Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Kůň, panenka nebo filmový hrdina?

  vydáno  •  Volný čas doma · Předškolákům
  Zatímco opravdového koně si může dovolit jen málokdo (ať už kvůli penězům a nebo kvůli prostoru), pak koně virtuálního si může dopřát téměř každý. V počítačových hrách, které vám dnes představíme, ožívají oblíbené filmové postavy a nechybí v nich ani snad nejznámější panenka na světě - Barbie.

  © CD Projekt

  Můj kamarád kůň

  Toužíš být jezdcem a přitom nemít po těle modřiny od pádu z koně? Pak osedlej svého kamaráda koně a zkus si zahrát proti ostatním jezdcům. Vše je uděláno tak, abyste měli pocit jezdce v sedle. Vyhrávat můžete nejen světové šampionáty, ale i různé doplňky pro sebe a svého koně.

  Můj kamarád kůň.V profilu si můžete přizpůsobit charakter i vzhled svého koně. Ale má-li být hra co nejvíc odpovídající realitě, není možné na koni pouze jezdit a vyhrávat. Musíte se o něj také dobře start – čisti ho, kartáčovat, hřebelcovat.

  Hru Můj kamarád kůň doplňuje 12 miniher – můžeš sbírat na louce motýly, vyhánět škůdce z kukuřičného pole, šetřit peníze do prasátka – pokladničky a mnohé další.

  Lego Batman

  Lego BatmanTato počítačová hra volně navazuje na mnohá filmová a komiksová zpracování populární postavičky Batmana. Nabízí možnost ovládat legendárního ochránce města Gotham City, ale i jeho bratra v převleku a ve zbrani Robina.

  Oba budou chytat celou řadu nebezpečných zločinců i známých zabijáků včetně Jokera a Tučňáka. K tomu jim poslouží nejenom široká nabídka zbraní a doplňků, ale i řada oblíbených dopravních prostředků.

  Ratatouille

  RatatouilleV sérii Nejen podle filmu vzniká řada her, které jsou zaměřeny kromě filmových titulů také na hry, které vznikly podle TV seriálu či komiksů. Počítačová hra Ratatouille vznikla podle stejnojmenného animovaného filmu od Disney/PIXAR.

  Příběh nás tentokrát zavede do zcela nového a originálního světa, v němž se setkají dva naprosté a nemyslitelné protiklady – krysa a 5-ti hvězdičková gurmánská francouzská restaurace.

  Hra nabízí neobvyklý pohled na akční žánr a zaručeně vtáhne hráče do hlubokého a rychle měnícího se herního děje, naplněného mnoha minihrami, veselými „vloupačkami“, šílenými akcemi a divokými honičkami.

  Barbie - Salon krásy.Svět Barbie

  Barbie je nejoblíbenější a nejznámější značka panenek. V řadě počítačových her Svět Barbie je nyní 9 titulů, které jsou určeny spíše mladším slečnám ve věku 4 – 10 let. Ve hře Svět Barbie: Dobrodružství s koňmi se společně s Barbie stanete detektivy a pomůžete jí vyřešit záhadu se zmizením závodního koně Lucky. V Salonu krásy se přidáte k Barbii a jejím kamarádkám a stanete se stylistkou.

  Dalším z titulů je Módní přehlídka. S barbie se vypravíš na týden módy v Paříži. Ještě dřív však předvedeš své návrhářské schopnosti a pomůžeš vytvořit pro Barbie a její kamarádky stylové modely. Ve svém vlastním návrhářském studiu si můžeš hrát s různými styly, vybírat z nesčetného množství vzorů, látek, barev a potisků. Volba vhodného účesu a těch správných střevíčků je už závěrečnou třešničkou na dortu!

  Hry přináší společnost www.cdprojekt.cz

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (12)

  Příspěvek z 1. dubna 2009 ve 14:45.
  natyakone v něm napsal:

  Koně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Koníčci!!!!! Moc strašně bych si přála mít tu hru Můj kamarád kůň!!!!!!!!!!
  Miluji koníčky!!!!!!101010101010101010101010101010

  Příspěvek z 11. března 2009 v 19:00.
  10štěnat v něm napsal:

  Reakce na 10štěnat:

  jejda promin já sem odpověděla sama sobě protože jsem si mislela že to píšeš ty.

  Příspěvek z 11. března 2009 v 18:59.
  10štěnat v něm napsal:

  Reakce na 10štěnat:

  no já vím.