Čtvrtá věc se týká daňových rájů. Když se jejich prezident stylizuje do role bojovníka proti korupci a rozkrádání, tak by měl jít příkladem a ne okrádat vlastní domovinu. Když by to dělal každý, tak stát nebude mít na základní potřeby, a to jsou zdravotníci, hasiči a ostatní složky státu. Je potřeba shodit růžové brýle. >X<-

  Příspěvek z 26. dubna v 18:32.
  Killercow v něm napsala:

  Killercow: Páni ,tohle je úžasné! 5…
  Můžu se zeptat, proč tolik nesouhlasných palců? já jen říkám svůj názor na kvalitu článku! 8-o

  Příspěvek z 23. dubna v 0:29, upravený po 18 minutách.
  Papoušek_Nfnf v něm napsala:

  Na ČT 24 bylo jasně řečeno že momentálně v Rusku je zaznamenáno minimálně 50 různých nacistkých skupin, jsou to ti kteří propagují nacismus atd. Také po celém Rusku se začaly objevovat se velké skupiny Kriminálníků které si nazývají sebe vory v zákoně jsou tam kriminální recidivisti aj velké množství dětí a dorostenců, všichni jsou oholení na hlavě, mají na sobě různé kriminální tetování, tyto seskupení připadávají, bijí a okrádají lidi a je jich stále víc a víc. Ukrajinský Azov vznikl po obsazení Ukrajinského Krymu Ruskými vojsky, je to jednotka která byla cvičena zahraničními cvičícími jednotky. Azov je speciální batalion vytvořena na obranu státu, jsou to profesionálové. Že jsou oni nacisti to je všechno lež, je to propaganda Ruska, která byla vymyšlená jen proto, aby byla záminka vojensky napadnout na Ukrajinu. Azov nikdy na nikoho nenapadal, neraboval, neutlačoval a nebombardoval žádný stát a také nikdy nikomu nevyhrožoval a nikdy nehajlovali jako za nacistkého Německa. Azov je to jednotka jako např. modré barety a jsou takových podobných vojenských jednotek po světě víc. Ti kteří o tom nic neví, můžete najít informace na internetu.
  A to že Ukrajinci oslavují Ukrajinu slovy „Sláva Ukrajině“ Na tom není nic špatného že oslavují svojí vlast těmito slovy, také chválí svoje Geroje slovy „ Sláva Gerojům“ Na tom taky nevidím nic špatného, ted tyto slova opakuje celý demokratický svět. Dneska v Rusku v televizi každý den také říkají že celý demokratický a svobodný svět jsou nacisti, také s tím souhlasíte? Nebo jak to je? První někteří z vás byste měli najít nějaké pravdivé informace na různých oficiálních stránkách, také můžete pobrat nějaké informace z ČT 24, je to tam každý den a potom něco o tom psát. Žádní nacisti na Ukrajině nejsou, dlouhé roky žijí na Ukrajině lidé různých národností, učí se, pracují a žili v klidu, také je známo že tam žili a učili se lidé z Asie, z Afriky atd., Mnoho těchto lidí to znamená cizinců jsme viděli v naších zprávách po vypuknutí války, bylo jich hodně. Také tam žili spolu bez problému různé národnosti např. Ukrajinci, Rusi, židi a jiné. Ve zprávách ČT vypovídalo hodně Rusů kteří žili v Ukrajině přiznávali že jsou Ruské národnosti a že po vypuknutí války zříkají se Ruské národnosti a že už Rusko nechtějí ani znát. Také jsou videa, kde Ruský občané žijící v Ukrajině nadávali na začátku války Ruským vojákům a stáli přímo před Ruskými tanky, křičeli že „my jsme Rusi a vy nemáte co tady dělat, vypadněte zpět do Ruska a nechte nás žít v klidu“. Na internetu je jedna Ruská židovka která už dlouho žije v Americe, na svém Youtube Kanále když začala válka na Ukrajině prohlásila že kvůli tomu že je židovka v Rusku velmi trpěla, ona i její rodina, tak kdo je potom nacisti Ukrajinci anebo Rusi? Hodně Ukrajinských židů na začátku války z Ukrajiny odjeli do Izraele

  Batalion Azov je dobrovolnická milice, vznikla 5. května 2014. Příslušníci oddílů Azov, nazývaní „černooděnci“, jsou součástí ukrajinské Národní gardy a podléhají velení ministerstva vnitra.

  Papoušek_Nfnf: 20. 4. 2022 na Interwiew…

  Příspěvek z 22. dubna ve 22:44, upravený po 4 minutách.
  Eso_Rimmer v něm napsal:

  Magdafox co to meles o nacionalistickych batalionech. Ano pred osmi lety mozna tam par clenu byli nacci, ale proslo to uplnou reformou a je to dost prisne trestano (bohuzel uplne vsechny armady maji mensi nebo vetsi problem s nacky). Je treba taky cist realitu a ne pouze ruskou propagandu. A ano ty danove raje jsou hnus, ale kdyz ta moznost je a neni to nelegalni tak uprimne kdo z nas by to neudelal?

  A ty „nacionalisticke bataliony" ktere zminujes uz brani skoro dva mesice kompletne obkliceny Mauripol. Radsi deset takovych batalionu na obranu nez jeden rusky prapor (je dost velka pravdepodobnost, ze tech nacku v tom ruskem praporu bude mnohem vic).

  Příspěvek z 16. dubna v 17:14.
  rex99999 v něm napsal:

  V tomto s Magdafox musim souhlasit.

  Příspěvek z 9. dubna ve 20:34.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Existují politici, kteří jsou poctiví, neúplatní, slušní, skromní, mají skvělé myšlenky, plány a nápady a svět podle nich by byl skvělý. Jenže, mimo jiné právě kvůli té skromnosti, nedokážou své myšlenky dobře podat veřejnosti. A pak buď upadnou do zapomenutí, nebo jejich skvělé myšlenky najdou uplatnění po řadě let, kdy jejich zaprášené knihy a projevy vytáhne na světlo někdo průbojnější.
  U politika je výhodou, když je bývalý herec a dokáže své myšlenky mnohem účinněji podat veřejnosti nebo svým politickým partnerům. Zelenskyj jistě není dokonalý, ale v současné situaci mu jeho herecká minulost do jisté míry pomáhá v naprosto kritické situaci, ve které je celá jeho země a kterou si většina z nás neumí představit. Současné Ukrajině jde v první řadě o přežití. Až si zajistí přežití, bude možné řešit, zda si někdo někam ulejvá nějaké peníze nebo podobně. Ale v současné době Zelenskyj dělá, co může, pro přežití svého národa. Snad se mu to podaří.

  Příspěvek z 7. dubna v 19:44, upravený po 2 minutách.
  MonikaJanka v něm napsala:

  To o tých peniazoch: zvažovala som, či to spomenúť, ale nakoniec som to vynechala. Netvrdím, že Zelenskyj je dokonalý, okrem dobrých má aj zlé stránky. Ale nedá sa povedať, že je zbabelec, zostal pri svojom ľude, aj keď mal možnosť utiecť. Bude sa hlavne spomínať na jeho hrdinstvo počas vojny s Ruskom. Inak, jeho prejavy mám rada, okrem iného sa mi páči, že keď sa prihovára Rusom, tak používa ruštinu.

  Příspěvek z 7. dubna v 18:36.
  Magdafox v něm napsala:

  Celý článek je pojat vysloveně růžově. Skutečnost taková růžová není. Je tu decentně vynecháno, že vyvádí po celou dobu peníze do daňových rájů. A o veřejné podpoře nacionalistických batalionů ani nemluvím. Celé jeho projevy jsou plné patosu, kdy ostatním nutí pocit viny. Však se to jako herec učil dost dlouho ve svých komediálních šou. Je potřeba ukazovat realitu a ne barvit svět na růžovo. O=

  Příspěvek z 7. dubna v 17:51.
  Killercow v něm napsala:

  Páni ,tohle je úžasné! 5 tlapek na stoprocent! :->

  Příspěvek z 7. dubna v 16:36.
  džüngaRáčekChlupäček v něm napsala:

  Hezký a zajímavý článek ok Volodymyr je borec a hezkej chlap :->

  Příspěvek z 7. dubna ve 14:38.
  MichP v něm napsal:

  Na začátku, když byl Zelenskyj zvolen prezidentem, měl jsem trošku pochybnosti, protože neměl žádnou zkušenost s politikou, a vést Ukrajinu není jako vést ČR...

  Nakonec on to zvládl! Ukázal že lídr státu NESMÍ hned utíkat z boje :-)

  P.S. Sluhu národa teďka taky sledují, fakt fajn seriál :-D

  Příspěvek z 7. dubna v 11:36, upravený vzápětí.
  Ema_P v něm napsala:

  Ahoj, tento článek je krásně napsaný. Je mi Zeleňského líto, protože to už na něm jde vidět že je unavený a vystresovaný, ale stále pokračuje a chrání svoji zem....$>
  Sláva Ukrajině!$>

  předchozí 1 další