Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Láska

  vydáno  •  Vztahy
  Už jste, nebo jste byli, zamilovaní? Já sice ještě ne, ale ráda bych vám o tom napsala článek, který bych chtěla věnovat zejména holkám.

  Láska má mnoho podob. Mateřská láska, partnerská láska či láska ke zvířatům. Já mám zvířata moc ráda a třeba svoji kočku bych za nic na světě nevyměnila, protože ji mám moc ráda a i ona má ráda mě. Moc rády si spolu hrajeme a baví to nás obě. Láska je prostě úžasná, přesto dokáže bolet.

  Stala se mi jedna taková příhoda. Asi poprvé jsem totiž viděla, jak se dva lidé líbají, lépe řečeno, byli to ještě děti, ale už chodili do osmé třídy. Líbali se a objímali za rohem u autobusové zastávky. Někomu to může přijít divné, líbat se na veřejnosti, což chápu, ale někdy to může být tak dojemné, až se vám chce z toho brečet.

  Já ještě kluka neměla a ani nemám a myslím, že jen tak mít nebudu, protože nejsem zrovna hezká holka, přestože si to někteří myslí, třeba kamarádky nebo rodiče.

  Jedno si ale pamatujte. Holky, pokud se trápíte s tím, že nemáte kluka, tak nemějte strach. Jiná má kluka dříve, jiná zase později. U každého je to zkrátka jinak. Každopádně se pro každou jednou najde ten pravý, který vás bude doopravdy milovat.

  Lásce neporučíte, ta k vám musí přijít sama, ať už dříve či později. Samozřejmě vám holkám i klukům, kteří ještě nikoho nemáte, přeji, abyste co nejdříve našli toho pravého nebo tu pravou.

  Doufám, že se vám článek líbil. Mějte se hezky.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  naťous101 v něm napsala:

  Reakce na fyrefli:

  No je hodně pravděpodobné ,že by ses mu mohla líbit, ale pozor jestli tě nebere jen jako kamarádku. Uvidíš časem 16 přeji hodně štěstí

  fyrefli v něm napsala:

  Reakce na Catred:

  Nápodobně mohl by mi někdo potadit? Líbí se mi jeden kluk jménem Marek Juttner 10 když mě vidí i v 5:00 tak se na mě usměje a rozáří se mu oči říká mi že jsem dobrá a chytrá když jsme spolu seděli tak mě hladil po rameni chová se ke mě hezky tak se chová jen ke mě10 a Kateřině8 byly jsme kamarádky(s Kateřinou) ale pak do toho přišel Marek . Myslíte že se mu líbím?191010101010

  Příspěvek z 11. července 2016 v 7:49.
  Catred v něm napsala:

  kluk

  Já mám z klukem problém protože sedí vedle nejpopulárnější holky z naší třídy a myslím že miluje mě ale i ji