Diskuze k Alíkovině
« Přejít na článekKvíz: Loga, která vládnou světu
Zajímvý kvíz.
Trojku jsem dala až na třetí pokus. (A v diskuzi jsem následně našla vysvětlení.)
Devět bodů. A to o Lidlu jsem fakt netušila
teď se nemůžu zbavit dojmu že tam je vážně pes
Hezký článek
majdulaa200 to povedala správne. EduPage je nepriateľ väčšiny študentov, pretože nahrádza papierovú žiacku knižku, triednu knihu, dochádzku, slovníček, ...
Trojka není na kreslení hlasem, ale na komunikaci se školou. Bude to aplikace EduPage. Pro tyto účely je aplikací víc, mi přijde, že Bakaláři se používali spíš dřív, teď už i v ČR spousta škol využívá jiné alternativy, třeba Školu Online. Autor kvízu je Slovák, tak je možné, že u nich je naopak rozšířenější ta z kvízu.
Trojka. Co je to za aplikaci? My jsme totiž používali Bakaláře s úplně jiným logem.
Jak se prosim jmenuje appka na kresleni hlasem viz č3 to by me fakt zajimalo, dekuji. Vse ostatni spravne, ale tohle neznam.



