Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Láska mého života

  vydáno  •  mazlíčci
  Když jsem byla malá, moc jsem chtěla koně. Byly mi tak tři nebo čyři roky a už jsem věděla skoro všechno o koních. Byla jsem zasněná. Měla jsem všude fotky koní. Neměla jsem knihy o vílách, princeznách. Měla jsem knížky o koních a tak to začalo.

  V Radkově Lhotě na Přerovsku závodilo v parkuru na třicet koní a poníků. Pro řadu z nich to byl první letošní závod, zároveň už ale šlo i o přípravu na klasické překážkové dostihy., © MAFRA

  Když jsem byla o něco starší, asi šest nebo sedm, tak jsem moc chtěla vlastního koně. Snila jsem o tom. Zvláštní je, že jsem nesnášela takové to vození na koni, já jsme chtěla jezdit. Věděla jsem o koních všechno. Jak se mají správně držet opratě, jak řídit koně. 

  Když mi bylo osm let,  začala jsem jezdit. Máma mi to s těžkým srdcem dovolila. Byl to takový super pocit, když jsem vysedla na koně a jezdila. Bylo to skvělé. Když mi bylo devět, dostala jsem svého vlastního koně.  Měla jsem takovou radost, že jsem ani nevěděla, co mám dělat. Bylo to nádherné stvoření a najednou bylo jenom moje a moje. Nemohla jsem tomu uvěřit. Dala jsem jí jméno Celestia. 

  Začala jsem jezdit ještě více a hlavně jsem se specializovala na parkur a na drezuru. Snažila jsem se a makala na sobě. Stala jsem se úžasnou jezdkyní. A teď mi je patnáct, mám dva překrásné koně a jedu na soutěž do Asie. Vybrali mě z 55 jezdkyň z celého světa.

  Tak to je můj život. Když děláte něco, co vás baví, tak si uvědomíte, jak vás to naplní a jak jste důležití. Tak nedělejte to, co chtějí ostatní, ale to, co chcete vy. A budete žít tak super jako já.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (11)

  Příspěvek z 19. srpna 2015 v 8:15.
  kolal v něm napsala:

  lzes

  Není to pravdě a mezi otěžemi a přáteli je hodně velký rozdíl.

  Příspěvek z 16. července 2015 v 7:52.
  konemy v něm napsala:

  Reakce na carmen689:

  Ty jsi nenapsala že s tebou jede dalších 55,tys napsala že TEBE VYBRALI z 55 jezdkyň z celého světa,milá Kateřino. To je tak zasádní rozdíl! Lžeš,jako když tiskne. A já pochybuju že je ti 15. Tohle by napsala i osmiletá holčička. Lhát umí každej.

  carmen689 v něm napsala:

  Reakce na kolal:

  ja nelzu