Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Legoland

  vydáno  •  Volný čas venku · Cestování · Prázdniny · Hry, hračky
  Už delší dobu sbírám lego, a proto jsem si přál podívat se do Legolandu. Když jsem měl desáté narozeniny, tak mě rodiče naložili do auta, že jedeme na dlouhý výlet. Vyjížděli jsme asi kolem druhé hodiny v noci a já se pořád ptal, kam jedeme. Ale mamka ani taťka mi to neřekli, že prý je to pro mě překvapení.

  Po dlouhé cestě, když už jsme se blížili k cíli, jsme míjeli různé figurky z lega, ale mě stále ještě nenapadlo, kam jedeme. Až když jsme přijeli k bráně, a já viděl velký nápis Legoland, jsem konečně poznal, kde jsme, a měl jsem z toho obrovskou radost.

  Poté, co jsme prošli bránou, jsem nevěděl, kam dřív jít. Zajímalo mě všechno.
  Taťka vzal mamku na jednu atrakci, kde si sedli do takového křesla, kde je připoutali a vypadalo to, jako že je obrací robot. Pořád to s nimi házelo a otáčelo je to i hlavou dolů, byla to legrace.

  Já se ale nejvíc těšil na Star Wars, protože toto lego sbírám a hrozně se mi líbí. Bylo úžasné vidět postavy ze Star Wars v životní velikosti a všechny lodě a figurky snad ze všech dílů.

  Také jsme navštívili kino, kde na nás jako padal sníh. Pak jsme vyjeli na točící rozhlednu, kde byl vidět celý Legoland z výšky. Dále jsme šli na autíčka, která vypadala jako z kostek lega a super bylo jet i autíčkem v safari, kde byla zvířata z lega i se zvukem. Moc se mi líbila i jízda pirátskou lodí, tam jsme stříkali z děl vodu na jinou loď a byli jsme úplně mokří. A když jsme odcházeli, tak jsem si mohl vybrat v místním krámku nějaké lego a rodiče mi ho koupili k narozeninám.

  Byli jsme zde od rána až do doby, kdy se zavíralo a bylo to vážně super. Budu rád, když se tam ještě někdy podívám, protože je to vážně úžasné místo. Všem, kdo mají rádi lego, doporučuji, aby se jeli podívat do Legolandu, protože to vážně stojí za to.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 26. dubna 2014 ve 14:36.
  Ketrinka1 v něm napsala:

  ketrin

  já miluju lego!!sice ho nezírám ale ráda si s ním hraju.16moc bych do Legolandu chtěla
  ale nemůžu.13
  jinak moc krásný článek144

  Příspěvek z 24. dubna 2014 v 15:03.
  Hracky-kong v něm napsal:

  Achjoo

  Taky bych si moc přál podívat se do Legolendu ale je to moc drahýýý13