Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Diskuze k Alíkovině

    « Přejít na článek

    Kvíz: Loga, která vládnou světu

    Nový příspěvek do diskuze:

    Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

    Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 19. května v 15:14.
    riky5829 v něm napsal:

    Takto vyzerá Edupage

    Příspěvek z 19. května ve 13:41.
    JáJá1 v něm napsal:

    My taky používáme Bakaláře, o té 3 jsem v životě neslyšel.:-D;-D

    Příspěvek z 19. května ve 12:49.
    bokul v něm napsala:

    Zajímvý kvíz.
    Trojku jsem dala až na třetí pokus. (A v diskuzi jsem následně našla vysvětlení.)

    Příspěvek z 18. května ve 22:38.
    riky5829 v něm napsal:

    Bumblebee: Keď otvoríš Alíka na PC, v hornej lište bude toto. :-)

    Příspěvek z 18. května ve 20:41.
    Bumblebee v něm napsal:

    Já mám školu online. Ale nástěnky jsou jinak

    Příspěvek z 18. května v 17:10.
    Googl v něm napsal:

    My máme Edupage,takže vím

    Příspěvek z 18. května ve 14:50.
    riky5829 v něm napsal:

    Cirilla12: To si nevedela? Priznám sa, ani ja. Takže tu máš Lídl psa.

    Příspěvek z 18. května ve 12:59.
    Cirilla12 v něm napsala:

    Devět bodů. A to o Lidlu jsem fakt netušila 8-D teď se nemůžu zbavit dojmu že tam je vážně pes 8=
    Hezký článek

    Příspěvek z 18. května ve 12:45.
    Romulus-Caesar v něm napsal:

    No jo to my drive narozeni nemuzeme vubec znat, ale diky...

    Příspěvek z 18. května v 11:11.
    riky5829 v něm napsal:

    majdulaa200 to povedala správne. EduPage je nepriateľ väčšiny študentov, pretože nahrádza papierovú žiacku knižku, triednu knihu, dochádzku, slovníček, ...

    Příspěvek z 18. května v 10:28.
    majdula2000 v něm napsala:

    Trojka není na kreslení hlasem, ale na komunikaci se školou. Bude to aplikace EduPage. Pro tyto účely je aplikací víc, mi přijde, že Bakaláři se používali spíš dřív, teď už i v ČR spousta škol využívá jiné alternativy, třeba Školu Online. Autor kvízu je Slovák, tak je možné, že u nich je naopak rozšířenější ta z kvízu.

    Příspěvek z 18. května v 10:10.
    Havířovák v něm napsal:

    Trojka. Co je to za aplikaci? My jsme totiž používali Bakaláře s úplně jiným logem.

    Příspěvek z 18. května v 9:20.
    Romulus-Caesar v něm napsal:

    Jak se prosim jmenuje appka na kresleni hlasem viz č3 to by me fakt zajimalo, dekuji. Vse ostatni spravne, ale tohle neznam.

    Příspěvek z 18. května v 8:27.
    riky5829 v něm napsal:

    Veď to je easy, nie? :-)

    Příspěvek z 18. května v 7:51.
    kombausata v něm napsala:

    9

    Příspěvek z 18. května v 7:00.
    Metalistka v něm napsala:

    9 bodů

    Příspěvek z 18. května v 6:52.
    morceMaty v něm napsala:

    Dvě chybky, 3 a 9. >X<-

    Příspěvek z 18. května v 6:50.
    riky5829 v něm napsal:

    Gratulujem!

    Příspěvek z 18. května v 6:39.
    Emuleee v něm napsal:

    Osm bodů <3 špatně jsem měla akorát logo na Alikovi 8-o