Alíkovina

Léto je tady!

vydáno  •  Volný čas venku
Léto je tady a s ním i krásné prázdniny a dovolená. Někdo poletí k moři, jiní pojedou na hory, budou u babičky a nebo třeba zůstanou doma. Tak nebo tak, prázdiny stráví dobře. Uznejte, že dva měsíce bez poněkud otravné školy jsou super!

Chorvatsko, pláž, © Profimedia.cz

Nejlepší je, že celé prázdniny budete s rodinou. Já toho určitě využiju a vám doporučuji udělat to také! Tady jsem vám popsala pár míst, kam můžete jet na prázdniny, a jejich výhody a nevýhody:

Moře - je teplé a pokud k němu jedete, zahojí vám všechny rány. U moře je jen jedna špatná stránka - doprava. Když letíte letadlem, při startu zaléhají uši. A za letu můžou být turbulence. Kdybyste jeli autem, jsou nepříjemné kolony, havárie a dlouhé cesty.

Hory - když tam jedete, je zase výhodou čistý vzduch a krásná krajina, ale nevýhodou zima. Každopádně taky dobrá dovolená.

Babička - když jste u babičky, žádná výhoda a nevýhoda není. Vše je fajn. Když jste ale doma, je to trochu horší.

U všeho je nějaký ten problém, který se musí překonat. Ale když se překoná, výsledkem je velká legrace a suprová dovolená s rodinou. Ať už se chystáte kamkoliv, určitě si to užijete!

Další zajímavé články:

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (47)

Příspěvek z 23. srpna 2009 ve 20:01.
VendySSek v něm napsal:

Já jsem taky na svůj 1 tábor nechtěla a ted už tam jezdím 5 let my sice nespíme ve stanech ale na pokojích v budově ale je to faj hlavně ten kolektiv je NEJ 21

Příspěvek z 10. srpna 2009 v 8:37.
kotrma v něm napsal:

Jezdím kam se to hodí

Letos jsem už byla na táboře u moře. Celé prázdniny budu muset někam jezdit, protože moji rodiče nemají ani neměli ani mít nebudou dovolenou. U některých z vás je to taky tak a určitě víte co to je být celé prázdniny bez rodičů. Ale najednu stranu je cestování tam i onam super, ne2216

Příspěvek z 24. července 2009 v 11:18.
-Vecvecinka- v něm napsal:

Nekecej!Fakt???18181818