Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Kýchací šiška

  vydáno  •  Pohádky

  Zajímá vás, kde se tu vzala kýchací šiška a proč je vlastně tady? Tak si přečtěte můj článek, ale pozor, je to jenom moje teorie.

  Kýchací šiška, © veverka270927

  Kdysi dávno rostla na stromě šiška. Šiška pořád jenom kýchala a nemohla přestat. Všichni ostatní si mysleli, že je to neposlušná šiška, protože pořád jenom kýchala a mysleli si, že to dělá schválně, aby je provokovala. Kýchací šiška by moc ráda přestala, ale nevěděla jak. S šiškou se ostatní šišky, které s ní byly na stromě, vůbec nebavily a ona byla smutná. Neměla žádné kamarády a furt jenom kýchala.
  Jednoho dne kýchala už tak moc, že ze stromu spadla, ostatní šišky se jí smály a šiška nevěděla, co bude dělat.

  Dopadla na zem a nevěděla, kam půjde. Zvedla se a šla, šla dnem a nocí a měla stále větší a větší hlad. Za chvilku narazila na veverku, která jí pomohla a dala najíst, staly se opravdovými kamarádkami. Kýchací šiška nikdy nezažila, že by se s ní někdo normálně bavil, pomáhal jí a neposmíval se jí, byla moc ráda a veverka taky.

  Veverka se šišky zeptala, kde bydlí, a šiška jí povyprávěla celý svůj příběh. Veverce to bylo moc líto a rozhodla se, že šišce pomůže najít domov. Veverce vůbec nevadilo, že šiška neustále kýchá, bylo jí šišky moc líto.

  Veverka s kýchací šiškou šly dny a noci a snažily se najít někoho, u koho by kýchací šiška mohla bydlet. Nikdo šišku nechtěl, protože, jak už všichni víme, pořád kýchala.
  Veverce to bylo líto, ale už musela jít, šišku by vzala s sebou, ale nemohla, musela chodit do práce, kde také bydlela. Veverka se s kýchací šiškou rozloučila a šiška jí poděkovala.

  Šiška chodila dále lesem až došla před velikou bránu. Ta brána vypadala opravdu krásně a šiška se rozhodla, že tou bránou projde. Jakmile bránou prošla, ocitla se na webu Alíka. Šiška teď vůbec netuší, kde je. Alík se jí to snažil několikrát vysvětlit, ale šiška to bohužel nechápe, ale je ráda, že si může kýchat, kolik chce, a nikdo se jí neposmívá. Alík taky neví, kde se tu šiška vzala, ví jenom to, že poprvé se u něj objevila 1. prosince 2019.

  Co bude s šiškou dál? Tak na to si musíme počkat.

  Doufám, že se vám můj článek líbil.

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 1. července 2020 v 10:09.
  Popokatepetl v něm napsala:

  Dobrý článek ok:->

  Příspěvek z 1. července 2020 v 7:45.
  Kubik111 v něm napsal:

  pěkný článek 5 tlapekokokokokok