Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Lady Gaga jsem si nenechala ujít

  vydáno  •  Kultura · Hudba
  Ve středu 17. listopadu vystoupila zpěvačka Lady Gaga poprvé v České republice. Na koncertě ve vyprodané O2 aréně zazpívala písničky z alba The Fame Monster. Bohužel její show odstartovala o hodinu později, takže ti, kteří přišli v sedm (koncert měl začít v půl osmé), dlouho vyčkávali.

  Lady Gaga - Americká popová star vystoupila v Praze ve středu 17.11. 2010, © MAFRA

  Pak to přeci jen rozbalila na začátek předkapela Semi Precious Weapons, která publikum sice uchvátila, všichni ale doufali, že už brzy přijde sama Lady Gaga. Lístky byly vyprodané týdny před vystoupením a ti, kteří si je koupili včas, mohli stát v davu přímo u pódia, což je zážitek. Pro někoho ale i nepříjemný - tři holky kolem deseti let tam omdlévaly, jak na ně dav tlačil. Naštěstí jsem nebyla mezi nimi.

  A pak konečně začala zpívat Lady Gaga! Písně byly různé - nejdřív přišla trochu nezajímavá show, ale postupem času se to zlepšilo. Asi v půlce koncertu zpívala ladné pomalé písničky a při tom hrála na klavír, což asi nikdo neočekával. Poslední tři písničky Lady Gaga opravdu rozjela - šlo o Poker Face, Paparazzi a Bad Romance. Přesně v tom pořadí, v jakém je zpívala, je mám ráda.

  Myslím, že nikdo nebyl nespokojen. Ti, kteří odešli hned po písničce Bad Romance, měli při výjezdu z parkoviště jen malou frontu. Ti, kteří na něco ještě čekali, mohli v klidu čekat třeba hodinu. Všichni ale odešli s vynikajícími myšlenkami, že ty poněkud drahé lístky stály za to!

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (67)

  Příspěvek z 28. února 2011 v 11:56.
  mišička0159 v něm napsal:

  je gutá

  jak jsem ji slyšela na poprvé tak se mi moc nelíbila ale když už ji mám na mobile tak se mi  moc líbí tak čus tak se někdy za se na píšeme papapapapapapapapapapapa1625
  4

  Příspěvek z 8. ledna 2011 v 11:14.
  mančík v něm napsala:

  NEVADÍ

  Mně se písničkyn od Lady Gagy moc líbí. A ani mi nevadí, že jsem nebyla na koncertu v Praze. Já jsem tam ani nechtěla. kdybych chtěla slyšet lady Gagu, tak si zapnu PC.

  Příspěvek z 12. prosince 2010 v 18:14.
  coolcatW v něm napsal:

  nej..

  jo to bylo nejlepšíí .. hlavně ty pomalí.. :-*10