Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Láska na první pohled

  vydáno  •  kamarádství · vztahy · kamarádi
  Už se vám taky stalo, že jste se zamilovali na první pohled? Mně také, ale ty první "lásky" nebyly opravdové. Jenomže pak jsem si všimla čirou náhodou JEHO. Je mi 11, za 2 měsíce mi bude 12. Stalo se to, když mi bylo 10.

  Starší žáci Jan Hrach a Marek Wohlgemuth trénují hlavičkové souboje v areálu českobudějovického Dynama. (červenec 2005), © MAFRA

  Kamarádka už hrála fotbal a jednou jsem se šla na ni dívat. Cestou mi řekla, že viděla hezkého kluka, který na ni byl milý, vtipný a zdravil, přitom ji neznal. Jakmile jsem ho uviděla, řekla jsem si pro sebe: ten je heeezkej.

  Ve škole jsem na něj pořád myslela a nedávala pozor. A pak mi došlo: zamilovala jsem se! A začala jsem se chodit dívat na zápasy mužů. ON tam taky chodil a jednou jsme s kamarádkou vymyslely, že si s nimi zahrajeme fotbal. A já se musela jít zeptat. Naštěstí to odkýval. Kluci byli spolu a my taky. Potom jsme museli jít a oni taky.

  Příští zápas se to opakovalo. Ovšem příští zápas byl trochu jiný. Pršelo a my se šli schovat. Stála jsem těsně vedle NĚHO a naše mikiny se dotýkaly, jak jsme na sebe byli namačkáni.

  V listopadu se vše změnilo. Změnil se. Na fotbal chodí spousta kluků. S jedním se znala ségra kámošky a byla s ním legrace. Jak si ON všiml, že se s ním smějeme, začal na zuřit a říkat: "Kámo, ty ty holky teda nabaluješ!" S kamarádem je legrace, ale je menší a jsme jen kamarádi.

  Zapomněla jsem vám říct, že ON tvrdil: "Za míčem utíkáš, jako kdybys tančila." To mě začalo žrát a tak jsem si na něj doma vymyslela stěrku. Věděla jsem, že mi to řekne znovu. A začal: "Ty za tím míčem běžíš, jak kdybys tančila." "No a ty za ním běžíš, jako kdybys byl Nanynka a šel do zelí." Kluci spadli na zem a chechtali se jako malí. 

  No, vybrala jsem si kluka, který je nad moji úroveň. Štve mě, ale mám novinku. Zajímá se o mě jeden úžasnej kluk. Snad bude lepší.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Příspěvek z 2. února 2014 ve 14:52.
  ninburk v něm napsala:

  láska

  no bylo to dobré úplně mě to vystihlo to bylo přesně i o mojí bývalé lásce  a já říkám ano4

  Příspěvek z 29. ledna 2014 v 8:01.
  Amiye v něm napsala:

  No. .

  Neverim v lasku na prvni pohled ani na to, ze se muzes zamilovat uz v deseti :) Treba jo, to netvrdim. Ale prijde mi, ze dneska je to dospivani moc rychle. Ja si v deseti hrala venku, kluci se mi sice libili, ale nevidela jsem v nich nic nez jen kamarady :) Navic, tak rychle se odmilovat. . . to pokud si zvadla. tak to palec hore :) Snad ti to vyjde priste no, treba az budes starsi ;) Ale jinak. . pekne napsano a docela jsi ho setrela :D:)

  Příspěvek z 27. ledna 2014 v 18:08.
  Tenistka11 v něm napsala:

  :O

  Krásný článek!

  Taky jsem měla kluky a vždycky to byli sportovci... Fotbalisti a jeden byl florbalista...

  Článek se mi líbil4