Alíkovina

Letní tábor 4camps

vydáno

Rádi se koukáte na youtubery jako já? Rozhodla jsem se napsat něco málo o letním táboru 4camps s youtubery :).

LETNÍ JÍZDA: Skautský tábor oddílu Pěnkavy, Mášovna pod Jelením vrchem, © MAFRA

Rozhodla jsem se napsat něco málo o táboru 4camps. Doufám že se vám můj článek bude líbit, a jdeme se pustit do základních informací. 4camps jsou tématické letní tábory pro všechny od 7 do 18 let. Jsou 4 areály-Jižní Čechy, Morava, Slovensko - Bílé Karpaty. Doprava na tábor je ze všech větších měst v ČR i na Slovensku, a to si myslím, že je skvělé.

Do 4camps patří:
Playcamp - Na Playcampu si zahraješ s oblíbenými Youtubery a Let‘splayery, které znáte z internetu. PlayCamp není jen o počítačích. Čeká vás sport, soutěže, koupání a spousta další zábavy na super výpravách.
Craftcamp - Na CraftCampu poznáš nové přátelé a můžeš potkat tvé oblíbené Youtubery a Let’splayery. Buď o prázdninách v centru dění! CraftCamp není jen o počítačích a PC hrách. Čeká tě sport, soutěže, koupání, táborák a bojovka
Stylecamp - Setkání s Beauty vlogerkami, společné natáčení a focení s Youtubery. Workshopy s odborníky v oblasti zdraví a krásy. Tanec, projížďky na koních, pobyt v přírodě, sport, koupání, výlety, diskotéka s Youtubery a další aktivity
Videocamp - Láká tě herectví? Máš talent a chceš ukázat, co v tobě je? Přijeď mezi nás! Naučíš se pracovat s hlasem, mimikou a další fígle pro úspěšné herce. VideoCamp ti dá možnost zazářit před kamerou a třeba odstartovat svou kariéru.

Dále tu máme také Movecamp a Icecamp.

Pokud byste se chtěli podívat na oficiální stránky 4camps, tak tady je máte :
www.4camps.cz/

Tohle by bylo vše, a děkuju za přečtení.

Autorka:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (7)

Příspěvek z 24. února v 19:13.
Colossus v něm napsal:

bleh, odpad:-D

Příspěvek z 23. února v 19:43.
Johankah22 v něm napsala:

já tam tento rok jedu a strašně se těšm:-):->R^

Příspěvek z 22. července 2017 v 16:56.
trglinek v něm napsala:

Můžu doporučit byla jsem tam a moc jsem se tam nenudila