Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Léto je tady!

  vydáno  •  Volný čas venku · Cestování · Prázdniny · Léto
  Léto je tady a s ním i krásné prázdniny a dovolená. Někdo poletí k moři, jiní pojedou na hory, budou u babičky a nebo třeba zůstanou doma. Tak nebo tak, prázdiny stráví dobře. Uznejte, že dva měsíce bez poněkud otravné školy jsou super!

  Chorvatsko, pláž, © Profimedia.cz

  Nejlepší je, že celé prázdniny budete s rodinou. Já toho určitě využiju a vám doporučuji udělat to také! Tady jsem vám popsala pár míst, kam můžete jet na prázdniny, a jejich výhody a nevýhody:

  Moře - je teplé a pokud k němu jedete, zahojí vám všechny rány. U moře je jen jedna špatná stránka - doprava. Když letíte letadlem, při startu zaléhají uši. A za letu můžou být turbulence. Kdybyste jeli autem, jsou nepříjemné kolony, havárie a dlouhé cesty.

  Hory - když tam jedete, je zase výhodou čistý vzduch a krásná krajina, ale nevýhodou zima. Každopádně taky dobrá dovolená.

  Babička - když jste u babičky, žádná výhoda a nevýhoda není. Vše je fajn. Když jste ale doma, je to trochu horší.

  U všeho je nějaký ten problém, který se musí překonat. Ale když se překoná, výsledkem je velká legrace a suprová dovolená s rodinou. Ať už se chystáte kamkoliv, určitě si to užijete!

  Další zajímavé články:

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (47)

  Příspěvek z 23. srpna 2009 ve 20:01.
  VendySSek v něm napsal:

  Reakce na Bajíček:

  Já jsem taky na svůj 1 tábor nechtěla a ted už tam jezdím 5 let my sice nespíme ve stanech ale na pokojích v budově ale je to faj hlavně ten kolektiv je NEJ 21

  Příspěvek z 10. srpna 2009 v 8:37.
  kotrma v něm napsal:

  Jezdím kam se to hodí

  Letos jsem už byla na táboře u moře. Celé prázdniny budu muset někam jezdit, protože moji rodiče nemají ani neměli ani mít nebudou dovolenou. U některých z vás je to taky tak a určitě víte co to je být celé prázdniny bez rodičů. Ale najednu stranu je cestování tam i onam super, ne2216

  -Vecvecinka- v něm napsal:

  Reakce na PavlinaZ:

  Nekecej!Fakt???18181818